|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi oblekele?
29.12.2005 10:12:20   
kepa*
Namreč, nikakor ne bova imela ceremonije in podobnih zadev ob poroki, pač pa smo se z bratom in njegovo zmenili, da gremo na magistrat, kjer se bomo kar po hitrem postopku poročili in bomo drug drugemu priče in to bo to. zdaj pa tuhtam, kaj naj oblečem.
In kake barve?

Pa še to: je potrebno imeti šopek, če je stvar bolj na izi?

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi oblekele?
29.12.2005 10:45:29   
CatJa
Pomoje ni obvezno prav nič. Lahko greš v kavbojkah, brez šopka, sam ženina pa le mej zraven user posted image
Okej, šalo na stran, naredita si tako, kot vama je všeč.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi oblekele?
29.12.2005 11:06:06   
tascha
Obleči se v take barve, kot so ti všeč (imaš razlog, da si kupiš kaj novega), samo temne barve se mi lih ne zdijo ful primerne. Zakaj pa ne bi mela šopka? Če imaš rada rože, imaš priložnost za malo afnanja.user posted image user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi oblekele?
29.12.2005 11:10:43   
Katrin
Poroka je vajina osebna stvar, zato lahko narediš vse, kar želiš. Obleči se tako, kot je tebi všeč; glede šopka velja enako. Če ga želiš imeti, ga imej, drugače pa ne.

Srečno user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi oblekele?
29.12.2005 12:43:50   
lin
Za poroko obvezno potrebuješ: ženina, pričo in prstan ostalo je vse po želji,tako da podomače rečeno greš lahko tudi v trenirki.
Nevem jaz bi se na tvojem mestu mogoče malo bolj fino oblekla, recimo fine hlače pa kakno srajčko in to je to.Kar imaš sigurno že doma.Šopek je pa  tako, če si ga želiš ga imej drugače pa ni nuja.
Mogoče pa je lepo da bi ga imela da si ga lahko pol spraviš za spomin,ampak spet če si to želiš

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi oblekele?
29.12.2005 16:05:16   
Anonimen
Samo namig: v Espriju v City parku imajo ful lepe 3/4 (umazano) roza hlače iz gladkega žameta, spuščen pas, ful dobre.user posted image

(odgovor članu lin)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi oblekele?
29.12.2005 22:53:21   
urška
jaz, tudi v takem primeru, definitivno ne bi imela nekaj "vsakodnevnega". hlače oz. hlačni kostim-no way.

malo fensi pa že moraš bit! lahko si umisliš tudi kakšne hude čevlje. pa dobro frizuro in make up. aja pa na manikuro ne pozabi. že samo zato, da ga še enkrat spomneš kakšno terno je zadel!!

ja pa najverjetneje ne bi izbrala črne ali pa temno modre ali pa rjave pa bež barve.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi oblekele?
29.12.2005 23:16:22   
Anonimen
Jaz sem tradicionalist po duši pa lih nisem za take poroke... sam moja teta je šla v drap obleki (s črnimi pikami) na matičnega pa sta se z možem peljala kar z busomuser posted image user posted image


Pa šopka ni nč imela... tak da.. kakor ti srce poželi

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi oblekele?
30.12.2005 8:54:04   
kepa*
Hvala za nasvete, se bom že spomnila kaj pametnega. Šopek bom verjetno imela, ker so mi všeč.
Hja, matovilčica, jaz sem tud bolj tradicionalistka, sam mi je pa totalno brezveze dajat kupe denarja za porok. Si raje privoščiva kaj drugega, recimo orng poročno potovanje.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bi oblekele?
30.12.2005 21:10:24   
Grascakinja
Moja starca sta se poročila on v kavbojkah, mat pa v temno modri rožasti kikli, iz katere smo nekaj let kasneje naredili prevleke za povštrčke. user posted image  
Kolegica se je poročila v kavbojkah, v rokah je imela namesto šopka feferončke na steblu.
Spet druga je imela v rokah en sam cvet sončnice.
Podobno je neka daljna teta pred 30 leti imela samo eno rdečo vrtnico.
Enkrat sem v Nedelu celo brala, da je ena od nevest prišla pred matičarja v trenirki. Roza in moderni, ampak trenirki.user posted image
Sama sem se poročila v 8.mesecu nosečnosti, obleko (preproste roza hlače in srajčko) sem dala delat 10 dni pred poroko, ker niso imeli po nosečkastih trgovinah nič pametnega...

Kup kolegic se je poročilo po tradicionalno z vsem pompom in poročnimi oblekami in miljoni tolarjev za ohcet.

Trikrat lahko ugibaš, katere poroke so bolj sočna tema pogovora in kje se bolj režimo?

Konec koncev, ni važno, kje in kako si se poročil in v kaki obleki, ampak S KOM in kako bosta naprej sebi in drug drugemu krojila življenje.

Barvo pa izberi tako, ki se ti poda in ti je všeč.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?