|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Js bi ga pa pofu....
21.1.2009 22:09:58   
ceste
Obamouser posted image

Mater mi je dober, za greh nardituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Js bi ga pa pofu....
21.1.2009 22:18:33   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: ceste

Obamouser posted image

Mater mi je dober, za greh nardituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  bljek jaz pa ne!!!
nikoli v življenju nebi mogla biti z črncem ali mulatom. tak so mi user posted image .

(odgovor članu ceste)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Js bi ga pa pofu....
21.1.2009 22:21:20   
piule
se bi dalo se biuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Js bi ga pa pofu....
21.1.2009 22:53:08   
svetnik
Čak, čak,......Se bom mal z globinom namazal...da ti ne bo treba tolk daleč hodt:)user posted image user posted image

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 8:37:40   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: ceste

Obamouser posted image

Mater mi je dober, za greh nardituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  bljek jaz pa ne!!!
nikoli v življenju nebi mogla biti z črncem ali mulatom. tak so mi user posted image .


No, saj tebi pritiče taka izjava, me niti ne preseneča. user posted image  

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 8:45:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: ceste

Obamouser posted image

Mater mi je dober, za greh nardituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  bljek jaz pa ne!!!
nikoli v življenju nebi mogla biti z črncem ali mulatom. tak so mi user posted image .


Ne se sekirat, saj pomoje tud oni neb tebe, vsaj tisti z neprepihom v glavi neuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 9:06:33   
matejchy
user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 9:59:42   
lotoska
Ne jaz ga pa ne bi. Mi je antipatičen.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 10:14:43   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: ceste

Obamouser posted image

Mater mi je dober, za greh nardituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  bljek jaz pa ne!!!
nikoli v življenju nebi mogla biti z črncem ali mulatom. tak so mi user posted image .


No, saj tebi pritiče taka izjava, me niti ne preseneča. user posted image  


ja pač imamo različne okuse. Kar pa nima dobene veze z rasizmom. Pač nebi mogla biti z črncem ali mnulatom.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 10:15:33   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: ceste

Obamouser posted image

Mater mi je dober, za greh nardituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  bljek jaz pa ne!!!
nikoli v življenju nebi mogla biti z črncem ali mulatom. tak so mi user posted image .


Ne se sekirat, saj pomoje tud oni neb tebe, vsaj tisti z neprepihom v glavi neuser posted image


joj ne pametuj spet. Ker mi že pošteno presedaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 10:17:44   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: ceste

Obamouser posted image

Mater mi je dober, za greh nardituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Uf, meni tudi!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Dvomim, da bi to bil kak greh, Je tolk dober, da bi še bog razumeluser posted image . Za pohrustatuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu ceste)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 10:19:58   
Tejči
Men je tud dober tip, samo si ga pa ne predstavljam v postelji..za pogledat OK, za kaj več pa vam ga prepustimuser posted image

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 10:32:40   
TomTaylor
Meni pa Obama ne potegne. Bi prej unga mulata iz CSI, edin frizuro ima u iber smešno...

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 10:48:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: ceste

Obamouser posted image

Mater mi je dober, za greh nardituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  bljek jaz pa ne!!!
nikoli v življenju nebi mogla biti z črncem ali mulatom. tak so mi user posted image .


No, saj tebi pritiče taka izjava, me niti ne preseneča. user posted image  


ja pač imamo različne okuse. Kar pa nima dobene veze z rasizmom. Pač nebi mogla biti z črncem ali mnulatom.


miniko ne vem če to ne spominja mal na rasizem. Pa brez zamere. Sam kaj so pa drugač če imajo drugačno barvo kože, lahk so še bol kot belci. Mogoče pa tud on ne bi bil s tabo mogoče ma isto mnenje o belcih kot ti o njih.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 11:17:12   
Lalica1
Obama mi sicer na ta način ne sede, bi pa jaz na kakega drugega črnca brez problema user posted image .

Kakšen Blair Underwood mi je user posted image . To bi bilo za probat!!! Nedvomno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 11:25:47   
nanč

Jaz pa,jaz pauser posted image


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 11:42:14   
ronja
Ovalna pisarna, rr-ajveke in rrjevci prihajajouser posted image

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 11:47:59   
Anonimen
Pa kak rasizem,prosim vas,če ena reče,da nebi sexala z črncem.Men so bosanci in šiptarji tud zelo odvratni,pa nisem noben rasist.Kake bedarije nakladateuser posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 11:50:32   
gamini
Kaj pa Denzel Washington? Vau!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 11:52:43   
Kepica83
ne Vandame to res nima veze z rasizmom. Vedi da imam vso žlahto v Bosni, ker je moja mama od tam in nisem niti pod razno rasist. Ampak meni osebno se črnci sploh ne zdijo privlačni niti malo. Nevem no. Pri belcih se takoj vidi šarm, simpatičnost... Pri njih pa tega nekako ne opazim. Enostavno si ne predstavljam da bi bila z črncem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 11:54:41   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa kak rasizem,prosim vas,če ena reče,da nebi sexala z črncem.Men so bosanci in šiptarji tud zelo odvratni,pa nisem noben rasist.Kake bedarije nakladateuser posted image


Očitno si!user posted image

Denzel mi pa ni neki!  Mi je pa on iz CSIja mmmmmmmm!  Pa Will Smith user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 11:59:28   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Akil

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa kak rasizem,prosim vas,če ena reče,da nebi sexala z črncem.Men so bosanci in šiptarji tud zelo odvratni,pa nisem noben rasist.Kake bedarije nakladateuser posted image


Očitno si!user posted image

Denzel mi pa ni neki!  Mi je pa on iz CSIja mmmmmmmm!  Pa Will Smith user posted image user posted image user posted image user posted image



halo pa kaj je s tabo? Če nekomu ni druga barva kože privlačna je pa to že rasizem? Rasizem je to, ko z drugo raso nočeš sedet za isto mizo, zraven na sedežu v avtobusu, ko te prosi za pomoč odkloneš.... to je zame rasizem. Ne pa, če se mi ne zdijo privlačni in z nikom nebi sexala.

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 12:06:24   
Anonimen
Misla sem,da so mi odvratni v tem,da nebi sexala z njimi.To je razlika in to ni noben rasizemuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 12:10:06   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ceste
Obamouser posted image

I'm so glad you're gonna have all the sex.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ceste)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Js bi ga pa pofu....
22.1.2009 12:16:10   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Misla sem,da so mi odvratni v tem,da nebi sexala z njimi.To je razlika in to ni noben rasizemuser posted image


jap. se popolnoma strinjam. zame tudi ni to rasizem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Vrtec Radlje ob Dravi


Mamice katerih otroci obiskujejo ta vrtec, kako ste zadovoljne z njim, z delom,..?

Zelo sem zadovoljna, vse se mi zdi super. Ne bi ga menjala. (54%)

Sem zadovoljna. (24%)

Je kar v redu, vend (22%)


Število vseh glasov: 41

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!