|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj jesti...
5.10.2007 10:53:32   
ježek
...če so ti odkrili povišan sladkor? Sem v 32. tednu nosečnosti.Sem dobila pri diabetologu seznam najprimernejših živil, ampak sploh ne vem kaj si naj pripravim za zajtrk. Danes sem pojedla ajdovo žemljico, namazano z light skuto in mandarino. Pa očitno ni bilo vredu.Po 120 min, ko sem pojedla zajtrk sem si morala izmeriti sladkor in mi je narasto iz 5.3 (na tešče ) na 7.2.(najvišja vrednost po 120min bi morala biti 6.7)user posted image  
Ima katera enako zadevo?Mislim sladkor in si ga mora meriti vsak dan in imeti dieto?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj jesti...
5.10.2007 12:50:35   
sani1
Ja jaz imam iste probleme s sladkorjem... Samo, da sem jaz v 25-26 tednu in imam pred sabo še cele tri mesece...
Kaj jesti? Za zajtrk jem ponavadi lahko skuto in graham žemljice ter čaj... Ampak, ker se mi je danes zapasalo mleko in malo becel margarine mi je po eni uri in pol sladkor zrasel na 8,9. Noro.... Sploh ne vem kaj naj jem... Sicer  se mi drugače čez dan po kosilu in večerji sladkor drži pod 6.6. Samo zjutraj po zajtrku mi naraste...  Kako pa je pri tebi? Se ti čez dan sladkor drži?
Jaz grem zdej počasi kuhat... Meso, solato in malo krompirja....
Pa tebi tudi dober tek...

(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj jesti...
6.10.2007 9:49:46   
ježek
Meni tut naraste po zajtrku. Včeraj npr. mi je po kosilu padel, zvečer, ko sem pojedla jabolko in si merila po uri in pol, pa mi je narastel na 8.2. Noro. Kaj je najboljše nič jest?user posted image  

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?