|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:26:25   
Anonimen
S partnerjem sva skupaj 6 let,imava dva mala otroka,s katerima sem cele dneve sama doma,saj je partner cele dneve v službi.Za vsak odhod,pa če glih grem v trgovino si moram iskat varstvo pri moji mami,saj je težko it z obema po trgovinah(2,5 letnik in pol letnik),no in zato je večinoma partner postal nabavni.No in ker sem cele dneve sama doma z otroci,sem že postala zagrenjena,saj nisem imela nobene družbe oz.časa za kolegice.Po  netu sem spoznala na eni klepetalnici enga tipa,sva se zmenla in šla na pijačo,on mi je takrat dal jasno vedet,da pijača in sex in tudi jaz sem bila zato,seveda če bo med nama kemija,no in ko sva šla na pijačo sva si bila všeč,on ni bil vsiljiv,tak da so bile vse možnosti v mojih rokah,kak bom nardila,tako bo in odločla sem se za sex brez obveznosti.No tako sva se dol dala,ostalo pa ni le pri 1x.Sprašujete se ja kaj zdaj,ja problem je nastal,ker sva se zaljubila,se noro privlačiva na vseh področjih,najbolj pa v sexu.Govorila sva tudi o skupni prihodnosti,pa si ne upam nardit še tega koraka.Po eni strani bi bila z njim,saj sva oba zelo odkrita,želim si življenja z njim,po drugi pa razmišljam,če pustim tako kot je in ostaneva samo ljubimca,samo tega me je strah,saj na dveh stolih je težko sedet,kaj predlagate?Ja pa kar spljuvajte me zdaj,kakšna mama sem neki.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:30:51   
sandra85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sam to ti bom napisala-tvoj mož si je sam kriv, mal časa za družino bi si pa le lahko vzel, pa do vsega tega mogoče sploh prišlo nebi...ali pač???


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:31:12   
Anonimen
se ena druzina ,ki bo trpelauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:32:21   
Anonimen
Nevemuser posted image Ampak zdi se mi da bo zaradi tega nesrecna se ena druzinica vecuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:34:55   
Anonimen
user posted image oprosti, sam zdej sm se mogla pa prou nasmejat user posted image

Mi je dolgčas, pa sm šla na kafe in seks z drugim....aja....v trgovino grem pa težkouser posted image user posted image user posted image

Mislm, namest da si iščeš dedce za seks bi si najdla mlade mamice v okolici pa bi skupej hodile na sprehode, kavice ipd.....pri njih ne bi blo bojazni da se ti zaluštajo za naskok(verjetnouser posted image )

Pa še eno vprašanje...a misliš da z njim pa nebi blo dolgčas....pa ne bi blo problem hodit v trgovino z otroki....pa da ne bi slej k prej spet šla na kavo?user posted image

Al bi ko bi bila z njim otroci čudežno izginili, ti bi čudežno imela ogromno prijateljic in družbe, dedc bi bil fenomemenalen in bi te zihr totalno privlačil tja do smrti...?


Aja pa drgač....ful ulov ta tvoj novi dedc....ful romantično....ful privlačno....da ti že prvič k te vidi pove da če z njim spiješ kofe morš tud seksatuser posted image ....z njim te zihr čaka fenomenalna prihodnostuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:35:25   
muki1
user posted image  tak se dela, ja.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:36:03   
silvya
Sem prebrala tvoj post. Ker ne želiš realnega odgovora, oz. si si v postu že sama odgovorila, ti jaz ne bom "solila pameti". Ti že veš kako in kaj. Samo se mi zdi pol brezveze porabiti čas za pisanje posta. Raje bi skočla za kako urico k ljubimcu.

Veliko sreče, da te mož (partner) ne zaloti in da ne stakneš kake spolno prenosljive bolezni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:37:17   
Anonimen
Aja pa drgač....ful ulov ta tvoj novi dedc....ful romantično....ful privlačno....da ti že prvič k te vidi pove da če z njim spiješ kofe morš tud seksat ....z njim te zihr čaka fenomenalna prihodnost
            Karin no ..temu se rece pa neposrednost-ali navali narodeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:38:13   
Anonimen
saj na dveh stolih je težko sedet,kaj predlagate?


Res je.

Kaj predlagam? Ne vem, povej kaj več :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:43:51   
Anonimen
Ne vem, povej kaj več :)


Ja pliiiz, povej še kaj user posted image

ajm ol irs user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:45:53   
Anonimen
Govorila sva tudi o skupni prihodnosti,pa si ne upam nardit še tega koraka.


K nič ne poveš....bom pa spraševala ....user posted image  user posted image

Česa te je strah?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:46:39   
Anonimen
Ja pa kar spljuvajte me zdaj,kakšna mama sem neki.user posted image


In kakšno vezo imata mož in ljubimcem s tem, kakšna mama si ti? Ne razumem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:49:09   
total
Kje pa pol najdeš čas za ****rijo???

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 21:53:09   
BAMBINA_
Vsekakor zanimivo, da za čas nabave ali drugih opravkov ne najdeš varstva oz. ne želiš obremenjevati mame, ko greš pa sexat, pa varstvo problem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 22:24:01   
Marogica
Je zopet nekomu dolgčas???

Kam pa si dala otroke, ko si se "šla dol dat"?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 22:25:05   
nicnic
Za crknit, ta je še bolj huda kot pa una danes od gejev! user posted image user posted image user posted image

Drugače se pa čisto strinjam s Karin.


_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 22:29:36   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: nicnic

Za crknit, ta je še bolj huda kot pa una danes od gejev! user posted image user posted image user posted image

Drugače se pa čisto strinjam s Karin.


Ampak še bolj huda je una danes, ko je mamica pri malčku začela z uvajanjem GH in to z ocvrtimi lignji. Ampak je ne najdem več user posted image , izgleda, da je bila izbrisana. Ja, danes je nekomu očitno dolgčas.

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 22:32:14   
nicnic
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: nicnic

Za crknit, ta je še bolj huda kot pa una danes od gejev! user posted image user posted image user posted image

Drugače se pa čisto strinjam s Karin.


Ampak še bolj huda je una danes, ko je mamica pri malčku začela z uvajanjem GH in to z ocvrtimi lignji. Ampak je ne najdem več user posted image , izgleda, da je bila izbrisana. Ja, danes je nekomu očitno dolgčas.



To sem pa spregledala. Priznam, ta je še bolj huda.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 22:37:57   
Anonimen
Ampak še bolj huda je una danes, ko je mamica pri malčku začela z uvajanjem GH in to z ocvrtimi lignji.


Moja samozavest je odkar sem na RRju nenormalno zrasla. K tolk bedarij k jih pa kle gor folk sprašuje in počne.....fak nouser posted image

(odgovor članu nicnic)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 22:42:58   
Sheba
O moj boguser posted image user posted image user posted image user posted image

Uboga, za v trgovino nimaš čas za varanje in dogovarjanje z drugim o prihodnosti pa?

Pa saj to ni resuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 23:11:21   
lelaval
O moj bog

Uboga, za v trgovino nimaš čas za varanje in dogovarjanje z drugim o prihodnosti pa?

Pa saj to ni res


Ja tako je življenje, ker smo si ljudje različni (eni pri seksu in varsvu, drugi pač pri uvajanju hrane).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Sheba)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj bi izbrali vi?
14.11.2007 23:42:07   
pravljica
prvo kot prvo...to nima nobene veze z "dobro ali slabo" mamico!!!

drugo pa...uživaj v trenutnem stanju...po moje ne bo dolgo trajalo...samo pazi, da te nikoli in nikdar nobeden ne razkrinka, niti najboljša prijateljica ne! že to, da si tu gor to šla pisat, je po moje preveč user posted image  in upaj, da tudi njemu lahko zaupaš user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj bi izbrali vi?
15.11.2007 1:15:19   
soncek28
Svetujem ti da pustiš tega tipa dokler se še nista kot praviš zatreskala do konca,rajši se posvečaj svojima otrokoma in pa možu ki dela cele dneve verjetno zato da boste vsi skupaj lazje živel,to kar se ti sedaj dogaja po moje bo hitro minilo,in če tvoj mož izve za to boš samo nesrečna in ga zgubila,zato dokler je še vse frišno naredi nekaj,PUSTI GA,tudi otroka bosta zrastla in boš imela tudi čas za sebe.Moj mož ko je v službi si čas krajšam z sprehodom z hčerkico in pa z kaksno mamico.Upam da boš naredila tako da boste vsi skupaj srečni.Meni družina pomeni vse.....jo ne zamenjam kar tako zaradi enega seksa!!!!!

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj bi izbrali vi?
15.11.2007 7:25:09   
srki
Saj te je verjetno že kater vprašala, pa te bom še jaz: Za v trgovino komaj najdeš čas, za ****nje pa ga imaš?

Kaj naj ti rečem? Poišči si službo, mogoče ne boš toliko na neumnosti mislila. Ni čudno, da je mož cele dneve v službi, če si ti doma.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj bi izbrali vi?
15.11.2007 7:45:05   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

...No in ker sem cele dneve sama doma z otroci,sem že postala zagrenjena,saj nisem imela nobene družbe oz.časa za kolegice.


In ti si poiščeš tipa in še seksaš z njim user posted image Ma nimam nobenga pametnga nasveta samo ne razumem te.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?