|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KMA in Luka - stari smo ze 1 teden
26.9.2005 13:05:27   
KiSsMyAsS
Zivjo!

Evo koncno se lahko mal javimo, dokler tamali se spi. Stari smo ze 1 teden in se pocasi privajamo na novo druzinsko zivljenje. Torej 18.9. mi je odteklo cist mal vode in sm se sla pokazat v porodnisnico. Upala sm da mi bojo nardili CTG in me seveda poslali nazaj domou. Pa pridem tja in mi dajo za oblect srajco, ki mi je bla seveda pou prevelka user posted image , naredijo mi CTG in posljejo na pregled k zdravnici. Zdravnica pa : "Gospa vi ste odprti ze 4 cm, to bo za porodno". Jst seveda cela iz sebe, klicem mojga user posted image , ki je seveda spau kot ubit in sm ga komi dobila na telefon. Seveda je drzau pesti, da bomo dobili user posted image  Torej ob 13 sem ze lezala na mizi v porodni sobi, zdravnica mi je predrla mehur in zacelo se je. Imela sem svoje popadke, ampak je blo dete se kar precej visoko in se ni hotu spustit. Tako da sm dobila se flaso umetnih popadkov in protibolecinsko inekcijo, ki je kr hitro popustila user posted image  Potem pa se je zacelo - matranje in bolecine. Babica, ki me je vmes masirala je zraven brala Lady user posted image , sedela sm na zogi in potem se je zacelo - Rodila sem po 5 urah mucenja in tut prerezali so me user posted image . Bolj me je bolelo samo sivanje na koncu in sm celo prosila zdravnico naj bo bolj nezna user posted image  Sinko je biu velik 50cm in tehtal je 3210g. Apgar super user posted image  Potem sem se lezala 3 ure in so me za 5 minut prisli pogledat moj srcek, mami in pa moja sestra. Potem so naju prestavili na oddelek in mali je celo noc pridno prespal. Ker pa nisem imela dovolj mleka user posted image  sem ga mogla hodit tehtat, da so mu dali dodatek. 4. dan je slo ze boljse, ampak je Luka moral pod lucko, ker je biu malo rumenkaste barve. 5. dan pa smo lahko sli domov in zdej smo zelo pridni. Cez dan pridno spi, ponoci se more se navadit, pravi angelcek je.

Cestitke usem, ko ste ze postale ponosne mamice, in lep pozdrav od septembercka Lukca, mamice KMA in atija user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KMA in Luka - stari smo ze 1 teden
26.9.2005 13:09:05   
ameli
user posted image user posted image user posted image user posted image  za KMA in Lukca (pa atija tudi, seveda).  Lepo se cartajte in uživajte v družinski idiliuser posted image

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KMA in Luka - stari smo ze 1 teden
26.9.2005 13:12:27   
cmokec
Draga mamica, iskrene čestitke. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KMA in Luka - stari smo ze 1 teden
26.9.2005 13:22:07   
ZARA
user posted image user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KMA in Luka - stari smo ze 1 teden
26.9.2005 13:23:19   
Anonimen
Čestitek za Lukcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KMA in Luka - stari smo ze 1 teden
26.9.2005 13:45:03   
Eviii
iiiiiiiiiii, lepa novica user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KMA in Luka - stari smo ze 1 teden
26.9.2005 13:47:27   
soncece24
cestitke!user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KMA in Luka - stari smo ze 1 teden
26.9.2005 15:28:29   
tinka-pepa



Tudi od mene iskrene čestitke in veliko se cartajteuser posted image



(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KMA in Luka - stari smo ze 1 teden
26.9.2005 17:45:20   
CatJa
Čestitke za malega Lukca! user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KMA in Luka - stari smo ze 1 teden
27.9.2005 10:15:22   
Barbela
čestitke še iz naše strani za novopečeno družinico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?