|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 11:54:12   
NENAJANI
Mene zanima kdaj ste začele dajat svojim user posted image za večerjo kaj drugega kot pa čokolino. Jaz mojemu Kristjanu še vedno izključno dam čokolino zvečer.  A bi mu že lahko dala kaj drugega, npr hrenovke ali kaj takega???

_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 11:56:00   
Petraa
Koliko je pa star?
Saj ni treba da mu vedno daješ čokolinote ipd

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 12:20:19   
srki
Daj mu mlečni zdrob, polento, belo kavo, not pa kruh namočen-to je naš oboževal, jaz pa to še sedaj jem. Drugače pa jaz našemu 2,5 letniku ne dajem ekstra večerje, ker je v vrtcu kosilo, ko pride domov je kosilo, ko pridem jaz domov je z mano, tako da ima do glave dovolj hrane, če pa je lačen, mi pa to tudi že sam pove.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 12:21:21   
srki
No, pa da ne bo pomote, vse to kar poje, poje sam od sebe, brez kakršnega koli siljenja. Je že toliko velik, da sam ve, kdaj ima dovolj hrane.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 12:23:54   
RAČKAPK
Zakaj pa mu nebi dala kakšen jogurt?


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 12:24:13   
nataša k
Jaz našemu 2,8-letniku še zmeraj dajem čokolino po flaški, drugače mi noče zaspat. Je pa res, da med 18-19 uro večerjamo skupaj, kar pač je. Ali jemo žgance, ostanke kosila, kruh in klobase+kakav... Flaško s čokolinom mu bom pa dajala, dokler bo želel, ker pravim, da se on s tem malce 'pocarta' user posted image

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 12:27:07   
nuala
Čaki; al sem te jaz z eno zamešala; a nisi rekla, da hrenovke niso dobre?

Drugače pa, ne Gili ne Jakob še nikoli v življenju nista dobila Čokolinota za večerjo ( to bi pa bilo dretje ); Jakob je pa svoj zadnji mlečno-kašasti obrok pojedel pri cca 6 mesecih.
Sta bolj za kruh ( maslo, marmelada, pašteta, sirni namazi, topli sendviči ), juhe ( z rezanci, kroglicami, zelenjavo ), testenine ali njoki ali rižote, hrenovke, jajčka, kakšna doma narejena peciva ( npr. jogurtovo z rozinami, čim manj sladkorja ), jogurte, jakob je en čas večerjal samo banane. Pa za flašo mleka po večerji.

Evo, upam, da dobiš kako idejo.
Upam, da ni že ene tri leta star, pa samo Čokolino je...


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 12:49:07   
NENAJANI
Star je 15 mesecev.
Sej mu ne dam vsak dan čokolino. En dan mu dam mlečni riž, enkrat rižev narastek, kekse zdrobljene v mleko in čokolino. Mlečnega gresa ne mara!!  Nikoli rekla, da hrenovke niso dobre, doma jih pojemo na tone user posted image
Kruha namazanega s čimerkoli mu pa še  nekak ne morem dat, ker ima samo 7 zobkov!user posted image


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 12:51:01   
NENAJANI
IZVIRNO SPOROČILO: RAČKAPK

Zakaj pa mu nebi dala kakšen jogurt?





A bi se od jogurta najedel za celo noč???  Fant je resnično velik za svojo starost, tk da ne vem!!!user posted image
Je star 15m  in ima 14,5kg!!!!user posted image


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 12:52:20   
Petraa
In zakaj mu ne bi mogla dati kruh user posted image
Naš že od 9 meseca je vse,trde piškote ,kruh meso in mu nič ne pasiram.Pa je imel takrat samo en zobek

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 13:11:16   
mily
Mi ponavadi jemo večerjo skupi in imamo ponavadi kruh s pašteto, kruh in tuno, hrenovke, gris, jajčke, tudi jogurt in kruh. Če se ti zdi jogurt premalo, pa kupi unga z dodanimi žiti. Jaz vedno kupim unga pol literskega in ga potem pije s slamco in kruh zraven je.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 13:21:03   
viv_
Jaz jo vedno vprašam, kaj bi za večerjo in skoraj vedno je odgovor da bi eno "Lino" varianto ali pa cornflex. Saj ima čez dan dovolj raznolike hrane...

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 13:24:14   
Tejccy
IZVIRNO SPOROČILO: NENAJANI

IZVIRNO SPOROČILO: RAČKAPK

Zakaj pa mu nebi dala kakšen jogurt?





A bi se od jogurta najedel za celo noč???  Fant je resnično velik za svojo starost, tk da ne vem!!!user posted image
Je star 15m  in ima 14,5kg!!!!user posted image



To pa je korenjak, ta pa še našega presega, pa je naš težakuser posted image  Matic je karkoli pač zvečer jemo, od žgancev, do kruha s pašteto, tut štrudl, če je pri hiši, tut hrenovke-ampak ne po 20 uri, ker potem ne more spat. Pred spanjem pa vedno spije flaško benkota-star je pa 20 mesecev.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 13:28:53   
Disney
Seveda mu lahko daš kruh.Moj ima deset mesecev in 6 zobkov,pa vse to je.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 13:40:37   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: NENAJANI
Kruha namazanega s čimerkoli mu pa še  nekak ne morem dat, ker ima samo 7 zobkov!

Ja, pa kaj pol, če ima samo 7 zob? Mu pač daješ manjše koščke in to je to. Bo že prežvečil, nič bat... Jst ji dajem: jogurt, marmelado, sendvič s topljenim sirom, sendvič z salamo, včasih hoče samo banano, gres, pašteto,...sicer je pa tako neješča, da je kar grozno...njej zaleže npr. banana al pa jogurt do zjutraj user posted image  Tko! Zdej pa takoj da mu daš marmelado in kos kruha user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 14:17:18   
NinaŠ
Kruha namazanega s čimerkoli mu pa še  nekak ne morem dat, ker ima samo 7 zobkov!

user posted image Tina je svoje prve tri zobke dobila v zadnjih štirih dneh, pa že 2 meseca ne večerja drugega kot kruh + nekaj. Ji ga dajem po koščkih, saj ga z dlesnimi lepo zmelje.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 14:22:04   
srki
Ne  vem, zakaj ne bi od jugurta zdržal do zjutrajuser posted image . Če je lačen, bo že vsega zmazal in mu ponudiš še enega, če ga odvrača, pomeni da je sit. Mi večerje nikoli ne kuhamo ekstra, se vedno kaj sproti "melje", pa kruh mu seveda tudi daj, če se bojiš, da ne bi prežvečil, pa mu daj samo sredico.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 14:33:01   
corfu
Tudi meni je hecno, da tvoj sine pri teh mesecih ne je bolj "konkretne" večerje, neglede na število zob.Sicer je moj star 20 mesecev, ampak ni maral nikoli pasirano, npr. pire krompirja še danes ne mara, pri dobrem letu, pa je v rokah že držal piščančjo kolbouser posted image  Mi jemo takorekoč vse npr. za večerjo: kruh + evrokrem, jajca na 100 in en način, maslo, med sir, salamo, marmelado, hrenovke, včasih juho ali nekaj kar je ostalo od kosila. Po večerji mu vedno ponudim, sadje, jogurt, skuto...včasih mu paše, drugič ne...ga nikoli ne silim. Večerjamo nekaj pred sedmo zvečer in ob osmih veselo spimo.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 15:19:57   
lojzika
Eh Nena da ne boš u posvetovalnici rekla da mu daješ čokolino za večerjo, ker je ravno zadnjič prišla kolegica iz velenjske posvetovalnice, kjer so ji rekle sestre da bog ne daj čokolino za večerjo, ker se ne vem kaj naredi v želodcu z njim čez noč in bla bla tako da je bilo še smešno, sicer pa jaz jih ne jemljem resno od takrat ko mi je babica reka da naj čim dlje dojim, da je to najboljša kontracepcija.

Naš pa za večerjo dobi poleg vsega naštetega tudi palačinke al pa rižev narastek pa pržgano juhco al pa špagete, odvisno kaj mi2 večerjava 

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 15:21:15   
lojzika
pa tudi hrenovke mu po moje lahka daš

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 15:22:08   
dskubin
Naš še ni imel zob, ko je začel kruh glevit. Zdaj ima 11 mesecev in 6 zob (1ga še čist majhnega), pa je za večerjo kruh z najrazličnejšimi namazi, kruh v jogurtu ali mleku, puding, skutke in sadje, hrenovke, riž na 1001 način, jajca na 1001 način, palačinke, pecivo, če ostane od kosila juhica ali mineštra je to, včasih naredimo kakšen krompir - v glavnem je to, kar jemo mi. Če smo pozni in ni nič od tega, ali mi ne jemo - torej izjemoma - je čokolinote in podobno.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 19:31:45   
Anonimen
Pri nas če jo vrašaš kaj bi jedla zmarja reče jagode(to pomeni marmelado). Drugače pa je še kakšno salamo, sir, namaze, med, pašteto,marmelado ..
Ti mu kar daj kruh, pa mu ga daj brez skorijce, če te to skrbi, da bi težko jedel.


(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 19:37:43   
NENAJANI
Ne me narobe razumet!  Saj mu dajem kruh, samo podnevi-se ne naje od kosa kruha!!!user posted image   Kadar mu dam cel kos kruheca, še vedno fehta za keks ali pa še en kos kruha! Sej vem, da bi ga prežveču, sam jaz trenutno rabim nekaj, kar ga bo nasitilo za celo noč!!! Ponoči joka in kriči: papat in zato spet jemo okrog 3-4 zjutraj!!!  Takrat mu pa dam kos kruha kar v postejco in z njim v rokici zaspi-zjutraj ni ne duha, ne sluha o kakem kruhu!!!


ČUDNA TALE MOJA BEBA!!!!!!!user posted image user posted image


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 19:43:58   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: corfu

user posted image  Mi jemo takorekoč vse npr. za večerjo: kruh + evrokrem, jajca na 100 in en način, maslo, med sir, salamo, marmelado, hrenovke, včasih juho ali nekaj kar je ostalo od kosila. Po večerji mu vedno ponudim, sadje, jogurt, skuto...včasih mu paše, drugič ne...ga nikoli ne silim. Večerjamo nekaj pred sedmo zvečer in ob osmih veselo spimo.


Se kr podpišem pod ta post-že od 10 meseca imamo nekje tašne večerje-se mi zdi da sploh ni ovira za tašne malčke, jesti kruh tudi brez zob! Sicer pa moj obožuje sredico, skorjo pri kruhu poje le pri žemji!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj dajete za večerjo?
6.10.2006 19:48:35   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: NENAJANI

Ne me narobe razumet!  Saj mu dajem kruh, samo podnevi-se ne naje od kosa kruha!!!user posted image   Kadar mu dam cel kos kruheca, še vedno fehta za keks ali pa še en kos kruha! Sej vem, da bi ga prežveču, sam jaz trenutno rabim nekaj, kar ga bo nasitilo za celo noč!!! Ponoči joka in kriči: papat in zato spet jemo okrog 3-4 zjutraj!!!  Takrat mu pa dam kos kruha kar v postejco in z njim v rokici zaspi-zjutraj ni ne duha, ne sluha o kakem kruhu!!!

ČUDNA TALE MOJA BEBA!!!!!!!user posted image user posted image



jaz pa mislim,da  si ga s temle kruhom ponoči samo razvadila, da ga 100% ne potrebuje! A tebe kruh in salama oz. karkoli podobnega ne nasitiuser posted image -mene že, pač pojem 2 kosa, če mi eden ni dovolj, pa da 15 mesečnega otroka nebiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?