|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijke- a ste še vedno doma ?
16.6.2005 12:10:34   
*maja
Ja jaz še kar vztrajam doma, naš :duda: se očitno še vedno ni odločli da se nam bo pridružil. Smo vsi že prav neučakani. Do PDP je še 2 dni. Učeraj sem bila na CTG-ju in mi je celo zaznal nekakšne popadke :bravo:. G mi je tudi rekla da se po vsej verjetnosti ne vidiva več. Ko mi je takole rekla pri prvi pupi sem potem res v dveh dneh rodila ;). Upam, da se tudi tokrat ne moti, drugače sem pa itak spet naročena na CTG v ponedeljek. Res upam da me ne bo :)-.
Kako pa ste kaj ostale junijke, koliko nas je pravzaprav še ostalo :zmeden2:???

No uživajte in se slišimo.
LP Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Junijke- a ste še vedno doma ?
16.6.2005 12:29:49   
L & L
No evo mene. Do PDP je le še 7 dni. Moje počutje je dobro, nič me še ne šraufa, tudi na CTG-ju ni blo videti nič posebnega. Moj dragi že komaj čaka na našega:duda:, in me vsak dan sprašuje kdaj bo, in da ni treba več čakat ker mamo že vse naštimano, in pokaže na posteljico, pa prvi da je voziček že tudi v nizkem štartu:)-. Jest ga tolažim in pravim da že bo ko bo in da še nobeden ni notr ustou. Me pa zanima če imate ve še spolne odnose al ne, jest bi jih ful mela sam moj:love: ne upa, pa sej ne bi blo nič narobe a ne? No toliko od mene, lapo se imejte in uživajte, naj vam čim prej mine. :nosecka:L&L in njen:duda:.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Junijke- a ste še vedno doma ?
16.6.2005 12:31:52   
rozi81
Joj Maja jst sm tut še doma.:( Sicer imam do PDP-ja še 10 dni sam mi je že taka muka. Vse me boli. Pa prav rada bi že rodila. Da bo konc tega in da se začne! Sam nič ne kaže. Sm bla v pon. pri G pa me je pogledala če sm kaj odprta, pa ni bilo nič, razen tega da je bolel kot sam:hudicek: in da sem pol krvavela. CTG mi še nič ni pokazal. Jst mam pregeld v torek pa upam da ne bom več prišla do tega pregleda.

LP S

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Junijke- a ste še vedno doma ?
16.6.2005 12:34:20   
rozi81
L&L ti si kar privošči :sloncek:. Nič ne bo narobe pa tvojmu:love: povej da če hoče da bo kaj kar mora lepo :sloncek:. Pol pa bo. :)-
Jst tut o tem razmišlajm ker bi rada šla, ni pa nujno da bo pomagal. Narobe pa sigurno nič ni. Nič bat.
Kar veselo v akcijo!

LP S

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Junijke- a ste še vedno doma ?
16.6.2005 12:38:38   
SashaB
Ko bi vsaj tudi meni že kaj pokazalo na CTG. Sicer imava rok šele naslednji teden, ampak ne bi bilo slabo če bi se malček odločil že kakšen dan prej. :bravo:

Meni se zdi, da smo komaj majčiče oddelali. Junijke pa še kar na stand-by... :ups:

No uživajte v svojih bušijih še zadnje dneve :nosecka: in čim lažje porode!!

Lp

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Junijke- a ste še vedno doma ?
16.6.2005 14:36:26   
aljaž-blaž
lep pozdrav že 1 dan čez rok pa nič komaj čakam ampak ni videti da bo kmalu CTG vredu popadkov pa od nikoder Ali katera ve kdaj po roku sprožijo porod hvala in pazite svoje bušije:modri::zaspan:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Junijke- a ste še vedno doma ?
16.6.2005 15:31:51   
Anonimen
Joj, jaz sem tudi še vedno :nosecka:, pa tako sem bila prepričana, da bo mali pohitel... Pa noče.
Ne bom naštevala, kaj vse me že boli, saj same veste, kakšno je počutje na koncu. Kot da bi me zadel tramvaj malo spredaj in malo zadaj. Pa nervozno čakanje kakršnegakoli znaka, da se začenja... Pa včasih malo panike oz. strahu (včeraj sem imela napad joka, mož me je komaj potolažil). Res bi rada šla rodit čimprej, da vse to mine in da že končno spoznam tega malega lumpa, ki je z mano že 9 mesecev :)
Držite se, junijke.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Junijke- a ste še vedno doma ?
16.6.2005 16:17:52   
marper
Tudi jaz mam še 11 dni, pa sem že tako neučakana...;)

Z vsako bolečino in otrdevanjem trebuha z bolečino v križu pomislim, to je to, pa še vedno nič...:zmeden:

Pregled imam v ponedeljek, upam, da bo že kaj pokazalo?!?!!?

Hodim pa že kot Willy:racka:.

Vem, da je ta občutek, ko čutim bebiko v trebuščku božanski in se ne da primerjati z nobeno zadevo na tem svetu, a nekaj zadnjih dni je pa že vse pretežko in skoraj prej breme, kot pa veselje (razen takrat ko ležim vsak 15 minut skupaj, da mi ni treba vstajati in na WC). Po drugi strani mam po tolko energije in volje, da kar malo pretiravam, pol pa trpim...

Lep preostanek nosečnosti :sloncek: in želim nam, da bi čimprej držale v naročju naše male otročičke!!!

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Junijke- a ste še vedno doma ?
16.6.2005 17:13:38   
Inca
Jaz sem pa že 4 dni čez rok, pa se še nič ne dogaja :((. Me pa res že kr mal skrbi, predvsem pa se dnevi vlečejo kot ne vem kaj.
Danes sem bila na CTG še pri moji ginekologinji, pa mi je rekla, da še nič ne kaže, pa da naj se v nedeljo zjutraj zglasim v porodnišnici, če ne bo že prej kakšnih znakov:(. Kje je še nedelja?!
Tako si želim, da bi bilo prej, ampak nimaš kej. Zgleda, da je pikcu še zmeraj lepo notri, no vsaj upam:zmeden:
Držite pesti.
Srečno

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Junijke- a ste še vedno doma ?
16.6.2005 17:15:53   
Anonimen
Ajajaj, mali junijčki so očitno enako leni, kot smo bile me (junijke) za pisanje na tem forumu! Kot vidim malo višje zgoraj, nas že mali julijčki prehitevajo po levi :):)

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Junijke- a ste še vedno doma ?
16.6.2005 20:39:57   
tizzy
No, jaz do PDP še 3 dni, danes bla na CTG, ki je pokazal, da se že nekaj malega dogaja, ampak odprta nisem še nič, tako da bomo še čakali. Če ne bo prej nič, grem spet nazaj v ponedeljek ali torek. Trebuh mam pa nonstop trd, vsaj tako se mi zdi, vsak dan posebej mislim, zdaj bo pa mogoče že kaj. Moj :love: tud že komaj čaka, da naš :duda: zagleda luć sveta.
Čim lažje čakanje želim vsem.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Junijke- a ste še vedno doma ?
16.6.2005 22:32:44   
SPORTINA
Ojla punce vidim, da nas je kar nekaj....

Je katera Gorenjka?

Jaz sem bila danes prvic na CTG-ju, jutri imam rok. Vse mirno.

No mi otrdeva trebuh, boli me kriz, rahli popadki, a se mi zdi, da se ne bo nic...

Grem spet v soboto. Se hecam, ko me sprasujejo (se je ze zacelo...) kdaj bo, da ga bomo se malo poredili. Prvic je bilo cez 4kg, sedaj pa se malo manjka..kao...

Lepe dneve...

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?