|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijke 2016
2.10.2015 11:24:57   
Anonimen
Hejla, punce. Je še katera s PDP junija 2016? :)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Junijke 2016
2.10.2015 12:40:45   
Anonimen
Jaz, jaz, jaz, jaaaaaaaz!!!
Uradno pa se bom pofočkala po prvem pregledu. Upam, da se kmalu beremo user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Junijke 2016
2.10.2015 15:34:41   
Ajutaja
Čestitke. Še ena. PDP 1. ali 2. junij. Bomo videli kaj bojo rekli na pregledu. : )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Junijke 2016
2.10.2015 16:08:25   
NatTim
čau punce!!
evo še mene, 5.6.2015 :)) čist presrečna, ker sm julija imela SS.. zdj pa že
plusek.. 15.10 imam kontrolni pregled, potrditev nosečnosti. upam,
da tokrat brez problemov..

kako ste drugače, punce??

(odgovor članu Ajutaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Junijke 2016
2.10.2015 17:05:08   
Ajutaja
Čestitke NatTim, pestkam, da se bo izšlo. Jaz sem precej utrujena, pa še nek nahod se me loteva. Drugače pa kar gre. To je moja druga nosečnost, doma imam še 2,5 let starega sončka.

(odgovor članu NatTim)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Junijke 2016
2.10.2015 18:37:18   
lizika86
Hej!

Tudi jaz se pofočkam! PDP ne vem, nekje 3., 4. junij. Tudi jaz sem kar malo presenečena, da nama je sedaj v prvo uspelo.

Imamo že enega 2,5 letnega navihanca, samo pred tem sem imela 2x SS user posted image . Tako da sedaj spet malo cvikam, ampak upam na najboljše!

Pozdravček vsem junijkam, se nabiramo počasi user posted image


(odgovor članu Ajutaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Junijke 2016
2.10.2015 20:06:23   
Anonimen
O vidim da se nas je že kar nekaj nabralo :) Jaz imam PDP 12.6., prvi pregled pa 16.10. Nimam pa čist nobenih simptomov :)

(odgovor članu lizika86)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Junijke 2016
2.10.2015 21:09:45   
pridkana
Evo še mene...sem prou težko čakala da ena odpre temo user posted image doma imamo 18 mesečnico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Junijke 2016
2.10.2015 21:11:52   
pridkana
aja 6.6. moj izračunan PDP, prvi pregled pa šele čez dva tedna pa pol

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Junijke 2016
2.10.2015 21:38:34   
lizika86
Jaooo, sem se prej zatipkala, nimam 2,5 letnika doma ampak ima dobro leto in pol, 20mesecev :)

(odgovor članu pridkana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Junijke 2016
3.10.2015 6:44:00   
Anonimen
A se katera javi da naredi skupino na FB?

(odgovor članu lizika86)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Junijke 2016
3.10.2015 9:44:25   
Ajutaja
Lahko bi naredile skrito skupino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Junijke 2016
3.10.2015 10:06:55   
NatTim
Lizika86, kar dva SS?? Ufff, muke!! Držim
pesti,da bo tokrat vse ok..
Moje počutje je ok, sploh se ne počutim
noseča 😉 Včasih so rahle slabosti, je pa
res, da me vsak dan ful peče zgaga. Drugače
pa nič, tudi joškice niso še občutljive. K pri prejšnji
nosečnosti so bile orng, moj je imel prepoved
približevanja 😁😀
Jz še nisem za FB skupino, po 12 tednu, ko bo vse
ok in potrjeno za ziht..

(odgovor članu Ajutaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Junijke 2016
3.10.2015 12:17:20   
lizika86
Ja NatTim, prvič sem imela v 8. tednu SS, drugič v 12. Obakrat je srček nehal biti na 2. pregledu :( In sem morala na abrazijo.

Bilo je kar hudo :( Sploh, ker nisem imela nobenih znakov, krvavenja. 1x malo rahle rjave flekce, drugega nič. Prvič nekak sprejmeš, ok, sam pol drugič pa ni naključja, ne veš, al boš kdaj dočakal bebija. No, pol sem pa odstranila eno mini pregrado, še vedno ne vem, al je bil to vzrok al ne, imela sem tudi PCO...ampak v tretje s pomočjo Dabrostona uspešno donosila sinka, ki ga zdaj zato še bolj cenim. Tako da sedaj upam na najboljše, malo strahu pa seveda ostaja :(

Jaz sem tudi za FB skupino, seveda skrito, ampak mogoče res še par tednov počakajmo.

Pozdravček!




(odgovor članu NatTim)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Junijke 2016
3.10.2015 12:20:44   
lizika86
Aja, mene tudi zdaj prsi manj bolijo kot pri prejšnjih nosečnostih. Lih tolk, da me. Prejšnjič pa nisem mogla po stopnicah hodit prve 3 mesece :) Mogoče pa bodo zdaj bolj začele, ne vem. Nimam nobenih slabosti, samo zgaga se je pa že začela. Pa seveda utrujenost... Včasih si rečem, ma naj me vse boli, naj bruham cele dneve, samo naj bo vse ok :)

(odgovor članu lizika86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Junijke 2016
3.10.2015 14:21:15   
NatTim
lizika86, 12. teden??? ajoooj, sploh si ne morem predstavljat.. pri meni je srček nehal bit pri 9 tednu,
kar od enkrat.. občutki grozni.. tako da me je tokrat malo strah, ampk vseeno gledam na vse skupaj zelo
pozitivno. mnde tokrat bo!! to moramo vse upat user posted image

jz sm naročena v 7. tednu na kontrolni pregled, tako da upam, da bo vse ok, srček močno bil..
mi je pa čisto vseeno, naj mi bo slabo, zgaga naj peče, samo da se bo detece normalno razvijalo.
ker komaj čakam!!!! user posted image

(odgovor članu lizika86)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Junijke 2016
4.10.2015 16:04:02   
pika_polonca
Ojla!

Še ena nova. user posted image Novi član bi se nama naj pridružil okrog 5. junija. Pravijo, da gre v tretje rado, zato upam, da tokrat uspešno donosim do junija. Imam namreč za seboj že kar 2 SS. Sva pa tako vesela, da bi najraje kar vsem povedala. user posted image
Drugih znakov še nimam, mogoče malenkost občutljive prsi (kot sicer pred vsako M).

(odgovor članu NatTim)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Junijke 2016
4.10.2015 21:12:25   
pridkana
Meni je bilo prvič tako grozno slabo ene tri tedne da sem komaj živela. Zdaj me samo špika spodaj in vsake tolk mam občutek napetosti, pa križ me noro boli. Če ne bi pogrešala menstre (no, v resnici je ne) pa vidla pluske na testih ne bi vedla da sem noseča....aja pa napade lakote mam vsake tolk user posted image

(odgovor članu pika_polonca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Junijke 2016
4.10.2015 21:25:00   
Vodnarka2
Pa še jaz. PDP 2.6. Prvi pregled je komaj 27.10. upam,da bo vse vredu. Bo pa to drugi otrok,imami 13 mesečnega fanteka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Junijke 2016
5.10.2015 11:06:32   
Anonimen
Ojla punce ...

Tudi sama nimam nikakršnih nosečniških znakov. No, mogoče malce občutljivejše prsi, ampak ni omembe vredno.
Moj PDP bi bil 6. 6. ampak počakajmo do pregleda.
Sem ZA fb, ampak pridružim se kasneje - ko bom sigurnejša, da je vse BP.

Uživajte.... in se imejte rade!!!!

Anonimna user posted image

(odgovor članu Vodnarka2)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Junijke 2016
5.10.2015 14:29:04   
NatTim
hej hej!!
kako se počutite? mene skos neki špika v trebuhu, pa križ me boli..
no, ja, s križem imam probleme že dobro leto. drugače pa nič posebnega..

a ste že probale kaj kostanja to leto?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Junijke 2016
5.10.2015 14:49:21   
lizika86
Hej!

Jaz glede nosečnosti ok, nobenih slabosti, mal pošpika vsake tolk, zgaga peče, lulam.

Drugače pa nisem tako fajn, ker sem danes začela jemat AB Hiconcil, fasala sem angino, upam, da res ne bo kaj škodoval moji pikici user posted image

Ima katera kakšne izkušnje s tem? LP

(odgovor članu NatTim)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Junijke 2016
5.10.2015 16:24:18   
pika_polonca
Ojla,

jaz sem se danes zbudila s čisto zabasanim nosom in bolečim grlom. user posted image Kar nekaj, res. Ampak sem pol popila čaj z limono in je bilo hitro boljše.

lizika86, Hiconcil je na listi varnih AB v času nosečnosti. Definitivno je boljše biti zdrav in nič jemat, ampak če je treba, je pač treba. Hitro okrevanje!

Pa še najbolj top novička: danes sem videla user posted image PDP bo v začetku junija, bomo pa na naslednjem UZ bolj točno napovedali (sem imela čisto neredne M, mi je pa ta ciklus uspelo "prepoznat" ovulacijo). Zaenkrat vse dobro kaže in upam, da zdržimo do konca.

Uživajte na sončku!

(odgovor članu lizika86)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Junijke 2016
5.10.2015 18:03:18   
lizika86
Ooo, si imela že pregled pika_polonca? To je pa hitro! Si potem v 6. tednu?

V teh tednih se celo redko že vidi srček. Jaz ga imam čez en teden, pa je vprašanje, če bomo že kaj videli, upam, da ja user posted image

Upam, da je res varen ta AB in bo vse ok, hvala!

(odgovor članu pika_polonca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Junijke 2016
5.10.2015 19:50:18   
pridkana
Jaz imam pregled šele 24.10. in ga že komaj čakam. Se mi zdi da se je čas kr ustavu k odštevam do prvega pregleda.

(odgovor članu lizika86)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Otroški voziček
pikpiki

Koliko ste pripravljene odšteti za otroški voziček?

do 400eur (55%)

med 400 in 700eur (30%)

med 700 in 1000eur (10%)

več kot 1000eur (5%)


Število vseh glasov: 100

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!