|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAZEN-nujno pomoč
23.10.2009 16:13:48   
EMILY 3
pozdravljene.nevem če ta tema spada sem.
mam eno vprašanje.kakšna je kazen če se na vhodu na avtocesto obrneš?????ali imajo tam kamere????če katera mogoče vem????pa ne se smejat za tako čudno vprašanje.prosim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAZEN-nujno pomoč
23.10.2009 16:30:10   
Anonimen
upam, da jih majo. ker se nimaš kej obračat, saj jst tko mislem.

(odgovor članu EMILY 3)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAZEN-nujno pomoč
23.10.2009 16:38:12   
kajalin*
Mislim,da jih imajo prav zdej k je ta afera s to nesrečo je kazalo podobne primere na naši avtocesti.Tud js upam,da jih imajo,ker ne vem komu pride na pamet to napravit,pa daleč od smešnega je to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAZEN-nujno pomoč
23.10.2009 17:17:28   
ksenija12
Ne obračaj na avtocesti!!!!Nikoli!!!!O kazni je glede na to, kaj se je zgodilo pred kratkim sploh neumesno govorit, ker je obračanje na cesti smrtno nevarno...

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAZEN-nujno pomoč
23.10.2009 17:21:40   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: EMILY 3

pozdravljene.nevem če ta tema spada sem.
mam eno vprašanje.kakšna je kazen če se na vhodu na avtocesto obrneš?????ali imajo tam kamere????če katera mogoče vem????pa ne se smejat za tako čudno vprašanje.prosim



Smejat???? A ti misliš, da se bomo smejali?

No, sej zarad takih neosveščenih voznikov se pa dogaja to, kar se dogaja... Res neverjetno, da kaj takega sprašuješ oz. da kaj takega delaš!

Sicer pa, upam, da obstaja kazen, vendar dvomim. Mislim, da ti ne bo nihče domov poslal položnice. Razn, da te patrulja osebno vidi.

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAZEN-nujno pomoč
23.10.2009 17:41:52   
zband
kaj kazen,user posted image user posted image user posted image
ne počni več takih neumnosti,drugič se raje pelji naprejuser posted image

_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAZEN-nujno pomoč
23.10.2009 18:13:12   
Nika v službi
Tudi jaz dvomim, da bo prišla kakšna kazen, razen če bi te patrulja oz. policija ujela na licu mesta, kar pa se očitno ni zgodilo.

Res ne razumem, kaj je razlog takega nevarnega ravnanja, če si že "zabulila" smer ali zgrešila, greš pač mirno dalje do prvega izvoza in obrneš nazaj. Drugo pa je, če nimaš vinjete in si se hotela izognit kakšni kontroli....

Kakor koli že, bodi srečna, da se je vse dobro končalo, drugič pa pamet v roke, saj je tako ravnanje smrtno nevarno, zate in za druge udeležence v prometu!!!!



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAZEN-nujno pomoč
24.10.2009 0:23:45   
zmajaz
Četudi so kamere, so Darsove in ne policijske, tako da če te niso na licu mesta dobili, ti ni treba več pričakovati kazni. Drugo pa raje ne bom komentirala.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAZEN-nujno pomoč
27.10.2009 10:19:49   
Alči
Nimam besed na vprašanje kaka je kazen!!! Mogoče človeško življenje???? Mislim,.....važno, da te skrbi za denar.....Jaz bi takim doživljenjsko odvzela vozniško dovoljenje!

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
27.10.2009 10:21:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alči)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAZEN-nujno pomoč
27.10.2009 10:24:21   
Petka09
Ko sem kolegu, ki je bil na kavi en dan povedala za tole vprašanje tu na netu, je rekel, da bi bila edina prava kazen šlepar, ki bi ti pripeljal nasproti v tistem trenutku, ko bi ti peljala oz. obrnila nazaj (šleperistu itak ne bi bilo nič). Grdo rečeno, vendar edino pravilno za take...

No, pri Brežicah oz. Čatežu se je par dni nazaj zgodila nesreča policijskih avtomobilov ravno zaradi tega, ker so leteli na avtocesto ustavit "pametno" žensko, ki je vozila v nasprotno smer. Torej, očitno se to vseeno zelo pogosto dogaja ne glede na to, koliko opozarjajo po tv in koliko posledic se je že zgodilo.

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KAZEN-nujno pomoč
1.11.2009 12:21:31   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Ko sem kolegu, ki je bil na kavi en dan povedala za tole vprašanje tu na netu, je rekel, da bi bila edina prava kazen šlepar, ki bi ti pripeljal nasproti v tistem trenutku, ko bi ti peljala oz. obrnila nazaj (šleperistu itak ne bi bilo nič). Grdo rečeno, vendar edino pravilno za take...




Ženska si ti normalna??? user posted image Nikomu ne želi nič slabega. Vsi smo ljudje in vsakemu se kaj takega lahko zgodi. A ti pa si nezmotljiva ali kaj? Ne odobravam take vožnje še manj pa odobravam ljudi, ki drugemu želijo slabo.user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KAZEN-nujno pomoč
1.11.2009 14:59:18   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Ko sem kolegu, ki je bil na kavi en dan povedala za tole vprašanje tu na netu, je rekel, da bi bila edina prava kazen šlepar, ki bi ti pripeljal nasproti v tistem trenutku, ko bi ti peljala oz. obrnila nazaj (šleperistu itak ne bi bilo nič). Grdo rečeno, vendar edino pravilno za take...



Ženska si ti normalna??? user posted image Nikomu ne želi nič slabega. Vsi smo ljudje in vsakemu se kaj takega lahko zgodi. A ti pa si nezmotljiva ali kaj? Ne odobravam take vožnje še manj pa odobravam ljudi, ki drugemu želijo slabo.user posted image user posted image


Ah daj no, ne rabiš bit svetnica... Saj to je rekel moj kolega in to zaradi jeze, ker se toliko tega dogaja! Tu se ne gre za nezmotljivost, saj si ja pri zdravi pameti, ko kaj takega narediš! Oz. če si pijan ali pod vplivom nekih anestetikov, pa še itak huje. In to je rekel zato, ker je največkat tako, da tisti, ki tako delajo, da obračajo na avtocesti ponavadi ne nasrkajo, ampak povzročijo nesrečo, kjer so mrtvi povsem nedolžni, njemu pa kot zanalašč nič ni - potem pa se še uspešno umakne roki pravice!
Zato je to rekel! Seveda bi bilo najlepše, da nikomur nič ni, da četudi nesreče so, da bi bili vsi nepoškodovani... Vendar vsi vemo, da tako ne gre, da mrtvi so in bodo! Vendar, če umre povzročitelj potem nekako ljudje z lažjim srcem gledajo na vse skupaj, kot pa če umrejo nedolžni, ki so pravilno pripeljali. Pač, vprašaj kogarkoli, ljudje smo in pač tako razmišljamo!
Sama nikomur ne želim nič slabega, bognedaj smrt, vendar to nenehno brezbrižno obnašanje na cesti pa tudi mene pošteno jezi! Kdaj se bodo ljudje bolj zavedali, da nosijo svoje življenje in življenja drugih dobesedno na pladnju - od trenutka dalje, ko sedejo za volan ali na motor!
Kolega sem citirala zato, ker se je res razjezil, zato, ker je takih obračanj vse več in tudi sam je bil priča enkrat temu: Nasproti na avtocesti na južni LJ obvoznici mu je pripeljal avto. Zadnji trenutek je zapeljal na odstavni pas, drugače bogve, kako bi se končalo! Srce mu je padlo v hlače od strahu! Zato nekateri ljudje oz. veliko ljudi tako razmišlja, da je za vse take brezbrižneže najhujša kazen tista, da se njim kaj zgodi - ker policijska kazen ali zapor jih ne bo spametoval. Žal!
Je pa meni hudo za vse, ki umirajo na cesti, ne glede na to, če so krivi ali ne! Ampak preprečili oz. ustavili tega ne bomo!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KAZEN-nujno pomoč
1.11.2009 17:40:16   
Kepica83
Glej petka tudi sama sem doživela že da mi je na avtocesti pripeljal avto kontra, pa sem hvala bogu vredu odnesla. Ampak nekaj moraš vedet. Vse to kar se dogaja se dogaja z določenim namenom. To je narava, življenje ali usoda. To mora biti. In tega nebo nihče preprečil. Jaz sama sem super voznica, ampak ne bom pa dala roke v ogenj da se kaj takega nemore meni zgoditi. Kaj če imam živčni zlom, kaj če imam smrt v družini, katera me je tako pretresla da nevem kaj počnem.... Hja vse to se lahko danes, jutri... zgodi tebi ali meni. Zato ne nekoga obsojat. Nikoli. Ker nikoli neveš kakšno norijo lahko ti ju3 na cesti narediš. Pol boš pa rekla, šment sploh nevem kaj sem delala. Si se že kdaj peljala npr. 45km po cesti in si doma ugasnila avto in šele takrat si pogledala kje si? In niti pod razno nisi vedla, po kateri poti si se peljala, oz. kak si že doma. No meni se je že zgodilo, pa tudi osebam ki jih poznam. Pa sem tudi jaz v tem primeru mogoče prevozla kakšno rdečo ali stop znak. Ja draga moja tako hitro pride do tega. A ti veš koliko si lahko max skoncentrirana na eno stvar? celih 7 sekund. No pol pa se zamisli. Ne obsojat nekoga, ker neveš v kakem stanju so te osebe. Dejstvo je da se vse zgodi z določenim namenom in da je to tako zapisano. Ta oseba mora v tistem trenutku biti na tistem mestu, takšna je njena usoda. Žal, ampak tako je. Tudi jaz se jezim na voznike, pa šinfam v avtu, ampak nikoli ne želim nikomur nič slabega.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
2.11.2009 10:14:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KAZEN-nujno pomoč
2.11.2009 15:47:32   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
Ampak nekaj moraš vedet. Vse to kar se dogaja se dogaja z določenim namenom. To je narava, življenje ali usoda. To mora biti. In tega nebo nihče preprečil.

A je tukaj še govora o prometnih nesrečah, ki jih povzročijo vinjeni vozniki in to iz malomarnosti?  JA PROTI TEMU NEMORE NIHČE NIČ
Jaz sama sem super voznica. Si se že kdaj peljala npr. 45km po cesti in si doma ugasnila avto in šele takrat si pogledala kje si? In niti pod razno nisi vedla, po kateri poti si se peljala, oz. kak si že doma. No meni se je že zgodilo, pa tudi osebam ki jih poznam. Pa sem tudi jaz v tem primeru mogoče prevozla kakšno rdečo ali stop znak.

Hmmm... KAJ TI NI JASNO.?


_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KAZEN-nujno pomoč
2.11.2009 15:53:06   
Anonimen

Jaz sama sem super voznica. Si se že kdaj peljala npr. 45km po cesti in si doma ugasnila avto in šele takrat si pogledala kje si? In niti pod razno nisi vedla, po kateri poti si se peljala, oz. kak si že doma. No meni se je že zgodilo, pa tudi osebam ki jih poznam. Pa sem tudi jaz v tem primeru mogoče prevozla kakšno rdečo ali stop znak.

Hmmm...


am....sam tole je pa res HMMMMuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KAZEN-nujno pomoč
2.11.2009 16:11:07   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute


Jaz sama sem super voznica. Si se že kdaj peljala npr. 45km po cesti in si doma ugasnila avto in šele takrat si pogledala kje si? In niti pod razno nisi vedla, po kateri poti si se peljala, oz. kak si že doma. No meni se je že zgodilo, pa tudi osebam ki jih poznam. Pa sem tudi jaz v tem primeru mogoče prevozla kakšno rdečo ali stop znak.

Hmmm...


am....sam tole je pa res HMMMMuser posted image



Za tebe mogoče.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
2.11.2009 16:30:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KAZEN-nujno pomoč
2.11.2009 16:34:27   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute


Jaz sama sem super voznica. Si se že kdaj peljala npr. 45km po cesti in si doma ugasnila avto in šele takrat si pogledala kje si? In niti pod razno nisi vedla, po kateri poti si se peljala, oz. kak si že doma. No meni se je že zgodilo, pa tudi osebam ki jih poznam. Pa sem tudi jaz v tem primeru mogoče prevozla kakšno rdečo ali stop znak.

Hmmm...


am....sam tole je pa res HMMMMuser posted image



Za tebe mogoče.


Kaj pa je pol zate? Aja, super voznica

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KAZEN-nujno pomoč
2.11.2009 16:39:08   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: EMILY 3

pozdravljene.nevem če ta tema spada sem.
mam eno vprašanje.kakšna je kazen če se na vhodu na avtocesto obrneš?????ali imajo tam kamere????če katera mogoče vem????pa ne se smejat za tako čudno vprašanje.prosim


Ok..prvič verjetno (upam) ni mislila NA AVTOCESTI ampak na vhodu.... predvidevam da tam kjer sta še dva pasova in se en odcepi v eno smer na avtocesto......drugi pa priključi na avtocesto...torej je dvosmeren....

To sem s strani drugih voznikov že doživela najmanj 100x največkrat verjetno iz razloga, ker so prepozno opazili gužvo na avtocesti in so se ji hoteli izogniti...ne kamer ni, zato tudi kaznine more biti.....


Drugič.... verjetno ni smisla govoriti o obračanju na avtocesti, ker je to zelo problematična tema.....

_____________________________

So what....

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KAZEN-nujno pomoč
2.11.2009 19:52:34   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
JA PROTI TEMU NEMORE NIHČE NIČ

Ne bo držalo. Proti temu lahko marsikaj storimo ljudje sami. Za začetek z zavestjo, da se vinjeni ne usedemo za volan.
KAJ TI NI JASNO.?

Ni mi jasno, kako lahko trdiš, da si super voznica, istočasno pa narediš nekaj takšnega.


Ker na to nemoreš vplivat. Logično.user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: KAZEN-nujno pomoč
2.11.2009 19:53:03   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: mika


Kaj pa je pol zate? Aja, super voznica


user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: KAZEN-nujno pomoč
2.11.2009 22:58:36   
Anonimen
OK, ne bom nikogar obsojala, ker niti ne vem, ali je ona to res naredila ali je bilo zgolj teoretično vprašanje, vem pa le, da takšni, ki obračajo na avtocesti in podobne stvari nimajo pravice imeti izpita! Sama sem tudi že kdaj kaj kiksnila v prometu, tako da sem naprimer sfalila uvoz ali kaj podobnega, pa nisem šla obračat sred avtoceste, ampak sem lepo peljala do naslednjega izvoza...skratka mal možgane vklopit. Kepica83, razumem kaj si hotela povedat-vsi smo kdaj raztreseni, samo, da bi pa kdaj domov pripeljala in nebi vedela, kako sem tja prišla, se mi pa še ni zgodilouser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: KAZEN-nujno pomoč
3.11.2009 4:58:26   
punci
kazni verjetno ne boš dobila ker te niso dobili na licu mesta. Čeprav jaz bi takšnim ki to počnejo takoj odvzela izpit pa prepoved delat ga najmanj kakih 2 leti. Se je meni tudi enkrat zgodilo, da sem šla na narobe odcep in sem se mogla peljat skoraj 20 km naprej do prvega odcepa, pa še na izredno pomemben služben sestnek sem zamujala pa mi niti na kraj pameti ni padlo da bi šla vzratno nazaj, čeprav sem že po 20 m vidla da sem zgrešila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?