|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj najraje jeste?
15.8.2007 23:04:19   
Nasy
Imate kakšne nore kombinacije zdaj, ko steuser posted image ? Jaz jih nimam še, zaenkrat. Tega sem se prav bala.
Najbolj mi paše sadje, zelenjava, njami..včasih mi pa kar pečena jajčka zadišijouser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj najraje jeste?
15.8.2007 23:15:37   
Marogica
Obakrat, ko sem bila noseča so se mi nenormalno "luštali" koruzni kosmiči z mlekom. To ne bi bilo nič posebnega, vendar ne maram niti kosmičev, niti mlekauser posted image . Požrla sem pa toliko tega, da nisva folgala dokupovati "robe". Ko sem prišla iz porodnišnice, sem vrgla kosmiče stran.

Druga stvar pa je bil sladoled. In to samo korneti. Jedla sem jih celo zimo...po moje nisem v življenju pojedla toliko kornetov, kot takrat.

Pa cigareti so mi nenormalno "dišali". SEm imela občutek, da bi laho kar dva naenkrat v ustih imela. Pri ta drugem sem takoj vedela, da sem zanosila...ravno zaradi tega.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj najraje jeste?
16.8.2007 7:48:48   
Anonimen
big bable - čingume (preževečila sem ji po mojem tono) in fruktalov breskov sok - zdaj samo da ga vidim mi obrne želodec.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj najraje jeste?
16.8.2007 8:21:18   
skuštrana
V prvi nosečnosti se mi takoo zeloo luštalo jest zemljo in pa omet z ziduuser posted image ..Neverjetno, kar napadla bi zid in ga pojedla. Za crknit. Sedaj v drugo te nenormalne želje hvalabogu niuser posted image

Drugače pa bi lahko non stop jedla špinačo in pire krompir z jajčko pečeno na oko.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj najraje jeste?
16.8.2007 10:16:56   
Anonimen
V 1. nosečnosti - pomarančev sok (juice), pa ga drugače niti v usta ne morem dati. Zadnji kozarec sem ga spila, preden sem šla rodituser posted image .
Na začetku nosečnosti pa pečena rebrca.

Sedaj - 2. user posted image  - jogurti - predvsem navadni (3,2) - nikoli jedla in Ego jagoda in vrtnica (ne maram sadnega jogrta z okusom jagode)user posted image . Na začetku nosečnosti pa bi bila ubijala za segedin.user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj najraje jeste?
16.8.2007 10:49:14   
Ninica
v prvi nosečnosti sem pojedla veliko Kinder čokoladic, zdaj drugič pa obožujem linolado in Magnumuser posted image . Skratka sladkarijeuser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj najraje jeste?
16.8.2007 11:36:01   
Klarita
Meni se večina časa lušta sladoled in sladko, ampak ne keksi ali samo čokolada, prav pecivo bi jedla in pite, kremšnite, štrudle.....
Od ostale hrane pa samo da je pire krompir in kakšna omakica, filane paprike sem tudi pojedla že tono ali pa čufte.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj najraje jeste?
16.8.2007 13:23:05   
ronja
Pred, med in po user posted image imam najrajši čokoladni sladoled, vedno in povsod. Pra tako mi je prej zdaj in vmes pasalo sadje in zelenjava.

Razlika je v mleku, zdaj mi paše, prej ga nisem mela rada, ker ga ne prebavljam dobro, ker nimam dovolj laktaze. Jogurte sem ap vedno oboževala, z njimi nimam problemov, ker so fermentirani.

pojedla sem res veliko kislih kumaric in nekaj časa več solila kot sicer. Pa parkrat mi je noro zapasalo meso, ki mi sicer nikoli.

Nekaj časa sem lahko jedla praktično samo pokovko in mandarine - samo tega nisem takoj izbruhala - prehrana na višku! Po ribah sem bruhala dosledno vsakič, max. pol ure po jedi, navadno pa v roku 5 min. Me prav zanima, kako bo naslednjič...

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
16.8.2007 14:03:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj najraje jeste?
16.8.2007 20:16:42   
sandra85
SLADKO,SLADKO,SLADKOuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj najraje jeste?
16.8.2007 20:36:36   
kofetek2010
v 1.user posted image :
- žemlja & poli + čokoladno mleko iz tetrapaka (vsak dan za dobro jutro)
- paradižnikova juha user posted image user posted image user posted image  (je nikoli prej nisem jedla in od takrat še tud ne user posted image , pa je tega že več kot 10,5 let)
- sacher tortice


v 2.user posted image :
- sveže stisnjen pomarančni sok
- drugače pa nisem bila izbirčna nosečnica

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj najraje jeste?
17.8.2007 11:05:43   
MojcaG
v prvi nosečnosti VSE, sem tudi pojedla vse, kar ni bilo pribito.user posted image  zdaj, v drugi, bi pa živela od coca-cole in paštete, če bi bilo po moje. tako pa pijem naravni juice, največ pojem (spet) nektarin, pa testenin in pizze mi pašejo. sladkarije nič od nič. pa solate. oz solatni krožniki, ki vsebujejo meso na žaru zraven. pa jogurti - tega vraga nenoseča že ne bi jedla.user posted image  čudnih kombinacij pa ni.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj najraje jeste?
17.8.2007 11:12:40   
u04111976
V prvi nosečnosti se mi je non stop luštalo pize, hamburgerja in hot doga, pa se sreča ni poznalo na kg (9 kg), pri drugi nosečnosti pa bi umrla za pomaranče (7kg). Zdaj smo na začetku tretje, kot je ena  že omenila je isto pri meni enkrat na teden moram jesti segidinar (me vsi hecajo, da je to zimska hrana), ter kar naprej bi lahko jedla pečene reberce in tople sendviče samo s sirom.

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj najraje jeste?
17.8.2007 18:50:37   
Anonimen
Trenutno obožujem grozdje.

(odgovor članu u04111976)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj najraje jeste?
18.8.2007 10:53:32   
noe
Vse, še posebej pa sadje in meso- kakeršnokoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj najraje jeste?
18.8.2007 10:58:15   
Nasy
jaz imam trenutno manijo s figami in grozdjem user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj najraje jeste?
18.8.2007 17:06:21   
Anonimen
Punce, vse, ki obožujete grozdje: pazite, ogromno sladkorja vsebuje. Ne pretiravat zaradi OGTTja.

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj najraje jeste?
18.8.2007 18:24:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Punce, vse, ki obožujete grozdje: pazite, ogromno sladkorja vsebuje. Ne pretiravat zaradi OGTTja.


Res? Joj, tega pa nisem vedela. user posted image  In kaj zdaj?!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj najraje jeste?
20.8.2007 10:14:11   
nikkita10
tortice, čokolada, sladoled-seveda čokoladni:))

_____________________________

PDP 05.11.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj najraje jeste?
20.8.2007 10:22:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: raho

Punce, vse, ki obožujete grozdje: pazite, ogromno sladkorja vsebuje. Ne pretiravat zaradi OGTTja.


Res? Joj, tega pa nisem vedela. user posted image  In kaj zdaj?!


Nič. Lahko ga jeste, samo ne pretiravat. En grozd srednje velikosti je na dan popolnoma dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj najraje jeste?
20.8.2007 13:35:53   
skuštrana
Punce, vse, ki obožujete grozdje: pazite, ogromno sladkorja vsebuje. Ne pretiravat zaradi OGTTja.

O, madona, jaz ga pa po kilo na dan zmažem user posted image Ampak hvalabogu je moj sladkor pod kontrolo.user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj najraje jeste?
6.9.2007 11:20:15   
Srčekgirll
Trenutno jem še vedno vse isto kot prej. Mam srečo da se mi nobena hrana ne upira, ok, razn tiste ne jem k je tud prej nism marala.user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj najraje jeste?
6.9.2007 11:36:11   
TinkiBinki
Joj, jaz sem si pa predvčerajšnjim po 20ih letih kupila čokolino. Mnjam. user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj najraje jeste?
6.9.2007 11:39:46   
Anonimen
Dunajca.


Aja, sem videla, da sem na nosečnosti. No, noseča nisem, na hrano pa mislim non stop.user posted image

(odgovor članu TinkiBinki)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj najraje jeste?
6.9.2007 12:07:50   
setev
Ojla!

Ne boste verjele, jst pa sploh nimam posebnih lušt. Rada  jem domačo kuhano hranouser posted image , rada imam tud meso, zelenjavo, rizote.... Drgac pa sladkega sploh ne kaj dost. Obozujem tud jogurte, ki sem jih tud prej, a si jih nisem toliko kupovala kot sedaj. Torej sem bolj netipicna nosecnicauser posted image user posted image user posted image . Se pa cist dobr pocutimuser posted image .



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kako pogosto?
qloq

Kako pogosto ste aktivni na facebooku?

vsaki dan sem aktivna (49%)

Ne nisem aktivna (16%)

občasno pregledujem objave in delim objave (21%)

me ne zanima saj je facebook spletno socialno omrežje zanič (14%)


Število vseh glasov: 100

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!