|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kašelj
15.1.2009 8:57:45   
_ribica_
Živjo!
Obračam se na vas, ker upam, da mogoče katera ve kaj je to. Kašljam že več kot 1 dni, sem bila pri zdravnici in je rekla da je vse uredu. In, ko kašljam se fajn iskašljam, slino pljunem in v slini sem opazila podobno beli nitki. Me zanima, če katera mogoče ve kaj bi to bilouser posted image Ali pa je to normalnouser posted image , ker to se mi prvič dogaja.

LP vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kašelj
15.1.2009 10:54:32   
bskrle
Nabaviš si sirup, piješ veliko tekočine in počivaš, če si utrujena. Diagnoze ti pa ne morem dati

(odgovor članu _ribica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kašelj
15.1.2009 14:58:04   
_ribica_
Nisem nič utrujena in pijem veliko tekoččine. Sem malo pogledala po netu in vse sumim na kandido. Upam, da mi bo katera znala, kaj več povedat, če je bila mogoče v podobni situacijiuser posted image . Za zdravnika pa sem bol trd kamenuser posted image .

LP vsem!

(odgovor članu _ribica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kašelj
15.1.2009 18:08:14   
Felicita
jest sm se dostkrat... oz. ravno zdej pokašljujem že ene 14 dni po malem skoz. bela reč v mojem plunjku je gnoj, ki se mi po pljučih packa. zakaj tok dolg? ker se ravno pozdravim že kdo prinese na novo domov kako reč... pa moj imunski sistem tudi ni v najboljšem stanju.

mimgrede, kandida ne živi v pljučih. in ne povzroča kašlja.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu _ribica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kašelj
15.1.2009 19:18:46   
_ribica_
Aha, felicita, hvala ti. Kaj pa jemlješ? A maš kak sirup, ali ti je zdravnica dala kakšen antibiotik?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kašelj
15.1.2009 19:24:06   
Felicita
ne, sm bla pri zdravniku, je poslušu pljuča in reku da ni problema, da je očitno samo 'prehladni kašelj'. kadar je hudo (torej da me peče po grlu, suho kašljam) spijem kako žličko slezovega sirupa; včasih pa pljučnik z medom ali prospan (pospešujeta izkašljevanje).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu _ribica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kašelj
15.1.2009 19:29:04   
bumerang
Fluimukan kupi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?