|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutranje poslavljanje
3.1.2013 22:58:04   
malibauc
Pozdravljeni!

Zanima me, kako in kako dolgo se zjutraj poslavljate od svojega malčka, tik, preden vstopi v igralnico.

Pri nama je tako, da mu dam poljubček, mu rečem, naj se ima lepo in takoj vstopi, včasih, pa celo na poljubček pozabi in samo 'zleti' k svojim prijateljem.

Moja prijateljica pa pravi, da se onidve še ful cartata in lubčkata, preden vstopi.
Zdaj pa imam jaz malo slabo vest, ker ga prehitro odpravim.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jutranje poslavljanje
3.1.2013 23:08:17   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malibauc
Zdaj pa imam jaz malo slabo vest, ker ga prehitro odpravim.....
user posted image  Ko sem naslov prebrala, sem takoj pomislila, na svojo hčero in še eno mamico, ki ima iste težave kot jaz. Ampak ti si nasprotje, jaz bi tako z hčero, kot imaš ti. Lupčka in adijo. Še to ni treba, samo, da mi gre v igralnico user posted image
Moja bi vse in svašta preden vstopi, kar me ful jezi. Kolegica naj se kar lupčka, če hoče, moje mnenje je, da je tvoj način boljši za oba. Vrtec ni plac za dolgo lupčkanje in cartanje, to delajte doma user posted image
Imaš srečo, to lahko samo napišem.

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jutranje poslavljanje
3.1.2013 23:16:53   
petea
Zakaj imaš slabo vest?

Si skušam predstavljati, kako bi izgledala garderoba pred igralnico, polna staršev, ki kar ne morejo predati svojih otrok vzgojiteljicam.




P.S.: Jaz bi imela slabo vest, če bi otrok, ko ga pridem popoldne iskati, ne želel priti k meni.
Za crtljanje pa je več kot dovolj časa in priložnosti izven vrtca.

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 6:51:21   
pelin
Pri nama je tako, da mu dam poljubček, mu rečem, naj se ima lepo in takoj vstopi, včasih, pa celo na poljubček pozabi in samo 'zleti' k svojim prijateljem.


Sedi 5user posted image ....način prihoda v vrtec, ki vsem olajša zadevo...staršem , otrokom in končno nam...zaposlenim....Seveda je vsak otrok zase svet in tudi en dan ni enak drugemu...vendar dolgotrajno poslavljanje povzroči navadno le to, da gre otrok težko noter....seveda poljubčki in objemi niso nikoli prepovedani, vendar , roko na srce...si o takih starših , ki v nedogled zavlačujejo v garderobi in otroku otežujejo vstop v igralnico, zaposleni in marsikateri starši, mislijo svoje....Da ne govorim o črevastem poslavljanju na pragu....Žal se mi zdi ponavadi to pretirano in dolgotrajno stiskanje in cartanje bolj za "publiko" kot res za tisto čemur naj bi služilo...sicer pa vsak po svoje....oz. vsak svojega škrata pač najbolj pozna....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 7:33:41   
aprilčica07
Pri nas je isti sistem. Lupčka, vsakemu enga ali pa dva,  jima rečem se vidimo popoldan, in že šibata v igralnico.  user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 8:29:40   
Anonimen
Pri nas je tako, ko gre v vrtec malo pred 8h ponavadi lupčka pošlje, ker ni časa user posted image jo čakajo prijatelji user posted image
Ko pa mora v vrtec, ko se odpre (5.30) pa je jok in želja da jo cartam (samo se ne, cartamo se ko pridem iz službe), so mi pa rekli da se takoj potem pomiri, samo da jst grem user posted image

< Sporočilo je popravil sončenk -- 4.1.2013 8:31:04 >

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 8:43:19   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: sončenk

, so mi pa rekli da se takoj potem pomiri, samo da jst grem user posted image
Joj ja, kak me to jezi user posted image
Moja se tudi takoj potem pomiri, a preden gre noter (izjema je kakih 10 dni na leto) pa lupčka, pa kopalnica, pa primi to, grem tja, ne grem noter, grozno! Najraje bi jo vrgla in hitro vrata zaprla user posted image  Ali pa kar v garderobi pustla, ampak to ne smem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 8:50:30   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: malibauc

Pri nama je tako, da mu dam poljubček, mu rečem, naj se ima lepo in takoj vstopi, včasih, pa celo na poljubček pozabi in samo 'zleti' k svojim prijateljem.



Pri nas e čisto isto. S tem, da tik preden grem se pa še obrne včasih in prileti še po enega lubčka. Na splošno pa zelo hitro opravimo poslavljanje. Že od nekdaj.

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 8:51:59   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: petea


P.S.: Jaz bi imela slabo vest, če bi otrok, ko ga pridem popoldne iskati, ne želel priti k meni.


Pri nas se pa stalno dogaja, da mora katera še kaj do konca pobarvat ali pridem ravno takrat, ko je čist padla v kakšno igro ali ravno začela igrat spomin ipd... Pa nimam slabe vesti, ker noče domov. Super mi je, da se ima v vrtcu tako lepo.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 8:55:13   
LuLu
Tudi moja hčera bi šla na par trikov takoj v igralnico. V prejšnjem vrtce jo je vzgojiteljica začarala user posted image  Kadar je bila v službi, je mala pozabila name in takoj k njej. Žal, pa je bila veliko odsotna, zaradi bolniške.
V tem novem vrtcu pa nekak ne najdem te iskrice med malo in zaposlenimi. Sem pa jim malo razčožla, kako lahko meni polepšajo jutro in da vse steče tekoče.
Dovolj bi bilo, če bi ji nekdo rekel, - Pridi PRINCESKA, ali -Kakšna lepa majčka,... se že stopi in je not. Malo ji je treba user posted image  Ampak jaz tega ne morem delat, ni haska user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 8:56:37   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Pri nas se pa stalno dogaja, da mora katera še kaj do konca pobarvat ali pridem ravno takrat, ko je čist padla v kakšno igro ali ravno začela igrat spomin ipd... Pa nimam slabe vesti, ker noče domov. Super mi je, da se ima v vrtcu tako lepo.

Tudi to se včasih zgodi. Ok, pusti me princeska, da jo čakam, ampak mi je to bolj ok, kot pa zjuraj.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 8:58:21   
tečla
Se strinjam z pelin...Meni se zdi do doooooooooooooolgo poslavljanje čisto brezveze..Sploh ko opazim da otrok bi pa že šel v igralnico mama pa ga objema in lubčka.
Pri mojem je tako da se preobuje, prebereva kaj bodo tisti dan jedli potem pa poljubček in si zaželiva lep dan. Zadnje čase bi najraje videl da ga niti do vrat igralnice nebi spremljala.

Niti slučajno ne rabiš imeti slabe vesti,se mi zdi tak kratek način boljši.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 9:24:40   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: petea
P.S.: Jaz bi imela slabo vest, če bi otrok, ko ga pridem popoldne iskati, ne želel priti k meni.




Pri nas se pa stalno dogaja, da mora katera še kaj do konca pobarvat ali pridem ravno takrat, ko je čist padla v kakšno igro ali ravno začela igrat spomin ipd... Pa nimam slabe vesti, ker noče domov. Super mi je, da se ima v vrtcu tako lepo.

Tudi to se včasih zgodi. Ok, pusti me princeska, da jo čakam, ampak mi je to bolj ok, kot pa zjuraj.



V mislih sem bolj imela to, da bi bilo otroka strah iti domov.



< Sporočilo je popravil petea -- 4.1.2013 9:25:10 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 9:31:01   
mari1234
Ključno je ločevati čigava je potreba po podaljševanju poslavljanja: starševa ali od otroka.
Če je starševa naj z njo opravi kar sam user posted image , če pa doživlja stisko otrok, bi bilo fajn raziskati vzrok in vplivati na to, da se odpravi stiska. Poslavljanje, ki gre v ekstrem je le fasada, prikrivanje nečesa globjega.
No, včasih je le hec user posted image ampak saj starš takoj ugotovi koliko je ura.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 9:32:12   
ronja
Ne vem, kako je po reglcih, ampak jaz delam isto kot ti: v garderobi vzameta vsaka svojo igračko, pred vrati sledi objemček (lupček), potrkata in stečeta v igralnico. Kake daljše seanse smo imeli samo, kadar je katera imela kako krizo, vendar je to res redko (hvalabogu, vsaj zaenkrat). Če je otrok zadovoljen, kaj češ lepšega - naj šiba k prijateljem:). Če ima krizo, se mu jo pa seveda potrudiš olajšat. So pa res različni: recimo ko pridem ponju, me tasterejša vedno obvezno objame, tamala pa leti v garderobo in bi se šele doma pocartala. Da bi pa v garderobi zavlačevala, pa se mi res ne da, ker že tako dovolj dolgo traja, da se preoblečeta:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 9:41:44   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: petea
V mislih sem bolj imela to, da bi bilo otroka strah iti domov.
Ah, ja... tudi takšni se žal najde.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 9:43:37   
Hope2
lubčka in by by. Na začetku leta rabi še kak dolg objemček in ga dobi 8vs eskupaj manj kot minutkouser posted image ). Kaj več pa ne

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 4.1.2013 9:47:34 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 9:45:29   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mari1234

Ključno je ločevati čigava je potreba po podaljševanju poslavljanja: starševa ali od otroka.
Če je starševa naj z njo opravi kar sam user posted image , če pa doživlja stisko otrok, bi bilo fajn raziskati vzrok in vplivati na to, da se odpravi stiska. Poslavljanje, ki gre v ekstrem je le fasada, prikrivanje nečesa globjega.
No, včasih je le hec user posted image ampak saj starš takoj ugotovi koliko je ura.


Ja.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 9:45:36   
Hope2
user posted image podvojilo tekst

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 4.1.2013 9:46:41 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 11:04:18   
razglednica

IZVIRNO SPOROČILO: mari1234

Ključno je ločevati čigava je potreba po podaljševanju poslavljanja: starševa ali od otroka.
Če je starševa naj z njo opravi kar sam user posted image
....meni je bolj hudo kot pa user posted image , zato čimprej grem stran,polubček in gremo,user posted image

(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 13:46:19   
malibauc
 O, super! Hvala, mamice!

Verjetno je zelo odvisno od tega, kako malčki sprejemajo vrtec. Naš ni nikoli imel problemov.
In zdaj ima res rad vrtec in vzgojiteljici.
Tudi jaz bi ju kar odpeljala domov, ker jima uspevajo stvari, ki so pri nas znanstvena fantastika... spanje brez dude oz. ves čas brez dude, sam zaspi,....

Pa jih imata 14!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz našega malega bauca čakam, ko pridem po njega... prebrat morajo pravljico do konca, pospravit igrače (še ena ZF!!!!)............



Torej mu je fajn...................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 22:07:36   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Pri nama je tako, da mu dam poljubček, mu rečem, naj se ima lepo in takoj vstopi, včasih, pa celo na poljubček pozabi in samo 'zleti' k svojim prijateljem.


Sedi 5user posted image ....način prihoda v vrtec, ki vsem olajša zadevo...staršem , otrokom in končno nam...zaposlenim....Seveda je vsak otrok zase svet in tudi en dan ni enak drugemu...vendar dolgotrajno poslavljanje povzroči navadno le to, da gre otrok težko noter....seveda poljubčki in objemi niso nikoli prepovedani, vendar , roko na srce...si o takih starših , ki v nedogled zavlačujejo v garderobi in otroku otežujejo vstop v igralnico, zaposleni in marsikateri starši, mislijo svoje....Da ne govorim o črevastem poslavljanju na pragu....Žal se mi zdi ponavadi to pretirano in dolgotrajno stiskanje in cartanje bolj za "publiko" kot res za tisto čemur naj bi služilo...sicer pa vsak po svoje....oz. vsak svojega škrata pač najbolj pozna....


To mene nič ni briga....kaj si misli drugi starš ali pa vzgojiteljica o mojem in otrokovem načinu poslavljanja v vrtcu.....mene dete 3 krat poljubi, tri krat poboža po licu in po laseh in se stisne k meni....in to na pragu igralnice....nato gre v igralnico in k oknu in mi maha skozi okno (to jo je pa po 2 letih vrtca "naučila" prav vzgojiteljica, ko jo je peljala k oknu mahat, ko je imela eno krajše obdobje krizo, zdaj ji je pa to prišlo v navadouser posted image )......

Jaz se od otroka poslavljam z več kot enim bežnim poljubom na željo otroka (verjetno je to to, čemur naj bi bilo stiskanje in cartanje namenjeno) in ni za mojo samopromocijo pred drugimi v vrtcu....in mi ni prav nič nerodno, če dam vsem na očeh tri ali štriri poljube otroku......več kot je "normala", ki jo zaposleni v vrtcu in starši pričakujejo od vseh staršev....

Pač 100 ljudi, 100 čudi....

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 22:28:29   
pelin
To mene nič ni briga....kaj si misli drugi starš ali pa vzgojiteljica o mojem in otrokovem načinu poslavljanja v vrtcu.....

Kot te verjetno tudi nič ne briga, če otrok po tvojem špešnajstem poljubu in božanju na pragu potem hlipa v vzgojiteljičino ramo...hja saj se mi je zdelo...Lilijanca...Ljiljianca...včasih si pa res zagovedena...daj no malo zadihaj...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 22:44:45   
khurde
mi se malo dlje poslavljamo, i guess. v garderobi smo skoraj 10 minut, največja se sama preobleče in preobuje, srednjemu jaz pomagam, potem se skregata, kdo bo šel prvi (vsak hoče iti prvi v igralnico), se zmenimo, da bo prvi tisti, ki je bil včeraj drugi, potem pa pač običajna procedura poslavljanja, ki pa traja nekje pol minute... pri nas samo z lubčkom ne gre user posted image zaželimo si še lep dan in navadili smo se, da si povemo, da se imamo radi. potem trkanje in šibanje not. kaj pa vem.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 22:56:43   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

mi se malo dlje poslavljamo, i guess. v garderobi smo skoraj 10 minut, največja se sama preobleče in preobuje, srednjemu jaz pomagam, potem se skregata, kdo bo šel prvi (vsak hoče iti prvi v igralnico), se zmenimo, da bo prvi tisti, ki je bil včeraj drugi, potem pa pač običajna procedura poslavljanja, ki pa traja nekje pol minute... pri nas samo z lubčkom ne gre user posted image zaželimo si še lep dan in navadili smo se, da si povemo, da se imamo radi. potem trkanje in šibanje not. kaj pa vem.
user posted image
Meni so čisto ok, lupčki, pa objem, pa pravi pozdrav. Ampak ja, tudi jaz včasih, ne glih 10 minut user posted image , ker mi problem samo hčera dela, porabim za -jaz bi tja, pa kje imam ono, pa na wc vodo pit, pa na ogledalo se pogledat, pa še pa še... to pa mi je čisto nepotrebno. Je samo zezanje.
Včasih mi je malo hudo, ko gledam kake mami, ki je videti, da se jim mudi, pa še oblečene za v službo... kar živčne ratajouser posted image Eno sem enkrat dobla, ko se je tak grdo drla, naj se že enkrat spravi... domov. Tisto je bilo za domov. Fuj, kak je bilo grdo.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?