|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KALANHOJE
29.11.2005 13:56:31   
india
kakšne izkušnje imaste s kalanhojami? Ko vam enkrat odcvetijo, ali jih zavržete ( po nasvetu cvetličarjev in knjig bi naj naredili tako), ali pa vztrajate in jih negujete in so vam kdaj ponovno zacvetele? Meni jih je kar škoda pometat proč, a ponovno mi še niso zacvetele.
Kak nasvet bi mi zelo prav prišel!user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KALANHOJE
29.11.2005 14:00:39   
lex
Moja mami jih pusti, da se odcvetijo in nato poreže tiste vrhe, ki cvetijo (tiste dolga stebelca, ki imajo potem cvetke gor). Je pa res, da jih je potrebno pustiti pri miru ko odcvetijo prvič, ker vržejo suhe cvete dol in nato poženejo še enkrat cvetke, meni so par mesecev skup cvetele, pol sem pa uši gor dobla in sem jih morala vstran pometat, ker se jih ni dalo več rešituser posted image user posted image user posted image  (pa same take sem imela, ki sem jih za darilo dobila in so mi full veliko pomenle).

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KALANHOJE
29.11.2005 14:12:26   
Anonimen
Jaz sem si zadnjič eno za v službo kupila in je tudi vse takoj dol padlo. Te ta nove (križane), z bolj špičastimi cvetki so ful nehvaležne. Tiste stara sorta (okrogli cvetki) se bolje obnese. Hitro se ukoreninijo in so nezahtevne za nego. Moja mami ima tri barve in to raste in cveti ko user posted image .

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KALANHOJE
29.11.2005 14:29:25   
darjatimci
Kalanhoje so zelo hvaležne rože,ne prenesejo pa preveč suhega-vročega zraka in pa prepiha, morajo biti  na svetlobi.Sem pa opazila,da so te nove sorte bolj natanče in občutljive.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KALANHOJE
30.11.2005 8:46:36   
Nasy
Meni zacvetijo ponovnouser posted image user posted image Sem  marca dobila za rojstni dan v košarici roza kalanhojo, roza vijolico in praprot. Kalanhojo sem imela po tem, ko je odcvetela, kar zunaj-čez poletje do jeseni, vmes sej ji malo počistila odcetele cvetke, je cvetela skoz po malo.  Zdaj je seveda noter, na okenski polici. Zacvetela je nazaj..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?