|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 14:27:38   
anabanana
Ej punce, jaz pa še nisem zasledila te teme...Sej verjamem, da ste imele vse prelepe poročne dneve, ampak kakšna malenkost je sigurno šla narone al pa se je zgodil kak kiks?user posted image  Dejte malo delit izkušnje...

Kaj vam jo je zagodlo? Vreme? Kaka tečna tetka, pijan stričekuser posted image ? Se je potrgala kakšna obleka, zlomla kakšna peta, zmočla kakšna poročna frizurca? Slaba hrana, ni bilo pravega vzdušja .... user posted image user posted image  uh, jaz sem pa pesimist ...

Meni je zadnjič en kolega, ki je igral na eni ohceti povedal, da je pijan natakar zvrnil po tleh sedem od osmih nastropij torteuser posted image , ostal je samo pritlični deluser posted image , ki so ga potem rezali na mikro delce, da je vsak dobil svoj koščekuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 14:36:14   
bodoča
- obe priče sta zamujali, ker je bila nesreča in so se morali peljati po daljšem obvozu,
- cvetličarka je pozabila dat zraven naprsne šopke, hvala bogu, da smo samo 5 min naraze in jih je pol pripeljala,
- baloni so luft spustli,...

skratka nič grozljivega, vsi smo se imeli kljub temu zelo lepo in fajn sproščeno in veselo je bilo.


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 14:38:32   
kovač
Joj, ma na tone ameriških filmov mate o teh pocukranih porokah k gre vse narobe.....

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 14:40:40   
anabanana
Joj, ma na tone ameriških filmov mate o teh pocukranih porokah k gre vse narobe.....


Ja inuser posted image user posted image user posted image  Halo, kaj sem vprašala kaj se jo zgodilo v filmuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 14:41:47   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Joj, ma na tone ameriških filmov mate o teh pocukranih porokah k gre vse narobe.....


user posted image  - ja in tu je ključna beseda FILMI. Njo pa zanima realnost...

Nekoč je bila neka tema o tem, ampak je ne najdem... user posted image  Bom še malo pobrskala, ker so bile fajn prigode user posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 14:43:38   
anabanana
- obe priče sta zamujali, ker je bila nesreča in so se morali peljati po daljšem obvozu,
- cvetličarka je pozabila dat zraven naprsne šopke, hvala bogu, da smo samo 5 min naraze in jih je pol pripeljala,
- baloni so luft spustli,...

skratka nič grozljivega, vsi smo se imeli kljub temu zelo lepo in fajn sproščeno in veselo je bilo.


user posted image user posted image e to me je zanimalo, konkretni problemi, ki se RES lahko zgodijo.

Čestitam za mirne živceuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 14:51:43   
sazi
Poroke v nobenem primeru nisem imela namena snemat in o tem sploh nisme razmišljala. No, pa se je sestra spomnila in prinesla ročno kamero (tako staro, pe na kasete) in je najprej po 5ih minutah zmanjkalo baterije. Ko smo menjali lokacijo (poroka-gostilna) je šla vmes domov po drugo baterijo in celo pot potem snemala balončke, kako plapolajo v vestru in podobno, spet prišla na kraj dogajanja, je pa zmanjkalo traku na kaseti - to je bilo pa tudi vse.
Snemanje itak ni bilo v planu,  je bila pa dobra pripravljenost za presenečenje, ki pa se ni izšlo.
Drugače je bilo pa vse super.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 14:57:03   
kovač
ja dostikrat tudi vidim na tv video smešnice, pa so dostikrat udeležene tudi neveste in ženini, a to pa niso resnični dogodkiuser posted image  

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 14:57:28   
kovač
tema za zehat, grem raje stran

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:02:26   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

tema za zehat, grem raje stran


user posted image

Hm... No, hvala za to (ne)potrebno informacijo...

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:02:42   
anabanana
tema za zehat, grem raje stran


O mater a te je kdo klicaluser posted image user posted image

Dej skini se

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:05:41   
kovač
anabanana, daj si zamenji nick v besnilouser posted image

ker si te res tako predstavljamuser posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:06:14   
anabanana
Serendipity a si mogoče našla tisto staro podobno temo da se grem malo smejatuser posted image user posted image  jaz ne najdem...

Meni se zdi, da ko ful planiraš določene stvari (kot jaz na primer) gre obvezno kaj narobe sam vprašanje je, kako se spopadati s tem...

Ker tista nevesta, kjer je letela torta po tleh je jokala kot dežuser posted image , zase vem, da me to nebi toliko vrglo iz tira...

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:06:20   
Anonimen
Najina je bila pripravljena bolj na brzino,junija sva se papirje urejala,ker on ni slovenec,avgusta je bila pa ze poroka.Na sreco brez vecjih zapletov razen;

-ker smo prejsno noc prezurali(predpripraveuser posted image ),smo seveda zjutraj babe zaspale.Nas je frizerka na sreco klicala,saj smo zamudile termin.
- potem skoraj zamudili na magistrat zaradi roz.
-zvecer se je ulilo,vendar je pa cez dan ves cas sijalo sonceuser posted image

Drugac je slo pa vse BP,ceprav sem se zelo bala da bo vse narobe.

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:07:34   
anabanana
anabanana, daj si zamenji nick v besnilo

ker si te res tako predstavljam


nisem besnauser posted image  samo neumestne pripombe me motijo...

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:08:18   
kovač
ok

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:11:48   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Serendipity a si mogoče našla tisto staro podobno temo da se grem malo smejatuser posted image user posted image  jaz ne najdem...

Meni se zdi, da ko ful planiraš določene stvari (kot jaz na primer) gre obvezno kaj narobe sam vprašanje je, kako se spopadati s tem...

Ker tista nevesta, kjer je letela torta po tleh je jokala kot dežuser posted image , zase vem, da me to nebi toliko vrglo iz tira...


Oh... user posted image   ne najdem je... Škoda, ker je bila res dobra! user posted image

No, moj plan je -  da se zabavam. Pa če tudi se kaj zgodi, bo vsaj bolj smeh in več zabavnih zgodbic user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:17:29   
Tanik
najhuje se je zgodilo moji znanki. med žurom je nevestinega strica kap in je umrl. samo nekateri so vedeli o tem in je bil v sobi, da se je slavje zaključilo in šele potem so povedali vsem ostalim, tudi nevesti in ženinu.




_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:17:44   
anabanana
No, moj plan je - da se zabavam. Pa če tudi se kaj zgodi, bo vsaj bolj smeh in več zabavnih zgodbic

user posted image user posted image user posted image

Isto jaz, samo moj bodoči pravi, da imam profesionalno organizatorsko deformacijouser posted image

Aja, pa kot je moja PRIJATELJICAuser posted image  kovač omenila, sem enkrat na vidosmešnicah videla eno nevesto, ki je bruhala pred oltarjem!! Boga, verjetno od živcev. Al pa je bila noseča...al pa obojeuser posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:23:25   
anabanana
najhuje se je zgodilo moji znanki. med žurom je nevestinega strica kap in je umrl. samo nekateri so vedeli o tem in je bil v sobi, da se je slavje zaključilo in šele potem so povedali vsem ostalim, tudi nevesti in ženinu.


O mater ta je pa res hudauser posted image

Samo naj proba na moji poroki kdo umretuser posted image ...joj ne, sej nisem tako hudobna...črni humor...jojuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:25:38   
anabanana
-ker smo prejsno noc prezurali(predpriprave ),smo seveda zjutraj babe zaspale.Nas je frizerka na sreco klicala,saj smo zamudile termin.
- potem skoraj zamudili na magistrat zaradi roz.
-zvecer se je ulilo,vendar je pa cez dan ves cas sijalo sonce


Te so pa takšne realne ja... kaj takega se bo po mojem tudi meni pripetilo...ma če je to najhujše...

Edino kar sem skoraj sigurna je, da nebi zaspala...nikoli ne reci nikoliuser posted image  

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:31:39   
Serendipity
Eto: prigodenaporočnidan

Pa sem našla! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:40:19   
Anonimen
Aja zdele sem se se nekaj spomnila:
ko je bil moj prasan ce vzame ....za zeno,pa....je cist potihem rekel ja,
moj brat pa od zadaj prav naglas;nic nisem slisal.Mene je tako smeh lomil,da sem potem se sama tisti ja komaj ven spravla.Se na posnetku zelo smesno vidi,meni je bilo pa kar malo grozno,ker sem se skoraj razpocla od zadrzevanega smehauser posted image user posted image .

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 15:47:54   
anabanana
user posted image user posted image user posted image Una stara tema je pa MEGAuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 16:13:33   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Aja zdele sem se se nekaj spomnila:
ko je bil moj prasan ce vzame ....za zeno,pa....je cist potihem rekel ja,
moj brat pa od zadaj prav naglas;nic nisem slisal.


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

To prav tak mafijsko zveni - še kak pištola pod rebra je manjkala! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?