|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj kupiti petletni deklici?
3.11.2005 17:58:37   
Maxica
Ne vem, kam točno naj to vprašanje postavim, pa ga bom kr tukaj. Bi prosila za kakšno idejo-v soboto smo namreč povabljeni (sem šele danes izvedelauser posted image ) na praznovanje rojstnega dne k petletni deklici. Pojma nimam, kaj naj ji kupim. Ima takorekoč vse-vedno je lepo oblečena, igrač ima po moje tudi precej. Imate kakšno idejo? S kakšnimi igračami se pravzaprav taki otročki igrajo? Vem, da ima ful rada enga dojenčka, ki ga previja ipd. Kaj bi še bilo zanimivega? Je plišasta igračka udarec mimo? Prosim, na pomoč.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj kupiti petletni deklici?
3.11.2005 18:21:54   
Twetty
Take punčke so že rade afne,tak da ti svetujem,da kupiš kak lep kos oblačila,npr.kompletek kapa-šal-rokavice,...Neki boš že našla,pa še njeni mami boš ustregla.PLišasta igračka,kaj pa vem js ne bi,ker vem da jih ima moja že zdej za en kontejner pa bo stara 10 mes.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj kupiti petletni deklici?
3.11.2005 18:36:45   
bskrle
Kakšne moderne žabice, vstopnico za kinopredstavo ali gledališko predstavo, knjigo ...
Igrač - jaz ne bi.  

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj kupiti petletni deklici?
3.11.2005 18:50:17   
Sibil_
Jaz bi ji vzela kaj strogo za afnanje recimo kako fensi kao torbico, noter pa mal špangic pa kaka šminka za otroke pa kak obroček za lase al kaj takega.user posted image
Aja pa tisti taki veliki prstani so moderni, pa kake ogrlice itd.
No, jaz s takimi darili nisem nikoli udarila mimo.user posted image
LP pa poročaj kaj boste nabavili,
Sibil

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj kupiti petletni deklici?
3.11.2005 21:52:03   
jagoda
Ja, sibil ima prav. Moja nečakinja (5,5 let) obožuje tud barbike in zdaj neke konjičke - ponije za barbi. Skratka neki za afnice... Pa roza mora bit!

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj kupiti petletni deklici?
3.11.2005 23:48:25   
piščanc
ful je odvisno od otroka samega. naši 4,5 letnici so najbolj všeč pliški (pa čeprav jih ima že celo goro), pobarvanke, kakšen domino, sestavljanke, špangice, verižice itd., lepo krilo, žabe,

ne moreš zgrešiti tudi z baloni, kredami, barvicami...

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj kupiti petletni deklici?
4.11.2005 2:18:01   
KODA
Res se mi zdi najbolj smiselno,to z špangicami,torbico,šminkicami...

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?