|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 18:38:32   
Anonimen
no pa smo končno doma. po novem smo 4 članska familija. kako čudno mi to zveni. ko smo se peljali domov z jesenic in sem v avtu gledala dve moji punci in najboljšega moža na svetu in sploh nisem mogla verjeti da se vse to dogaja meni, saj je čisto prelepo, da bi bilo res. res sem srečnica in hvala soncu hvala nebu ( v boga ravno ne vrjamem) za vse te lepe trenutke, dogodke, osebe in stvari ki mi jih v življenju namenjata in podarjata!

no v glavnem vse skupaj se je začelo s kalvarijo večkratnih pregledov na jesenicah in ko sem šla na četrti pregled, ki sem ga imela točno na rok sem rekla ah saj mi bojo itak rekli gospa kar v petek pridite spet. in z mitjem sva se že menila da gremo popoldne še v živalski vrt. no pa me niso spustili v živalski vrt..no ja so, samo da sem bila jaz živalska :) hehe! seveda sem bila vsa vesela, ker sem bila 100% prepričana da se bo ponovila moja 1. porodna izkušnja, ko so mi spržili porod, dali EA in rodila sem v petih urah brez ene omembe vredne bolečine. no pa žal ni bilo tako. enako kot v prvo se je dogajalo tja do namestitve v porodno sobo, potem pa je prišel gospod doktor anesteziolog in mi začel vsatvljati EA. 1. ni šlo, ker na mestu kjer sem jo že imela je ostala brazgotina. 2. ni šlo, me je zabolelo, ko je vstavljal, 3. isto. in že je hotel obupat ko reče, nič še enkrat bom probal. in meni se je malenkostno posušil švic in celega telesa. in vstavi še 4. in hura uspelo je, nič ni bolelo in vse je bilo kot v prvo. tip je bil od vsega tega matranja še bolj premočen kot jaz! no in potem mi spustijo še umetne popadke. po pol ure so postali boleči in dajo mi prvo dozo EA...po 20. minutah prašam, zdaj bi pa tole že moralo prijet a ne? pa babica ja seveda, pa mi spusti šeeno dozo. nič! NIČČČČ NIII PRIJELOOOO! matrrrr kaj pa zdej! kam mi je ta tip vstavil to epiduralno? kaj mi bo zdaj odrevenelo? rit mogoče? tudi to bi bilo bolje kot nič! ampak odrevenelo ni nič, popadki pa močnejši in močnejši. in vsi skoncentrirani samo v spodnji del trebuha. no ja mislia sem da mi ga bo odtrgalo preč ampak to sem še nekako javkajoče na pol že tuleče predihavala. pa po treh urah pa še malo prašam babico, pa koliko še kako zgleda tam spodaj. pa pravi ja ene 8 cm ste odprta, še malo pa bo. ojej še malo...ne morem več. pa pride še gospod ginekolog porodničar pa pogleda, 4 ure so že minile, pa skupaj z babico ugotovita da ostaja rob na matrničnem vratu. isto je ostajal pri tisi ampak ga je zame neboleče zaradi ea babica med zadnjim pritiskanjem umaknila z roko. zdaj pa mi je šel delat to na živo. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! takrat so pa iz mene prišli najbolj zverinski glasovi, za katere si v življenju nisem mislila, da jih lahko spravim iz sebe. katastrofa. kako to boli, bolj kot če bi mi na živo nogo preč rezali. še danes razmišljam kaj si misli cel porodni oddelek s celo jeseniško bolnico vred, saj je pomoje odmevalo po celih jesenicah. imela sem občitek da me trga na pol že kako uro, ko končno le mojmu možu ki mu je vsaka čast uspelo ne pasti v nezavest, povejo, da je glava že zunaj. ohhh to sem se oddahnila, še en pritisk in mija je bila zunaj. HVALA BOGU DA JE TO ZA MANO, KER ČE BI BIL TO PRVI POROD, BI BILA MIJA 100% EDINKA! in od tistega trenutka dalje se še 100x bolj sprašujem, kako se lahko ženske odločajo zavestno za nikakršno lajšanje bolečin ob porodu :) res čestitke vsem ki ste take dase! jaz se tega špasa ne grem več :)

no hvala soncu tudi šivana nisem bila nič, tako da že ves čas veselo poskakujem naokoli. mija je ok, razen da se redi bolj slabo, pa ji bomo pomagali s kako umetno zadevo. bo že.

no in tako gre naša 4 članska družinica novim dogodivščinam naproti.

zahvaljujem se na tem mestu svojmu možu mitji, ki je bil res heroj, da me je sploh lahko gledal, in vsemu jesniškemu osebju, ki so še vedno na visokem nivoji prijaznosti in ustrežljivosti, pa tudi dohtarju, ki me je sicer skor na pol pretrgal ampak v tistem momentu odrešil vseh muk! zdele si samo mislim samo da je zamano, gleda EA pa ŠIT HEPENS, kaj hočem :)

PUNCE VSEEN VZEMTE EA, PA MOČNO STISKEJTE PESTI DA BO PRIJELA :)

LARA


< Sporočilo je popravil LARA -- 6.5.2006 18:50:04 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 18:41:38   
Anonimen
Čestitke tebi in Juncu, ki ni skupaj zlezel! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 18:46:38   
turbo
se bere kot kriminalka, a s srečnim koncem

bravo mami user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 18:50:57   
kepa*
Bravo, Lara!

Čestitke tebi in tvojim. Zdaj pa veliko cartanja!

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu turbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 18:51:19   
Anonimen
Vau, kar kurjo polt imam. Zdaj pa res še enkrat ČESTITKE za tole, kar si prestala!

(odgovor članu turbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.5.2006 19:04:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 19:15:23   
Jančika_
Bravo, puncauser posted image ! In čestitkeuser posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 19:35:02   
total
user posted image  LARA,jaz ne EA spoloh nisem pomislila,tako da še enkrat čestitke.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 20:04:25   
nejcko
Lara, dobro si se držala; čestitke še enkrat!!!

Zdaj pa kar pogumno novim dogodivščinam naproti.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 20:10:21   
cmokec
Čestitke user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 20:17:49   
Gina
Uf, samo da je za tabo!

user posted image Še enkrat čestitke!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 20:41:32   
lelaval
Lara - držala si se kljub 'neuspeli EA'. ČESTITKE. user posted image user posted image
Čestitke celi 4 - članski družini. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 20:43:38   
Magi*
uf, Lara, tole se res bere kot grozčjivka.

čestitke novopečeni štiričlanski družini, še posebej pa želimo Miji vse najlepše v njenem življenju.user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 20:45:27   
Pupica
LARA čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja pa fajn si me prestrašila z EA. Pri men gre zdej lahko samo še to narobeuser posted image

Čimveč čimlepših trenutkov!!!user posted image

LP od nas 4!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 21:10:10   
Anonimen
Lara, iskrene čestitke!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti pa lahko povem, da vem, o čem govoriš. Mene je babica z roko odprla s 5 cm do 9 cm. Sem tako kričala, da so me menda slišali na drug konec Slovenije in v tistem trenutku mi je bilo vseeno, ker se sploh nisem zavedala. Samo razmišljala sem, če bom zdaj umrla ali kaj, kako zelo to boli.
Pa tudi jaz sem takrat rekla, da bo Nejc edinček, zdaj pa že razmišljam malo drugače. Se tolažim, da huje, kot je bilo, ne more biti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 21:23:08   
A-N-J-A
Še enkrat čestitke za malo Mijouser posted image user posted image user posted image .
Glede bolečin boš pa pozabila,boš vidla.Kaj je 4 ure trpljenja proti čudovitemu bitju,ki te razveseljuje celo življenjeuser posted image .
Tudi jaz sem imela popadke na tri min.5 ur,pa vmes so mi še ta malo obračal,ker ni šla pravilno ven(auč) in se spomnim da sem si rekla da sem zaklučla kariero.No danes ne mislim več takouser posted image .
Vse lepo družinici!!!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
6.5.2006 21:30:01   
mamči
LARA ISKRENE ČESTITKE !

Joj, boli pa res user posted image  , ko ti z roko..... joj, šit je res, sam jaz nisem nič mogla kričat, ker je tako bolelo, da še pisnit nisem mogla, mučili so me pa par uric....
No, pa sem šla še enkrat rodit,  brez vsega . V tretje bi ziher imela EA, ker imam čisto zadosti tega mučenja.


Veliko se cartajte in uživajte !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
7.5.2006 9:13:41   
lenika
Čestitke ob rojstvu. user posted image user posted image
Kar se tiče EA, jaz nameravam rodit brez, samo ob takšnih zgodbah se pa kar malo zamislim.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
7.5.2006 13:15:08   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
7.5.2006 19:32:14   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
7.5.2006 22:33:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Čestitke ob rojstvu. user posted image user posted image
Kar se tiče EA, jaz nameravam rodit brez, samo ob takšnih zgodbah se pa kar malo zamislim.


Tudi jaz nameravam rodit brez, se mi tisto tiščanje igle v hrbtenico nič kaj ne dopade user posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
8.5.2006 8:40:38   
muki1
Joj, Lara, to si res lepo napisala. Klinc pa bolečine, pozabiš, itak si samo na pol živ med popadki user posted image , glavno, da je vse v najlepšem redu z vama. Uživajte življenje user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
8.5.2006 10:12:09   
bini
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lepa zgodba user posted image user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
8.5.2006 10:14:10   
Maxica
Hudiča Lara, zdaj si me pa orng prestrašila s to EA. Jaz naivnica sem pa mislila, da če ti enkrat prime, ti vedno.user posted image  Jaz sploh ne bi znala več dihati.user posted image
No, vglavnem, da je to za tabo. Lepo se pedenajte in redite, hčerka bolj kot tiuser posted image .
Še enkrat, ČESTITKE in bravo, tvoj možek.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: KAKO SMO PRIŠLI DO MIJE
8.5.2006 14:07:43   
Anonimen
Čestitke še enkrat. user posted image
No, sm ti jaz rekla, da boš rodila točno na rok user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz sem ena tistih, ki na EA tudi pomislila nisem in če bom še kdaj rodila, bom tudi brez nje. Sem pravzaprav bolj proti njej, kot pa ZA user posted image

Sem pa jaz tistega načela.....raje grem še 5x rodit, kot pa na Triglav user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?