|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KATERI ČAJ?
20.11.2007 13:02:26   
renata nana
Je res, da nekateri čaji pomagajo pri zanositvi upam, da me razumete kaj hočem povedati. Pri vzpodbujanju za zanositev ali je kateri pomagal in kateri čaj, da je lažje zanosila?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KATERI ČAJ?
20.11.2007 13:15:24   
JAPE
Enkrat sem nekje zasledila, da je to krvomočnica. Ne vem natančno in ne poznam njenega delovanja. Pri nakupu se pozanimaj za navodilo za uporabo.

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KATERI ČAJ?
20.11.2007 16:51:41   
nicnic
Ja, priporočajo čaj krvomočnica.Čaj krvomočnica poveča prekrvavitev maternice in z tem olajša vgnezdenje zarodke. Prodajajo ga v bolje založenih zeliščnih prodajalnah, v Sanolaborju, v Baziliki v City Parku.
Nekateri priporočajo tudi rman. aja, pa drugo ime za krvomočnico je tudi smrdljička.

Pa poglej še TU.


_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KATERI ČAJ?
21.11.2007 10:56:24   
snežinka7
kolko pa stane krvomočnica?

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KATERI ČAJ?
21.11.2007 11:05:01   
nicnic
Hmmm, 2 leti nazaj je bil en zavojček teg ačaja okoli 500 SIT --> 2€. Samo če so pa kaj podražili pa ne bi vedela.


_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KATERI ČAJ?
21.11.2007 11:09:51   
snežinka7
pa kaj pomaga toti čaj, si ga poizkusila?

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KATERI ČAJ?
21.11.2007 11:18:07   
lana38
V Sanolaborju je zavojček čaja krvomočnice stal med 300 in 400 SIT lani. Jaz sem pila plahtico, ko sem zanosila. Ne vem pa, če je res pitje tega čaja pripomoglo k zanositvi. Pač sem poskusila, ker dolgo ni uspelo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KATERI ČAJ?
21.11.2007 13:51:52   
Argojuhica
Jaz sem jo kupila pri g. Tereziji Nikolavčič, ki menda prodaja na tržnici v Lj. Za 80 gr. sem dala 5 evrov. Je pa, po zagotovilu zeliščarke, naravno sušen in naraven. Po uživanju sem imela zelo močne M, mož pa ni hotel piti, ker mu je bilo vsakič slabo. 

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KATERI ČAJ?
21.11.2007 17:52:10   
ajam27
Po moje pa ti razni čajčki sami po sebi ne pomagajo veliko. Je pa finta verjetno v tem, da človeku dajo nek (pre)potreben optimizem. In ko si sproščen in brez obremenitev, pa se morebiti res kaj "prime".
Pri kakšnem resnem odpravljanju težav pomaga le medicina. Ne rečem pa, da z uživanjem raznih naravnih zelišč, ne dobiš v telo določenih mineralov in vitaminov. To se strinjam. Kaj več pa ne.
Seveda je to samo moje skromno mišljenje.user posted image

(odgovor članu Argojuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KATERI ČAJ?
21.11.2007 19:54:43   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: renata nana

Je res, da nekateri čaji pomagajo pri zanositvi upam, da me razumete kaj hočem povedati. Pri vzpodbujanju za zanositev ali je kateri pomagal in kateri čaj, da je lažje zanosila?


Imenuje se krvomočnica oziroma smrdljička. Očitno deluje, ker je nama ratalo user posted image

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KATERI ČAJ?
21.11.2007 19:59:59   
baguSka
Po moje pa ti razni čajčki sami po sebi ne pomagajo veliko. Je pa finta verjetno v tem, da človeku dajo nek (pre)potreben optimizem. In ko si sproščen in brez obremenitev, pa se morebiti res kaj "prime".
Pri kakšnem resnem odpravljanju težav pomaga le medicina. Ne rečem pa, da z uživanjem raznih naravnih zelišč, ne dobiš v telo določenih mineralov in vitaminov. To se strinjam. Kaj več pa ne.
Seveda je to samo moje skromno mišljenje.


No, naj ti povem, da ta caj - smrdljicke, torej krvomocnica resnicno deluje pri prekrvavitvi maternice.. Mocnejse M itn.. Naj bi pospesile prekrvavitev in s tem vzpodbudile dogajanje v spolnih predelih, tako pri zenskah kot pri moskih.

Midva sva jo sicer pila oba, vendar sem kasneje zvedla, da so moje tezave drugje.. in je bil potreben kirurski poseg.

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KATERI ČAJ?
21.11.2007 20:02:22   
Majuska
Ja drži, user posted image je močnejša ... midva sva oba pila in nama je uspelo že v prvem mesecu pitja čaja user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KATERI ČAJ?
21.11.2007 20:06:41   
baguSka
kok casa pred pitjem pa sta ze poskusala?

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KATERI ČAJ?
21.11.2007 22:39:14   
n74
Oj,
po brskanju na forumih in internetu sem že pred časom našla nekaj čajev in jih tudi nabavila. Sicer ne pijem vse naenkrat, jih pa pijem skoraj vsak dan. To so mešanica rmana in plahtice ter malina. Do končnega rezultata user posted image  še niso pomagali, mi pa zelo pomagajo pri bolečinah ob menstruaciji. Včasih sem imela tako boleče, da sem vzela dva ali tri ketonale tiste dni, sedaj prvi dan čutim, da se nekaj dogaja, ostale dni je tako kot, da je nimam. Zato sem sigurna, da dolgoročno pomagajo tudi pri zanositvi.

lp, N.

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KATERI ČAJ?
22.11.2007 17:30:27   
vianne
Danes sem si kupila plahtico pa me zanima kako jo pijete. Na zavojčku piše dve čajni žlički na 1/4 litra. Verjetno lahko tudi večje količine čaja zaužijemo.... user posted image user posted image ker pri nekaterih zdravilnih čajih je potrebna neka mera in ne pretiravanje.
Sem si pa tudi hotela kupiti krvomočnico pa jo niso imeli. Glede krvomočnice pa me zanima sledeče: pišete, da so po njej močnejše menstruacije... jaz jih imam že tako v potokih, cele poplave.... sedaj pa me je malo strah kaj še bo.
No in že ko sem zapravljala sem si kupila tudi api kompleks - med s cvetnim prahom, matičnim mlečkom in propolisom, obogaten z vitaminom B2.



(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KATERI ČAJ?
23.11.2007 10:55:19   
pepa6
Jaz mislim, da noben čaj na tem svetu ne pomaga da zanosite. Sama vem, da sem vse možnosti za zanositev izprobala, pa ni ratalo. Potem, pa ko mi je bilo vsega dovolj sem se en mesec odločila, da se bom nehala obremenjevat z zanositvijo, nehala jest folno kislino in delat ovulacijske teste, in nehala na najbolj plodne dneve user posted image , pa nam je ratalo. Tudi prej sem ful pazla kaj pijem, jem, tisti en mesec pa sem jedla in pila kaj mi je pasalo. Moraš se odklopit, in to je to.

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KATERI ČAJ?
21.10.2014 11:26:15   
chapita
Pozdravljene,
vem da je tema ze zelo stara pa me zanima ali je mogoče tukaj kakšna, ki je mela kakšno izkušnjo s čajem krvomočnice?

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KATERI ČAJ?
21.10.2014 21:52:41   
jona klara
baguska- hejjjjj kako si? se me spomniš iz 2010, sva veliko čebljali takrat in se spodbujali' kako se je pri vama pot nadaljevala?sem te fullll vesela pozdravčki

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KATERI ČAJ?
21.10.2014 21:54:01   
jona klara
ta krvomočnica pomaga pri odebelitvi sluznice za druge stvari okoli zanositve ni ravno zaslužna po mojih izkušnjah

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KATERI ČAJ?
23.10.2014 21:16:51   
chapita
Hvala :)

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KATERI ČAJ?
3.12.2014 12:27:50   
egleria
Odvisno od vsake posameznice. Če je vzrok za to da se zarodek ne vgnezdi pretanka sluznica, ti lahko krvomočnica reši problem.
Drugače pa je dobra za to tudi plahtica, sama bom pa sedaj poskusila z macino travo (čaj iz bosne) ki baje res pomaga pri zanositvi, če ni kakšnih hujših vzrokov za neplodnost ki so odpravljivi le z operacijo.

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KATERI ČAJ?
3.12.2014 12:50:39   
Marčevka2010
Lahko napišeš kaj več kako naj bi to delovalo?

Glede krvomočnice pa tudi jaz potrdim, da so po njej zelo močne krvavitve, ni za pretiravat s količino popitega čaja. Pomaga pri zadebelitvi sluznice, pri tistih, ki imajo s tem probleme. Jaz nisem m dobila po odstranitvi Mirene 2 meseca in mi je to porihtalo, sem jo le en cikel pila.

< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 3.12.2014 12:51:25 >

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: KATERI ČAJ?
3.12.2014 13:04:30   
egleria
macina trava čisti jajčnike in jajcevode, več si lahko prebereš če v google vtipkaš macina trava ali očajnica..

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: KATERI ČAJ?
5.12.2014 15:40:48   
MauMow
Jaz pijem plahtico, odkar sem morala na čiščenje zaradi miss.ab. Lahko rečem da je pomagala pri tem da sem se ok ščistila do konca, prav tako pa je uredila moj cikel, iz dolgih 32-34 dni na 28. Tudi O je bila namesto 19 že 13 dan. Upam da se bo tudi na rezultatu poznalo kaj prej kot v prvo ko čaja nisem pila.

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: KATERI ČAJ?
3.7.2017 8:57:50   
frutabelca
Midva sva delala na zanositvi skoraj eno leto, meseca maja sem zacela piti čaj plahtice pa sem zanosila.. Nevem, ce je caj dejansko kaj pripomogel ampak plus je ;)

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?