|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Dedek M...
10.12.2007 22:12:46   
borovnička
Upam, da nisem na napačno temo pisala...user posted image

Sprašujem, da bi dobila kako idejo. Najin sinek bo star 16 mesecev in nimava pojma kaj mu pustit pod smrekico.user posted image

Igrač ima cel kup, za obleč ima tud polne omare... Pomagajte mi s kakimi predlogi, nasveti...user posted image

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
10.12.2007 22:20:59   
Njuškalo
Za 16 mesecev starega se niti ne spomnim več, kaj je pri nas nosil.Kakšno didaktično igračo, mogoče knjigo...Moj je star že 7 let in pol, tako da je Miklavž prinesel zajčka, ker je že dovolj star za domačo žival, Božiček bo pa prinesel kitaro.Sem pa danes v Intersparu gledala eno ful luštno knjigo...ko otrok pritiska razne like v knjigi in potem oni govorijo.So pa noter 4 zgodbice, Trije Prašički pa še ene tri, se ne spomnem točno.Mogoče bi bilo to zanimivo za tvojega!user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
10.12.2007 22:27:16   
lex
moj je za prvega miklavža (torej še ni bil star leto) dobil vlakca Tomažeka s CD in vagončkom. CD je tak plastičen in ga daš pod strhico potem pa se vlak premika in igra. Še danes se rad poigra z njim, pa duracelove baterije so kupili zraven (babi in deda), pa smo jih menda do sedaj samo 1x zamenjali, edino od silne rabe se mogoče ne premika več tako kot se je, ker se mu je guma izrabila - star je 3 leta. pa clemy kocke je dobil (tiste mehke). lani je pa dobil legice, plastične živali, knjigo, CD - mojster Miha, ostalo je bilo pa za starejše otroke in še do danes ni prišlo v upoštev. kaj si bo pa letos zaželel mi pa še ni znano, moreva še pisat pisma.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
10.12.2007 22:30:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu borovnička)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
10.12.2007 22:47:26   
borovnička
Živka, kaj pa je to Mali vedi?user posted image Drugače pa ima že pametnega kužka pa tisto knjigico. Od kock je dobil za 1. rojstni dan od svoje tete dve škatli abrikovih kock in sicer živalski vrt.user posted image Od mojega strica pa je dobil eno tako garažo, ko se avtomobilčki dol zapeljejo. Je še mal premajhen za to.

Njuškalo, za tiste knjigice pa moram it pogledat. Ful rad gleda knjigice in najraje ima eno, kjer so noter živali, ob straneh, pa pritiska in se živali oglašajo. Tko, da bi bila taka knjigica super.user posted image

Midva sva imela drugač namen mu kupit plastično hiško (prijatelji jo imajo in kadar smo tam, se nonstop skriva in odpira okna, vrata) al pa tak tobogan, da lahko po eni strani spleza gor, pa pol se dol zapelje, na vrhu je pa kukr en tak balkonček.user posted image Problem je samo, ker bo zdaj zima in nimamo tega kam postavit, rojstni dan ima pa komaj konec avgusta.

Rada bi mu pač nekaj postavila pod smrekico.user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
10.12.2007 23:43:54   
sonchica
najin user posted image je star 19 m. in vem da sma mu lani kupila čudežno knjigico od cootons in je še sedaj ful aktivna + plastično hiško in je še sedaj aktivna ....

letos pa hm ..sma mo hotela kupiti didaktično kocko , kera ma na vsaki strani igro in na vrhu labirint ,pa jo je že babi kupila in sem jaz danes že 100 prellistala pikapolonicin katalog in se odločila da mu kupiva knjigico od vlakca tomažka + vlakec prav tako tomažkov na vztrajnik ...user posted image

_____________________________



(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
11.12.2007 0:12:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu borovnička)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
11.12.2007 0:16:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 7:01:08   
Anonimen
A kolo že ima? Kakšnega takega npr. , da je še gugalnik zraven, za notri.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 8:26:36   
April
Praviš, da ima že polno oblek in igrač. No, in kaj mu bo potem pomenila 1 igrača več?
Jaz vidim smisel obdarovanja predvsem v pričakovanju, pa da potem otrok v tem pričakovanju odpre darilo. Ne pa da za vsako ceno iščemo neko igračo, ker se tako spodobi, čeprav jo ne rabi.
Raje mu tisti denar naloži, Božiček pa naj mu prinese kakšno čokoladko, pa mogoče knjigico. In to naj bo lepo zavito, da bo imel veselje z odvijanjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 9:23:41   
borovnička
Živka, tale računalniček pa prou fino izgleda. Si ga moram enkrat it v živo pogledat.

Sonchica, kje sta pa kupila hiško? Me nikakor ne mine misel na to hiško.

Splišni, kolo sva mu tud že kupila. Takega, k ima zdej še zaščito, da ven ne pade, pa tačke za nogice gor dat. Pol se pa to odstrani. Če ga pa ne bi imel, bi bil pa sigurno pod smrekico.

April, sej imaš prav, ampak ne morem iz svoje kože. Ma sem smotana sto na uro. Moj otrok itak ne rabi ne vem kaj. On rabi samo kako knjigico, par lesenih palčk, lonec in pa kuhavnico, da kuha. To bi on potreboval za igro. Ampak prvi otrok... Se mi zdi, da neka igračka mora bit, ker se tega otrok še posebej razveseli. Pa še prehitro odrastejo.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 9:26:52   
maja1488
Nona bo tamali kupila kolo od Kettlerja. Tako ki bo uporabno tudi naslednje leto in ni glih iz tiste poceni plastike. Pa hotla sem da ima kolesa iz gume.
Mi bomo pa sobico letos.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 9:29:36   
Lenny
Borovnička, zadnjič je StIna prilepila slikico lesene kuhinje. Najin škratek je sicer 2 meseca starejši od tvojega, ampak vem, da se mu bo vrtelo od veselja, ko jo bo zagledal pod smrečico.


(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 10:53:51   
kobacaj
Ojla!

Kaj pa mogoče sanke, če jih še nima?

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 11:38:40   
sonchica
borovnička hiško sma kupila v pikapolonici .... evo link : http://www.gowi.at/homepageenglisch.html ( poglej pod products - baby , saj to boš itak vedla :) + pa niti ni draga

_____________________________



(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 12:45:10   
nuala
Verjetno spet Lego kocke ( teh sta vedno vesela in vedno nove delajo ) ter parkirno hišo, če bo kje kaka fajna za dobit.
No, če bosta pa pisala ( beri: izrezala iz kataloga in nalepila na papir ) za kaj drugega, jima bo pa prinesel tisto, kat bo v pismu.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 12:54:52   
Nika v službi
Mi smo naši lani, ko je bila stara dobro leto, kupili fotelj in je bila navdušena. Smo ga lepo zavili v svetleč papir, pa pentljo in je imela že cel kup veselja z odvijanjem. Pa tako veeelik paket je bil - največji od vseh.user posted image  Fotelj je aktualen še zdaj, leto dni kasneje.

Sicer pa bo naš Božiček letos Niki prinesel eno veliko garažo z avtomobilčki (ker je nora nanje), pa kakšno knjigico (Pujsa Pepa najbrž) in čokoladko ali piškote. Garažo že imamo skrito doma za omaro, ostalo moramo pa še kupiti.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 13:40:17   
borovnička
user posted image

No tole garažno hišo je naš Nik dobil za rojstni dan. Čist navdušen. No, ati je še mičken bolj navdušenuser posted image

Sonchica... Drugač sem pa tud jaz že tisto hiško gledala. V pikipolonici praviš da jo imajo? Bom danes skočila pogledat.

Kobacaj, sanke ima še moje. Sicer so lesene, pa sem glih prejšnji teden kupila tisto naslonjalo k se gor namontira, tak da se bo lahko sankal.

Nuala, drugač sem se pa glih zadnjič smejala... ko si omenla, da bosta slikce lepla iz kataloga... Zadnjič je ena mamica svoja dva sinova (okrog 4 in 7 let stara) peljala v Baby Center. V roki je imela blokec, svinčnik in pa telefon, s katerim je slikala igrače, katere sta si otroka izbirala, da bi si jih želela dobit. Zraven je pa vztrajno ponavljala, da če bosta res pridna, jima pa bo to prinesel Božiček. Izbrala sta si pa več stvari, če jih Božiček slučajno ne bi imel. Mi je blo prou simpatično. Dobra taktika.user posted image

Nika, Nik ima fotelj še moj. Sicer je star že skoraj 26 let, ampak je še vedno v enem kosu. Je pa osnova iz stiropora, pa oblečen je v tazga mucka. Zdej sem pa vidla, da prodajajo take iz pene a ne? Se mu noro dobr zdi, ko se usede in gleda risanke.user posted image

Lenny, moram pobrskat za tisto slikico. Naš je nor na lonce in kuhavnice. Mogoče pa ne bi bla tko zlo slaba ideja.

Drugač pa nimam predsodkov... Čeprav je fantek ima ravno tako avtomobilčke, kot dojenčka in punčko. Pol jo pa češe in boža pa k sebi stiska.user posted image

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 13:45:51   
Lenny
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=174064

Evo, to je to, da ne boš iskala. Ko sem jo videla, sem se v trenutku odločila. Naš mini tudi vse lonce in kuhle odnese, potem pa kocke kuha user posted image

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 15:14:20   
lea23
moja tamala je sicer stara 6 mesecev, pa vseeno upam da bom kateri lahko pomagala user posted image
za miklavža sva ji kupila fliperja za v banjo ( bomo prešaltali iz čebrička in tamale banjice), pa eno igro "hobotnice" za igranje v vodi.
igrač sploh ne porajta. jih nima ravno veliko, ampak kaj čmo ji kupovat igrače če je sploh ne interesirajo niti najmanjuser posted image  razen nekaj ropotuljic in plišastih medvedkov ki jih ima zaspanje in za na sprehod.

za božička bo od naju dobila poganjalec za notri za v stanovanje ( za 1 leto ji bova kupila tricikel za zunaj ). od ene babice bo za božička dobila kahlico in pižamico.
mi smo se "odločili" da od nas najbližjih ( midva, moja starša ) bo dobila priročne zadeve ki jih pač potrebuje in ki bi jih itak mogla kupit, od ostalih ( tete, strici, prababice,.. ) pa bo itak po vsej verjetnosti dobila kakšne igrače. se mi zdi ful brezveze da dobi pol 5 nekih različnih didaktičnih igrač in podobno..
dedka mraza ne praznijemo, ko bo začela hodit v vrtec oz. jasli ga bodo itak tam praznovali, pa šli bova na sprevod dedka mraza v ljubljani in v kopru,.. skratka za dedka mraza verjetno ne bom posebej kupovala daril. če se mi bo pa zdelo da povsod praznujejo dedka mraza, ji bom pa kupila kaj za oblečt in kakšen lonček za pitje.. mogoče tudi kanglica in lopatka za v peskovnik nebi škodilo, ampak nevem če bi sploh dobila to v kakšni trgovini zdaj ko je zima user posted image


(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 18:00:38   
kaya2007
borovnička, kje imajo to??? pri nas pomoje, da ne?!

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 18:41:36   
Strawberrie Cherrie
Letos za Božička (1leto) bo dobil leseno delavnico in pižamouser posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
11.12.2007 19:10:23   
borovnička
Kaya, to imajo v Pikapolonici. Sem bla danes tam. Ta tavelika škatla pride nekej čez 6.000 starih tolarjev (evri mi še zmer ne grejo). Majo pa še vse stvari od teh avtomobilčkov, ker je to sestavljiv program, tko da se da tud samo avtomobilčke posebej kupit. Luštna stvar.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
12.12.2007 2:01:41   
jakoLUlana
Nasa bo dobila pravljice na CDju, DVD risanke, knjigice, kocke, risalno tablo in plisastega zajcka - ker so ji ne vem zakaj vsec zajci

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj bo vašim otrokom prinesel Božiček/Ded...
12.12.2007 21:32:46   
A.J.
Naš bo pa dobil tole (4-letnik):
http://www.step2.si/pohistvovelikarisalnamiza758000.htm
Te drug pa (3-letnik):
http://www.step2.si/delavnica.htm
Sta si "sama" zbrala. Sem mal zbirala vtise po internetnih straneh in sta bila  po parih dneh še vedno čist navdušena nad temi stvarmi. Mi je všeč dejstvo, da sta si sama izbrala. Tko sigurno ne bom kiksnil..user posted image
Lp
A.J.

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?