|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijčice 2008
24.9.2007 17:40:36   
Kaja08
Pozdravljene srečke user posted image . No, odpiram novo temo in vabim vse junijčice, da se pofočkajo na seznam za junij 2008. Po mojih izračunih imam PDP 2. junija.
lp in čuvajte user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Junijčice 2008
24.9.2007 18:59:43   
TamaraJ
No Kaja, spet jaz na tvoji temi. user posted image user posted image user posted image

Si me malce prehitela z odprtjem teme. Ravnokar sem izračunala s pomočjo koledarčka, da mi pride PDP 1.junij 2008. Pregled imam 8. oktobra. Un zdaj veselo čakamo in začenjamo uživat svojo nosečnost. Res upam, da bo tale pikica zrastla v velikega dojenčka (no, ne prevelikega za rodit user posted image ). Ker se mi nikakor ne sme ponoviti podobno kot v začetku leta, ko je moj plodek v 5 tednu odmrl. Zdaj bo!!


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Junijčice 2008
24.9.2007 19:52:07   
katee
user posted image user posted image user posted image junijčicam!!! Jaz sem januarčica. Želim vam lepo nosečnost user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Junijčice 2008
24.9.2007 20:01:04   
scubadiver
Ojla Junijčice, tudi jaz vas samo lepo pozdravljam in vam želim srečo, da prav vse tele otročičke tudi donosite user posted image
Kar ne morem verjeti da ste že junijčice tle. Uživajte v nosečnosti.
LP novembrka user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Junijčice 2008
24.9.2007 20:52:17   
Kaja08
Ojla TamaraJ. Jaz pa še ne vem, kdaj imam pregled - moram jutri poklicati. Sicer mi je ginekologinja nazadnje, ko sem bila na pregledu in sem ji rekla, da bomo začel delati nauser posted image , rekla, naj jo pokličem takrat, ko ne bo ta druge menstruacije. Ampak, jaz ne bi bila jaz, če ne bi zdržala, tako da se bom (upam) jutri dogovorila za pregled. Upam, da bo čimprej user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Junijčice 2008
24.9.2007 21:26:36   
vms
Lepo pozdravljene junijke. Še nisem 100% ,da smo uspeli saj imam vsak mesec daljši ciklus in nisem še sigurna, da mi ZARES ZAOSTAJA.user posted image

No naj povem, da sem marčevka 2007 in da smo načrtno delali še na naši 4. pikici. Upam, da se je prijela in da bom kaj kmalu aktivna tukaj z vami.

Kaja 08 in TamaraJ iskrene čestitke za pluske in zdravo user posted image  vama želim.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Junijčice 2008
24.9.2007 22:00:16   
N _ B
Kaja08 in TamaraJ: iskrene čestitke in čim lepšo nosečnost! user posted image user posted image user posted image

Doma imamo junijčka 2007. Kako hitro gre čas. 30.09. bo 1 leto odkar sem zagledala svoj +.

Srečno vsem novim user posted image . user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Junijčice 2008
24.9.2007 22:19:51   
Anonimen
Pozdravček vseh junijkam 2008. Jaz sem bila junijka 2007. PDP sem imela enak kot ti Kaja 2.6., rodila pa sem 31.5.2007. Imam princesko z imenom TARA.
Svoj plusek pa sem ugledala 26.9.06

Vsem želim lepo in zdravo nosečnost. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 7:18:26   
TamaraJ
Ja punce, hitro gre čas... Jaz bi rodila nekje konec avgusta ali začetek septembra 2007, če mi nebi ss prekrižal sreče. Je pa zato zdaj toliko lepše, saj sem te nosečnosti vesela še bolj in je tudi malce načrtovana. Timko ni bil načrtovan, ampak danes lahko rečem le Hvala Bogu, da se je zgodilo, ker se nama obema kar meša od tega našega fantka. V pozitivo, se razume..Tudi predzadnjo nosečnost nisva načrtovala...sva si jo pa nekje v sebi oba želela. Morda ne dovoljuser posted image ...
No, kakorkoli, zdaj se moram umiriti in začeti na polno uživati nosečnost, saj je to prečudovit čas. pa Timi se neizmerno veseli sestrice ali bratca (moji feelingi se bolj nagibajo na fantka...je pa itak vseeno. Si tudi punčke želim...)

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 9:59:02   
kodrana
pozdravljene.

jaz si sicer po svojih izračunih izračunam 31. maj (zadnja M 24. avgust, minus 3 mesece, plus 7 dni, plus eno leto). pa sem vas vseeno prišla pogledat.

jutri grem že h ginekologu, ker sme imela 5 dni nazaj pikico rdečega na sp. hlačkah..in da se zgodba ne ponovi. maja sem imala ss, zaradi odmrtja ploda v 9. tednu.

vsem vam držim pesti, da donosite zdrave user posted image , da boste ve zdarve in vaši, pa da bo nosečnost čudovita.



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 10:06:17   
anonimna thumbs up
Čau, punce, še tukaj user posted image

Saj ne vem, kam naj se dam: najbrž mi bo G naračunal PDP zač. junija - po preteklih dveh porodih pa računam, da bo že maja user posted image

H G grem danes, ker sem že od pred pol leta naročena za bris - ga bom malo presenetila user posted image user posted image  

Prijeten dan želim vsem user posted image

frišna user posted image  user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 12:03:25   
TamaraJ
Eno neumno vprašanje: Kako na svoj nick postaviš ticker??user posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu anonimna thumbs up)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 12:40:12   
Anonimen
Pozdravljene!

Tudi jaz sem v dvomih, če sem junijka ali majčica - pdp bi lahko bil ali 31.5. ali 1.6....Najbrž mi bodo na 1. pregledu določili.

Sem 2. user posted image  - doma imam 1,5 letnega user posted image . Trenutno še prihajam k sebi od novice - sem polna strahov, čeprav smo načrtovali.
Na pregled se še nisem naročila - bom se konec tedna.

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 12:49:23   
kodrana
 Tamara greš na to stran http://tickers.baby-gaga.com/. vtipkaš predvideni datum poroda. in potem se ti pojavijo trije okenčki in notri so neke črke, številke.. ti si skopiraš prvega.. k piše gor hotmail.. neki tazga. in ga prilepiš v svoj profil.. v dodaten opis in spodaj potrdiš in to je to. upam, da ti bo uspelo.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 14:30:03   
TamaraJ
Kodrana hvala!!!  Saj sem bila na tej strani ampak ne boš verjela, kaj me je ustavilo. Ko prideš do strani Blood banking. Pa nisem videla, da moraš kliknit naprej, ko se seznaniš s tem. Ja, včasih je treba kaj prebrat user posted image user posted image user posted image .

In sem vesela ko radio (ali pa kot majhen otroček). Jazimam tudi svojega!!user posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 14:31:58   
TamaraJ
Čeprav mi nekaj ni jasno. če se šteje od zadnje user posted image  (to je bilo 22.8) potem naj bi bilo jutri 5 tednov. Ticker mal zaostajauser posted image . Kako štejete druge??

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 14:37:20   
kodrana
TamaraJ jaz sem imela zadnjo M 24. 8.. in imam pdp nekje 31.5.
ticker ti zaostaja, ker si dala pdp 1.6.. in se potem ne ujema. bi morala dat pdp nekje 29.5. to je nekje tvoj pdp. lahko si še enkrat spremeniš.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 14:58:55   
TamaraJ
Mhm...potem padem celo med majčiceuser posted image . Takole... 8.10. imam G pregled in se potem prfočkam, kjer se pač bo treba user posted image . Zaenkrat pa ostajam kar tukaj.



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 15:58:07   
sayuri
Joj, kar ne morem verjet, da se že junijke zbirate user posted image . Jaz sem pred 4 leti na današnji dan zagledala user posted image , rok sem imela 2.6.2004 in točno na ta rok sem rodila prečudovitega fanta, ki ima sedaj že dobra tri leta. user posted image  Uživajte vsak trenutek nosečnosti in vse lepo vam želim user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 16:20:02   
Kaja08
Dober dan srečke user posted image . Sem danes se dogovorila za pregled pri G in ga imam šele 22.10. user posted image  Joooojjj, koliko časa je še do takrat!!! Sem pa dons kar mal čudn bla nasajena in sem šla v lekarno še po clear blue, da sem se še enkrat prepričala, da sem res user posted image . Sam razmetavam denar, aneda? Ja no, kaj čmo...taki smo in nič drugačni!! Lep pozdrav vsem user posted image  in čimbolj zdraviho in veselih user posted image
p.s. Kaj pa delaš s temi tickerji al kaj so - kaj si jih pripopaš??

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 19:11:35   
TamaraJ
Kaja, pojdi na moj nick name ali od kodrane. Z miško se postavi gor. Kao se šteje mesece oz. dneve do poroda,...
Ali pa sledi navodilom, ki jih je napisala kodrana nekaj postov nazaj. To je malo za olepšat svoje poste user posted image user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Junijčice 2008
25.9.2007 19:14:23   
TamaraJ
Kako pa se drugače počutite drage user posted image ? kaja, jaz sem tudi malo živčna, čeprav se neprestano mirim in delam na tem, da ne razmišljam neumnosti. Ja, po slabi izkušnji strah pač je prisoten, vendar ga želim čim bolj nevtralizirat. Ker na srečke nosečke ne sme vplivat. Samo veselje... No, tko bi moralo bit user posted image user posted image .

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Junijčice 2008
26.9.2007 10:06:02   
Janey
Čestitke vse junijke...želim vam lepo in mirno nosečnost. Čuvajte se in veliko se smejte.

februarčica

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Junijčice 2008
26.9.2007 10:32:38   
Ayo
Kodrana, v imenu Decemberk 2007 ti cestitamo in zelimo da se tokrat vse dobro iztece!! user posted image  user posted image  user posted image

LP

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Junijčice 2008
26.9.2007 14:38:42   
FLASK_A
Punce, čestitke za user posted image user posted image , želim pa vam čudovito nosečnost! Še prekmalu mineuser posted image  Sama sem bila lani v podobni situaciji, 4.10. sem namreč izvedela, da bomo v družini trijeuser posted image user posted image user posted image  In potem nestrpno čakala svoj prvi pregled... 4.6. pa sem v naročje dobila najlepše bitje na svetu, sina Jako.

Lepo, zdravo in mirno user posted image  vam želim, Jaka pa vašim drobnim drobnim bitjecem pošilja user posted image user posted image  za srečo in lepo razvijanje!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?