|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kadar brcata dva
26.1.2006 12:40:56   
ribica.
Čao mamice dvojčkov!

Imam eno vprašanje iz radovednosti. Kak je občutek, če si noseč z dvojčki? To boste verjetno lahko bolje povedale tiste, ki ste imele tudi enoplodno nosečnost. Kakšna je razlika v občutenju, kadar brca eden, ali pa dva? A ste dejansko čutile, da so brce od dveh osebkov?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kadar brcata dva
26.1.2006 13:14:32   
lutka
Pa še kako se občuti, ko brcata dva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kot bi nogomet nekdo igral v tvojem trebuhu. Ko je šlo že proti koncu nosečnosti se mi je včasih zazdelo, da  mi bo eden potisnil kar nogo skozi usta user posted image user posted image .

Saj je tudi pri enem otročku v trebuhu živahno, ampak pri dveh sem pa včasih kar stokala zraven, ko sem jih "dobila v rebra".

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kadar brcata dva
26.1.2006 20:31:37   
tinadvojčica
Se popolnoma strinjam s teboj.Ko sem bila že skoraj na koncu, se pravi zadnja dva meseca sem mislila da bom eksplodirala.Ne vem sicer kako je ko imaš enega ampak sigurno je različno.Najprej ena pod rebra druga v mehur,potem ena v trebuh druga tam nekje okoli boka.res štala.Ampak sem jih vesela in zdaj mi namesto brc kravžljata živce!

Ampak o tem pa kdaj drugič ketr nimam časa pisati do jutri zjutraj!

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kadar brcata dva
26.1.2006 21:53:55   
zara3
Ojla!!!
Jaz lahko povem kako je če brcajo trije!!!
Pestro...trebuh se je kar naprej tresel. Moji trojčki so še do zadnjega dne tako hiteli po trebuhu, da so imeli na vsakem UZ-ju popolnoma drugačno lego kot dan prej.
lp, Zara+user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?