|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAM na morje z dojenčkom/malčkom?
3.4.2006 15:02:06   
bobek05
 
Mi bi šli na morje nekam na slov. obalo ali bližjo hrvaško oblao (npr. Istrski polotok)... Otrok bo takrat star dobro leto. Se bolj ogrevamo za apartmaje, predvsem pa mora biti kraj oz. letovišče otroku prijazno, z veliko možnosti, kjer se bo lahko igral, otrokom primerna plaža...

Kam priporočate???

< Sporočilo je popravil primoza -- 12.7.2006 16:06:29 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Cres
3.4.2006 15:06:01   
total
Joj,to je pa težko,ker je veliko mest kjer je lepo,mi smo bili lani na Cresu,pa je biklo super,Nik ni bil še eno leto star,mal brebrskaj po netu pa boš videla,Tukaj blizu imaš Umag ali Crikvenico,je tudi lepo in blizu.

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:08:54 >


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaton pri Zadru
3.4.2006 15:28:47   
Anonimen
Mi smo šli v Zaton pri Zadru.
je bilo zelo lepo,obala je peščena in voda ni globoka oz. moraš kar dolgo hodit,da se voda zviša in to je zelo dobro za otroke.
Zraven imajo tudi bazen ograjen,tako da ga lahko kar tam pustiš,saj ga čuvajo,no vsaj nam so ga.
pa tudi parkirišče je bolj oddaljeno od hišic,tako da ni straha

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:08:29 >

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prednosti Dalmacije
3.4.2006 15:29:00   
pravljica
mi hodimo od tajinega 1. leta na isto mesto, je pa to dalmacija, ki pri vas očitno ne pride v poštev (zakaj že user posted image  )...da ti naštejem, kaj je za nas pomembno:

- da ni gužve (mali radi korakajo od enega senčnika do drugega in vzpostavljajo kontakte s tujci, meni pa ni do tega)
- plaža, po kateri lahko trenira prve korake, brez panike z moje strani
- prava globina oz. plitvina vode (da ga ni treba ves čas držat "na povodcu" in ni panike tudi če čofne vanjo
- bližina apartmaja (da se ni treba cel dopoldan pripravljat za odhod na plažo in da smo lahko mi ob popoldanskem spanju na plaži ob babysitterju, prav tako lahko greva zvečer sama dol na pijačo ali sedet na plažo)
- da ni to neko apartmajsko, turistično naselje, kjer bi se počutila krivo ob vsakem joku ipd.

...drugega se trenutno ne spomnim...nam v glavnem tam odgovarja, če si zaželimo gužve, vrtiljakov, zapravljanja, pa se odpravimo na slabo uro vožnje do zadra, vodic, biograda

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:10:19 >


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prednosti Dalmacije
3.4.2006 16:50:01   
Maleal
Pravljica kak se pa reče temu kraju ko hodite, a so to privat apartmaji?mene namreč zanima ta del Dalmacije.vodice so mi ful všeč,samo mi je prenatrpano zdaj ko nisem več sama.imaš morda spletno stran?

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:10:44 >

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Otok Ugljan
3.4.2006 16:57:21   
Marogica
NA žalost ti ne morem svetovati nič, kar se tiče slov. obale ali Istre, ker mi tja ne hodimo. Je preveč zamazana voda(Trst, Koper), prevelika gužva, premalo toplo in predrago, pa še v urah preračunano, nič bližje kot do Zadra(od kar imajo avtocesto).
Mi smo čez celino tako ali tako "križ naredili", ker je v bistvu povsod gužva. Za nas so otoki zakon(Ugljan).
Upam, da boste našli kaj primernega.

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:12:13 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prednosti Dalmacije
3.4.2006 17:32:48   
pravljica
evo, tule je link naših počitnic, če katero zanima kaj več, pa naj kar vpraša user posted image

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:11:12 >


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prednosti Dalmacije
3.4.2006 18:00:27   
pravljica
http://www.apartmani-ribnica-pisak.hr/apartmani.htm

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:11:33 >


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Slovenska obala
3.4.2006 21:30:22   
Bonnie_RR
Mi bomo letos bolj skromni z dopustom, pa vendar... Na morje bomo pa vseeno šli,i mamo že rezervirano v Bernardinu za 1 teden v začetku julija. Sva se oba strinjala, da pride v poštev samo slovenska obala (možna bi bila še Hrvaška pa nihče od naju noče tja...), ker se nama zdi, da je za 4 mesece in pol (toliko bo takrat star) še prezgodaj hodit kam daleč. Naslednje leto bomo šli pa dlje...
Se mi pa zdi Bernardin najbolj primeren na slovenski obali:je bolj mirno, ni avtomobilov, če je slabo vreme, je zraven bazen, urejena plaža...
Aja, gremo pa v hotel, ker se jaz osebno v apartmaju sploh ne spočijem. Mi je isto kot če sem doma. Potrebujem spremembo! Me pa ne skrbi zaradi joka ali česa podobnega. Skratka komaj čakam!

LP



< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:12:52 >

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
3.4.2006 21:45:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prednosti Dalmacije
4.4.2006 16:26:48   
pravljica
ja bagi, bide je pa itak zakon...mi ga doma nimamo in se ga naužijemo za celo leto naprej user posted image , ne vem, če bi hodili tja v nasprotnem primeru user posted image

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:14:02 >


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Makarska riviera?
20.4.2006 19:38:51   
oblacek
Je bil mogče kdo že v Makarski.. pozna kdo kempe v Makarski?
bi bili zelo veseli če pozna kdo kakšen camp?

hvala vsem za odgvore

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:15:41 >

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Djerba
20.4.2006 20:25:32   
Andra
IZVIRNO SPOROČILO: bonnie_

Mi bomo letos bolj skromni z dopustom, pa vendar... Na morje bomo pa vseeno šli,i mamo že rezervirano v Bernardinu za 1 teden v začetku julija. Sva se oba strinjala, da pride v poštev samo slovenska obala (možna bi bila še Hrvaška pa nihče od naju noče tja...), ker se nama zdi, da je za 4 mesece in pol (toliko bo takrat star) še prezgodaj hodit kam daleč. Naslednje leto bomo šli pa dlje...



Zakaj toliko kompliciranja????
Mi smo šli lani s 5 mesecev staro na Djerbo, pa ni bilo nič predaleč. V dveh urah na cilju, prijetna klima, topla voda,... super!!! Letos bomo počitnice ponovili.user posted image user posted image user posted image
Mi na misel ne pride, da bi tako težko pričakovani dopust preživela v Portorožu. Sicer pa kakor komu paše...

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:14:39 >

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zaton?
16.5.2006 8:20:33   
mynyka
kako je v zatonu???mi gremo v 6 mj na diklo....koliko je oddaljen zaton???

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:17:10 >


_____________________________

***moj mali leo in njegov ati sta smisel mojega življenja***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Na morje z dojenčkom - Grčija?
22.5.2006 13:51:44   
thor
Ima kdo izkušnje z grčijo z enoletnikom? na dopust bi šli v drugi polovici septembra na Kreto ali Rodos.

< Sporočilo je popravil primoza -- 2.6.2006 5:53:51 >

(odgovor članu mynyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Tujina z dojenčkom?
8.6.2006 6:13:09   
Anonimen
Imamo 6-mesečno dojenčicouser posted image . Zanima me kakšne izkušnje imate z malimi otroki in potovanji. Razmišljamo, da bi šli v Španijo, mogoče tudi v Italijo ali Grčijouser posted image . Ne bi pa rada izbrala predolg let.
Kako so kaj vaši otroci prenašali letalo? 
Katere destinacije mi svetujete? 

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tujina z dojenčkom?
8.6.2006 18:59:08   
Primoza
Z letalom ni problem, paziti je potrebno na higieno, to pa je odvisno od stopnje prehranjevanja. Osebno ne bi šel v kako ceneno varianto z manj kot 3/4 zvezdicami v Grčiji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   KAM na morje s 4 mesečnim dojenčkom?
29.6.2006 12:44:49   
Primoza
Kam na morje s štirimesečnim otrokom, prosim ...
28.6.2006 22:39:46   
BarbikaB
Objave: 23
Član od: 2.9.2005
Konec avgusta ali v začetku septembra bi šli z našo takrat štiri in pol mesečno žabico   na morje na Hrvaško (razmišljali smo o Krku ali Dalmaciji - radi bi se izognili trajektu). Lepo lepo prosim za kake izkušnje koga, ki je že našel kako idealno mesto za take male žabice.
Želje:
-hotel (lahko tudi apartma)
- senca ob obali (po možnosti seveda naravna) , da ne rabimo cel dan biti zaprti v sobi, če bo slučajno vročina
-bistveno je, da se da z vozičkom brez problemov hoditi na jutranje oz. večerne sprehode (mami se hoče tudi na dopustu malo razmigati, da bo končno kaka odvečna kila izginila 
manj pomembno : bližina kakega kraja, kjer se da tudi zvečer iti na kako promenado (da pač ni hotel na samem, 30 km okrog pa nič ;))
Vnaprej hvala vsem, ki imate kako idejo, ki bi vsaj približno zadovoljila naše želje. Prosim za ime kraja, ki bi zadovoljil vsaj nekaj naših želja, ali kar hotela, če ste že našli kako tako lokacijo.
 
RE: Kam na morje s štirimesečnim otrokom, pro...
29.6.2006 7:14:50   
darjatimci
Objave: 1311
Status: odsoten  
 
Hotela vam ne priporočam,razen če boš izključno samo dojila,pa še to boš najbrž pri tej starosti najbrž v fazi dodajanja.Apartma je boljša izbira,da lahko za otroka kaj pripraviš.Nam so bile všeč destinacije od Lovrana pa tam do Rabca in druga stran od Crikvenice do Dramlja.
 
(odgovor članu BarbikaB) 
 
 
RE: Kam na morje s štirimesečnim otrokom, pro...
29.6.2006 8:55:18   
Mič Radi se mejte :)) 
Objave: 832
Član od: 11.4.2006
Kraj: Split :)
 
Saj ne vem, če lahko delam "reklamo"....ampak za tole, kar bi ti rada, se mi zdi zelo primerno.
Mi smo v Kaštelu, to je med Splitom in Trogirjem.
Hotel je 5 metrov od plaže, v velikem parku z veliko sence. Tudi na plaži je nekaj sence. Sprehajalnih poti je veliko, pravzaprav gre ena zelo dolga promenada ob morju skozi vseh 7 Kaštelov.
Na eno stran imaš Trogir, na drugo Split.
Samo hotel je bolj žalosten.
Meni se je zelo fajn zdelo tudi v Rabcu-hoteli blizu plaže, senca, dolga sprehajalna pot.
Če potrebuješ kakšno sliko, pa piši na privat 
 
 
 
_____________________________
 
misliš da je zmešnjava
še en razlog več da greš svojo pot
 
(odgovor članu BarbikaB) 
 
 
RE: Kam na morje s štirimesečnim otrokom, pro...
29.6.2006 10:00:26   
beti 1
najino življenje zapolnjujeta dva sinka: Žiga 12/03 in mali Blaž 03/06 
Objave: 549
Član od: 26.9.2003
Kraj: Ljubljana
 
Brela, Baška voda, Baška ??? Trije kraji pred Makarsko. Je sicer treba voziček nest po plaži, ker je iz debele plasti niti ne tako drobnih kamnov, ki pa je idealna za ležat, pa še klif je, na katerem rastejo borovci, tako da imaš praktično cel dan naravno senco, na klifu pa sprehajalna pot (betonska). Sva bla pred petimi leti, verjetno so do zdaj že kaj obnovili in uredili. Sredi septembra je bla voda idealna za kopanje.
 
_____________________________
 
Kdor otroka razvaja, ga ubija. Kitajski pregovor

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Vrsar - turistično naselje Petalon
29.6.2006 13:24:09   
Blink1
Mi smo bili lani z 10 mesečnico v Vrsarju - turistično naselje Petalon. ZELO zadovoljni...bi šla še enkrat, pa baje ne hodimo 2x na isti krajuser posted image

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:18:05 >


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   KAM na morje s 1 letnikom?
4.7.2006 6:03:49   
Primoza
ona 
Objave: 683
Član od: 5.7.2005
Kraj: Sežana
Status: odsoten   Umag-depandanse Istra 
Plaža tud super za otroke 
 
BAGI 
Objave: 1946
Član od: 7.8.2004
Status: odsoten   Toplo priporočam peščeno plažo, ker boš drugače "gagala".
 
jagoda
Objave: 690
Član od: 26.3.2004
Status: odsoten   Meni luštni peščeni plaži sta v kampu Medulin v Medulinu in v kampu Čikat na Malem Lošinju. V obeh tudi veliko senčke. 
 
Marogica
Objave: 3541
Član od: 26.6.2005
Kraj: Maribor
Status: odsoten   Meni pa se zdi, da je čisto vseeno, kakšna je plaža. Otrok bo hotel puzat v vsakem primeru, dolgo na soncu pa tako ali tako ne morete biti. Torej boste v najhujši vročini najbrž v apartmaju ali hotelu. Za tistih par uric dnevno je pa vseeno, ker še od tega se boste morali sprehajat in hoditi, ker bo drugače otroku dolgčas, vam pa tečno, ker je "nemiren".
KAr pa se peščenih plaž tiče na Hrvaškem, pa moram povedati, da ko smo prve tri leta bili na eni takšni, sploh nisem hotela razmišljati, kdo je po tistem pesku sr...l in sc...l. Tako zamazana in neurejena je bila. Po 3 letih celo moj otrok ni hotel biti več na tisti plaži in je silil na betonirano. No, to so naše izkušnje, upam, da bodo vaše boljše. 
 
BAGI 
Objave: 1946
Član od: 7.8.2004
Status: odsoten   IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Meni pa se zdi, da je čisto vseeno, kakšna je plaža. Otrok bo hotel puzat v vsakem primeru, dolgo na soncu pa tako ali tako ne morete biti.
 
Otrok bo po mojih izkušnjah najlažje puzal po pesku. Zaposlil se bo z grabljicami, lopatkami, kanglicami, namakanjem dude v pesek - pa v usta  ,..... 
S kamenčki (npr. na Cresu) imam zelo slabo izkušnjo, ker je bil (star eno leto) non stop na rokah. Saj ni čudno, ko pa še jaz nisem mogla brez natikačev hodit po plaži, ker je preveč pikalo in bolelo.   Beton je verjetno tudi še kar o.k.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   KAM na morje za par dni?
4.7.2006 16:11:23   
Primoza
Zanimajo me kam priporočate, da gremo na morje s 2 pa pol starim dojenčkom za par dni?

LP

RE: kam na morje?
4.7.2006 9:39:38   
      
 
 
LARA
Objave: 3698
Član od: 23.4.2003
Kraj: KRANJ
Status: odsoten   s tko malim greste pa res lahko povsod. js edino ne bi šla kampirat ampak recimo v kak hotel al pa apartma s klimo!
 
_____________________________
 
lp, lara
 
RE: kam na morje?
4.7.2006 9:59:21   
StBarbara
Objave: 601
Status: odsoten  
Jest sem za kampiranje. Po mojih ocenah je malim ful všeč v kampih. Našemu se zrola v hotelu oz. meni, ko bi ga skos morala mirit, da je treba bit tiho, ne noret....v kampu je pa več stvari dovoljenih  .
Pol je pa od vas odvisno al greste v istro, dalmacijo...
      
 
 
Mič
Objave: 947
Član od: 11.4.2006
Kraj: Split :)
Status: odsoten  
Nekam, kjer je dovolj sence za sprehode in spanje na zraku.
 
Geja
Objave: 197
Član od: 18.4.2006
Status: odsoten  
IZVIRNO SPOROČILO: LARA
s tko malim greste pa res lahko povsod. js edino ne bi šla kampirat
 
Zakaj pa NE kampirat   
mi smo šli lansko leto kampirat (in to s šotorom) , pa je bil Nejc star 1 leto. Ne vidim problema... Meni osebno je bolj všeč v kampu, tako je otrok ves dan zunaj...   
 
mynyka 
Objave: 67
Član od: 8.2.2006
Kraj: murska sobota
Status: odsoten   mi smo pred 1 tednom bili v zadru---zaton in res je lepo za otroke
 
 
BLAŽIKA
Objave: 354
Član od: 16.9.2005
Kraj: Ptuj
Status: odsoten  
Nekam kjer je veliko sence in poti za sprehode(zeloooo priporočam Bol na Braču ker je klima fantastična za otroke, velikooo sence in velikooo sprehajalnih poti kraj pa prečudovit) Če pa imate možnost priporočam da greste septembra ker je takrat prekrasno na morju, brez velike vročine in zelo toplo morje pa še veliko manj turistov kot v sezoni, ponavadi sploh ni gužve.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   KAM NA MORJE Z DOJENČKOM - BLIZU
11.7.2006 17:24:20   
Primoza
Kam na morje z dojenčkom?
11.7.2006 8:56:07   
Dushan
Vem, da je podobno vprašanje že na tem forumu, ampak tam nisem našel uporabnega odgovora...

Ker ima naš dojenček alergijo in mora biti v popolni senci, iščemo varianto, kam bi lahko šli z njim na morje? Najraje bi šli v apartma, ki je tik ob morju in ima veliko sence. Prav tako se ne bi radi vozili predaleč...recimo Krk, Rab, Lošinj, itd. bi bilo še nekako sprejemljivo.

Prosim vas za nasvete oz. pomoč, kam bi lahko šli. Še posebno so dobrodošli kakšni linki do apatmajev...

Hvala vsem za pomoč!


viv
Objave: 5102
Član od: 24.9.2003
Kraj: Kranj
Status: odsoten   Ja Dushan, na taka vprašanja težko dobiš kakšen pameten odgovor. Ti poznaš svojega otroka, svojo familijo in veš, kaj vam paše. Zato je najbolje, da greste do kakšne agencije in povprašate... Ali pa posrfaš po netu. 
 
 
pika_b
Objave: 303
Član od: 3.12.2004
Kraj: Maribor
Status: odsoten   Nevem, če ti bo kaj v pomoč, mi smo bili meseca junija v Pakoštanih,kamp Kozarice. To je 4ure vožnje iz Mb. Bili smo v mobilni hišici od Adrie. Plaža je sicer kamnita, tako da za v vodi potrebuješ čevlje (če nisi preveč občutljiv pa tudi ne), je pa veliko sence, kamp v borovem gozdičku, pot do plaže po senci. Nam je bilo skratka super. Vsega pa itak nikoli ne najdeš tip top.
 
To je link http://www.pakostane.hr/kozarica_HR.php?l=1&s=13
 
Bilo je veliko družinic za majnimi otročki!!
 
afrika
Objave: 243
Član od: 6.11.2004
Kraj: maribor
Status: odsoten   Blizu..
Umag - Stella Maris - apartma ali bungalov čisto ob morju - borovci ob obali 
 
Geja
Objave: 206
Član od: 18.4.2006
Status: odsoten  
IZVIRNO SPOROČILO: afrika
Blizu..
Umag - Stella Maris - apartma ali bungalov čisto ob morju - borovci ob obali
 
UF, SAMO SEM NE. SVINJARIJA NA KUBIK... KAR DREKCI PLAVAJO PO VODI V TISTEM ZALIVČKU, KI NAJ BI BIL ZA OTROKE....
MENI SE GABI....
GEJA
 
 
Dushan
Objave: 2
Član od: 29.6.2005
Kraj: Domžale
Status: odsoten  
Hvala pika_b, tale varianta zgleda zelo zanimiva. Vidim pa da imajo v kampu tudi apartmaje... bo treba poklicat in vprašat če majo kaj prosto. Mogoče pa kdo ve še za kakšno podobno varianto?

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Počitnice 2006
12.7.2006 15:17:14   
Primoza
POČITNICE 2006
12.7.2006 12:23:58   
Tia2005
Objave: 92
Status: odsoten 
 
Letos se nikakor ne moremo odločit, kam bi šli na dopust, zato vas bom še tule malo povprašala za mnenja. Nekako izbiramo med Bolgarijo, Turčijo in Grčijo. Zanima me sledeče, tiste ki ste bile, ali priporočate destinacije za take  , kot je naša, v času dopusta konec avgusta - začetek septembra bo 15 mesecev. Kakšne so temperature, hrana? Hvala vam za vaša mnenja. 
 
RE: POČITNICE 2006
12.7.2006 12:29:01   
baguSka
Objave: 7816
Član od: 30.11.2004
Status: odsoten   V Turčiji je huuuuuuudoooooo vroče!!!!! V Bolgariji in Grčiji pa so cca take temperature kot pri nas.
 
 
 
RE: POČITNICE 2006
12.7.2006 12:39:44   
fricka
Objave: 440
Status: odsoten   Mi imamo isti problem. Glede na informacije z različnih agencij smo se kljub vsemu odločili za Turčijo v septembru. Hoteli naj bi bili boljši in bolj prijazni otrokom. Smo se pa pred tem skoraj že odločili za Djerbo.
 
RE: POČITNICE 2006
12.7.2006 13:19:17   
viv
Objave: 5118
Član od: 24.9.2003
Kraj: Kranj
Status: odsoten   Turčijo sem prepotovala v Avgustu in maximalna temperatura je bila 45C   Ampak se da preživet, ker ni tako huda vlaga.
Z Bolgarijo nimam izkušenj.
V Grčijo gremo letos, 3 tedne v avgustu. Žal smo vezani na kolektivni dopust - na srečo ga imava vsaj oba ob istem času.
Je pa tako, če greš v te hotelske variante AI, je to povsem prilagojeno evropejcem in ni praktično nobene razlike kje si.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   KAM na morje za par dni NADALJ.
14.7.2006 16:09:37   
Primoza
SelmaC 
Objave: 113
Član od: 8.11.2005
Kraj: Koper
Status: prisoten   Lep pozdrav,
 
Konec avgusta bomo stri 3 mesece, pa bi si mami in oči rada odpočila od vsakdana. Kam bi lahko šli z našim srčkom za nekaj dni? Kaj nam svetujete? 
Neposredna povezava do sporočila: 1 
 
 
RE: kam z dojenčkom starim 3 mesece
14.7.2006 16:06:29   
 hanita
Objave: 220
Član od: 2.10.2005
Status: odsoten   Prav kamor hočeš, no, da veš kam greš, ne ravno v grčijo z ladjo, ma k morju prav povsod,le da veš kako je porihtano, blizu morja, senca,itd
Mi smo pri dveh mesecih šli na Pag.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Zadar TN Puntamika (Borik)
6.8.2006 9:44:53   
Anonimen
Mi ravno prihajamo iz Zadra, natančneje iz Puntamike oz. bivšega naselja Borik.  Bili smo v zasebnem apartmaju in povem vam, da je bilo super. Pohištvo samega apartmaja sicer ni najnovejše, je pa vse tako zelo čisto - res, še pod posteljo ni bilo prahu. Še rosfraj posoda ni bila niti malo mavričasta. Noben hotel ali aparma ni bil tako zelo čist, kot je bilo tukaj. In do plaže smo imeli samo 50 metrov. Sicer je bila plaža mestna, ampak tam smo imeli zastonj dežnike. Lastnica oz. tašča lastnice nam je vsako jutro lepo rezervirala dežnik, pod katerim smo lahko ležali. In sploh so bili vsi navdušeni nad Davidom. Mali je dobil celo svoje kosilo: goveja juhica z mesom, blitva in krompir.

Plaža je bila prodnata, primerna za otroke, vendar je za starše fajn, če imajo vsaj natikače, v kolikor hodijo z otroki v vodo. Voda je bila zelo čista, ker ni šlo za zaliv.

Lahko bi se hodili kopat tudi na hotelsko plažo, kjer je več borovcev in mivka, vendar bi morali tam plačat 10 kun po osebi. Zdelo se nam je brezveze, ker nam je bila "naša" plaža veliko bolj pri srcu in še voda je bila bolj čista.

Vem, da zveni kot reklama, ampak resnično toplo priporočam ta apartma, ker smo se mi imeli zelo prijetno. Če bi kdo želel videti slike ali pa dobiti telefonsko od lastnice, mi naj piše privat.

In še to - jaz od tega posta ne bom imela čisto nič. Rada bi samo povedala, da smo mi plačali za apratma, ker smo šli preko agencije 130.000, če bi šli pa privat, pa bi (preračunano) okoli 100.000. Torej se rezervirat počitnic preko agencije res ne splača.

< Sporočilo je popravil primoza -- 27.1.2007 8:20:02 >
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?