|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutro Majčice
26.5.2005 8:05:44   
zi&mm
Olla,

kako smo kaj danes? A ste kaj :zaspan: ?
Jaz niti ne; baje sem spala kot ubita in celo med spanjem hodila na wc :)- tako mi je rekel moj :love: preden je šel v službo.
Danes imam spet CTG in pregled ter upam, da bo kaj; sicer bom rekla da naj kr sprožijo, ker ne morem več; včeraj popoldne in zvečer me je tako zbadalo v trebuščku in pod njim tam okoli :miska: da sem komaj zdržala, noge imam take da ne vem kaj bom obula danes in halo driskico sem dobila :grrr: . Tako, da naj kr sprožijo; če je blo na sobotnem pregledu že vse mehko in rahlo odprto, je danes tolko bol, ne? Pa tudi od popoldneva do sedaj sem zelo malo :sloncek: čutila tako da ne vem. Bom stokala gor, mogoče bo pa kej pomagalo.
Če pa danes in jutri ne bo nič, me je strah vikenda, ker bom sama; moj :love: mi je ravnokar sporočil, da bo najverjetneje mogu v LJ službo, je neko zasedanje NATA al kaj ti jaz vem kaj in mu šef ne morem zrihtat, da ne gre, ker v tem primeru daje navodila MNZ oz.Ljubljana in si mislite da bom mogla sama bit v porodni, :((:((:((:((:((

Kako pa ste ve kaj? A :duda: so pa :sloncek: ?

Sej, če bo kaj novosti, vam bo kolegica sporočila; č me ne zadržijo pa vam osebno jaz javim.

Pozdravček z :morje:

Mili sitna in neučakana :nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jutro Majčice
26.5.2005 8:53:19   
žužu
držim pesti:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jutro Majčice
26.5.2005 9:16:22   
Amoss
Držim pesti da se te usmilijo.Ali pa še kr najboljše da se te :duda: usmili sam in končno pride na svet.Čim prej sporoči in upam da bo tvoj :love: s tabo v porodni.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jutro Majčice
26.5.2005 9:41:29   
zi&mm

Grem od doma :(( :(
javim oz. javijo novosti

lep dan :nosecka:

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jutro Majčice
26.5.2005 14:54:55   
Lana_s
Zgleda, da so te obdržali. Vso srečo.:miska::miska::rozica:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jutro Majčice
26.5.2005 15:15:03   
zi&mm
Oj,
evo mene; me niso obdržali gor ampak so mi dali dve svečki, da pospešijo dogajanje in v kolikor svečke takoj zagrabijo gremo zvečer v porodno sobo; je vse mehko in pripravljeno za porod, le popadkov ni; v roku 2ur sem bil 5x/6x na wc in že nekaj teče ven

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jutro Majčice
26.5.2005 19:48:17   
Amoss
Zdaj pa bo:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Čimprej sporoči, želim ti čim lažji porod in veliko cartanja s :duda:.Tak vidiš pa se boš rešila.:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jutro Majčice
26.5.2005 21:19:18   
zi&mm
Amoss, ko bi le kaj bilo :ups: sicer nekaj rjavkastega oteka že od 14-te ure ampak nič kaj konkretnega; popadki :zmeden: so nekje na 10-15 minut, pa kako uro nič in spet; sva šla z :love: hodit da kej pospešiva pa :duda: kr veslo :sloncek: kot da se nič ne dogaja in zgleda, da mu/ji je lepo v bušiju...

No, gin.je rekla, da v kolikor se nič ne zgodi čez noč in jutri čez dan, grem v soboto zjutraj v porodno in bodo oni ukrepali, ker je čisto vse nared za porod...upam, da bo do sobote kej...sem pa zelo utrujena in kr :zaspan: tako da grem počivat...

Lepo se imejte; če ne bo nič čez noč vam zjutraj zaželim dobro jutro...

Pa-pa,

Mili (zaenkrat še:nosecka:)

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Jutro Majčice
27.5.2005 9:47:49   
Amoss
No kaj je bilo kaj ali si še doma?

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?