|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj počnem?
2.1.2006 18:19:38   
pety78
No, malo za šalo, malo zares. user posted image  Moj fant in user posted image  spita že od treh. Jaz sem pa že vse pospravla, posesala, oprala cote, jih posušila in zložila (sam po omarah še ne, da ne bom rogovilila v spalniciuser posted image ), prebrala forum, sedaj že kuham za jutri. Mal mi je pa dolgcajt. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala bogu za ringarajo. user posted image user posted image user posted image

Pozdravček vsem!
Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj počnem?
2.1.2006 18:24:50   
Jančika_
Pridi še k meni malo pospravituser posted image .

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj počnem?
2.1.2006 18:25:45   
Anonimen
ojoj kdaj pa bo šu tamau pol spat?
predlagam ti skok pod tuš in malo časa zase..mal se pejt v špegu gledat pa kocine pult pa mozole stiskat :)

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj počnem?
2.1.2006 18:26:31   
total
Bodi srečna in užvaj če lahko,saj mal maš mir,a ne?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naj počnem?
2.1.2006 18:28:05   
kepa*
tudi k meni lahk prideš pospravit, dnevna je katastrofa, mali razvlači vse, kar vidi...

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naj počnem?
2.1.2006 18:34:52   
pety78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ma, ste me nasmejale. Lara, ti si pa še najbolj trofla, kaj bi lahk počela. Obrvi mam za populit, pa kak mozolj za stisnit, sam si nočem pokvarit večera, ko bi se zagledala v špeglu. Sem ga prej ful na hitro spucala, pa bežala iz kopalnice. user posted image  No, saj ni tak hudo.user posted image  
Mali bo šel pa spat med osmo in deveto, kot po navadi. Gre vedno, ali spi čez dan pol ure, ali pa 5 ur. Vsaj zaenkrat je tako. Trkam na les. user posted image
Drugače pa kar rada pospravljam, če imam mir in dobro glasbo. user posted image  Kar povejte, kje naj pozvonim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP, Petra


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naj počnem?
2.1.2006 19:04:14   
Anonimen
hehe pol pa se nč v špegu gledat pa pejt sam pod tuš pa miž zravn user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?