|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KT- ali je že katera slišala...
7.5.2005 9:53:55   
Annny
...da KT lahko povzročijo oz. pospešijo nastanek krčnih žil? Sploh, če jih imate v družini..
Jaz sem se kar malo zamislila, ker jih ima moja stara mama:zmeden2:

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KT- ali je že katera slišala...
7.5.2005 10:24:19   
Anonimen
Prvič slišim.:zmeden:

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   KT- ali je že katera slišala...
7.5.2005 10:36:50   
Anonimen
Jaz tudi.
Ampak najbrž se mama ni prenajedla KT kaj? :)-

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   KT- ali je že katera slišala...
7.5.2005 10:58:26   
Annny
:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KT- ali je že katera slišala...
7.5.2005 14:24:04   
babylove
V navodilih KT Diane piše recimo poleg venske tromboze tudi o raku na dojkah in na maternici, benignih tumorjih na jetrih :zmeden:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KT- ali je že katera slišala...
7.5.2005 16:41:58   
beti 1
Večino stvari, ki jih kontracepcijske tablete lahko povzročijo kot stranski učinek in so napisane v navodilih so opisovali od začetka, ko so bile doze hormonov v primerjavi s sedanjimi res "konjske" in ti stranski učinki ne tako redki. Sedaj so količine hormonov vedno manjše in tudi stranskih učinkov vedno manj in blažji so. Resnično paziti pa morajo tiste, ki imajo v družini več primerov tromboz oz. zamašitev žil. osebe s krčnimi žilami so temu bolj podvržene, samo pri KT so pomembne tiste, ki se pojavijo pred 50 letom in v hujši obliki. Če jih ima tvoja babica, ki je verjetno že vsaj 70 let stara ni take panike.
lp
beti 1

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KT- ali je že katera slišala...
7.5.2005 17:48:20   
Annny
Beti, najlepša hvala za te informacije:rozica:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KT- ali je že katera slišala...
10.5.2005 9:27:57   
karmy
slišala da sistematskem da KT povzročajo raka... jzt skor u jok :(( moja mat in stara mama so mele raka, samo nista jedli KT, ampak je moja mat bla non stop pod stresom in je fasala materičnega raka, stara mama se ga je pa rada napila in je fasala na vratu bulo, ki je ni hotla operirat...

zdravniki sploh ne vedo kaj povzroči raka, kar je rahlo zastrašujoče... :((

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?