|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa kostanji??
7.10.2008 9:17:56   
bambam
Pozdravljene punce!

Povjte mi, kako ste kaj prijateljice s kostanji?? Jaz se jim ne morem upreti in sem jih včeraj fuuuuuullll pojedla. Sem sicer ugotovila, da če zraven ne pijem, me ne napenja tako zelo kot včasih, ko sem zraven kaj spila. Me pa vseeno zanima, kako se ve uprete (če se) tem pregrešno dobrim jesenskim sadežem??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa kostanji??
7.10.2008 9:19:01   
Mišni
Ne razumem, zakaj naj bi se bilo pa kostanju treba upret?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa kostanji??
7.10.2008 9:24:35   
bambam
Ker kao napenja, sproži lahk popadke,....bla bla ......

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa kostanji??
7.10.2008 9:26:08   
Splet.Ka
A kar napenja, lahko sproži popadke? Res?

No ja, jaz jih nisem dobila ne od kislega zelja, ne od hrušk, sliv, cvetače, Donata in še česa. In komaj čakam, da se najem kostanja, ki ga je včeraj nabrala moja hčerkica!user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa kostanji??
7.10.2008 9:32:12   
bambam
Ej ne vem..... tako sem slišalauser posted image .Drugač sem jih pa jaz včeraj pojedla več kot trije deci skupaj, ki so bli zraven na piknikuuser posted image .

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa kostanji??
7.10.2008 9:33:57   
Splet.Ka
Jaz pa svojo porcijo še čakamuser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa kostanji??
7.10.2008 10:10:39   
nuala
Dejte punce, pejte po kilo zdrave pmeti.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa kostanji??
7.10.2008 10:11:32   
Dali*
Punce jaz že dva tedna nabiram kostanj okoli hiše in ga tudi pridno jem, ker naredim iz njega vse do torte in naprej. Zraven si privoščim še mošt in se prav nič grozno ne počutim. Popolnoma nič me ne napenja in res nimam nobenih težav.

Jejte kar vam paše in poslušajte babjih čenč.

Kar si nosečnica zaželi naj tudi dobi!!!

Pa, Dober tek!

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa kostanji??
7.10.2008 10:46:54   
bambam

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Punce jaz že dva tedna nabiram kostanj okoli hiše in ga tudi pridno jem, ker naredim iz njega vse do torte in naprej. Zraven si privoščim še mošt in se prav nič grozno ne počutim. Popolnoma nič me ne napenja in res nimam nobenih težav.

Jejte kar vam paše in poslušajte babjih čenč.

Kar si nosečnica zaželi naj tudi dobi!!!

Pa, Dober tek!


Amen!!!user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa kostanji??
8.10.2008 10:27:31   
uršika***
Kostanjuser posted image user posted image user posted image

Ja, me napenja po kostanju, ja, mi je slabo po kostanju, ja, trebuh me boli, ja, ne počutim se dobro-
Pa kaj potemuser posted image  važno, da se ga najem, dokler je!!!!! Sem ga dolgo čakala- celo leto, pa da ga nebi jedla zaradi napenjajnauser posted image
Ve kar veselo na kostanjeve piknikeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa kostanji??
8.10.2008 12:43:50   
Piruri
Uh, kostanj....mi smo ga tudi že jedli...mnjami...
Ma mene, če pijem zdraven, ne napenja in niti nimam pol probleme s prebavo....to o popadkih pa prvič čujem...pol bi nas mogli že po fižolovi mineštri peljat v porodnišnico...

Jejte kar vam zadiši...jaz sem pravkar ene 4 Ki Ki bombone...user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa kostanji??
8.10.2008 13:35:43   
annya
Tudi jaz sem jih že veselo jedla...malo manj veselo pa je bilo zvečer oz. ponoči, ko nisem mogla spat, ker me je napenjalo ko šus... opažam, da se mi je prebava zelooo spremenila in da me je fuuul stvari začelo napenjat...oz. delat prebavne motnje...

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa kostanji??
12.10.2008 19:30:56   
ajdish
Oj.

jaz sem pa v soboto veselo kostanj nabirala in se ga prav veselila, nakar mi je tašča rekla, da ona ga ni jedla v nosečnosti, ker naj bi povzročal božjast pri ploduuser posted image


Pa je šlo veselje.

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj pa kostanji??
12.10.2008 19:43:18   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ajdish

Oj.

jaz sem pa v soboto veselo kostanj nabirala in se ga prav veselila, nakar mi je tašča rekla, da ona ga ni jedla v nosečnosti, ker naj bi povzročal božjast pri ploduuser posted image


Pa je šlo veselje.


ma daj nouser posted image user posted image

Jaz ga jem že cel teden, in moram potrkat, da me ne napenja. Sem pa prvič malo manj pojedla in za vsak slučaj še nabavla kumino in komarček, da bi si čaj naredila, če bi me kaj navijalo tam doliuser posted image .

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 12.10.2008 19:44:43 >

(odgovor članu ajdish)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj pa kostanji??
12.10.2008 19:45:42   
caligula
jaz ga jem, pa ni popadkov :D

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj pa kostanji??
12.10.2008 19:46:23   
caligula
kaj je božjast?user posted image

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj pa kostanji??
12.10.2008 19:49:19   
pajčolanka
pa še sladek mošt zraven, ali pa tisti ki je že malo "zježen"...
ma ni boljšega. pretiravat pa itak nikjer ni dobro.
mi je pa letos zakon ker lahko pijem mošt in to pa me nič ne zeza prebava, ker ponavadi sem bila po sladkem moštu tesnejša prijateljica wc-ja. letos pa nič napenjanja...user posted image user posted image

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj pa kostanji??
12.10.2008 19:53:06   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: caligula

kaj je božjast?user posted image


epilepsija.

prvič čujem, da bi kostanj kaj koli povzročal, jaz ga jem koliko mi pašeuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj pa kostanji??
12.10.2008 19:54:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ajdish

Oj.

jaz sem pa v soboto veselo kostanj nabirala in se ga prav veselila, nakar mi je tašča rekla, da ona ga ni jedla v nosečnosti, ker naj bi povzročal božjast pri ploduuser posted image


Pa je šlo veselje.


Saj je rekla Hope2, da pojdi po kilo zdrave pameti. Ne, ti pojdi kar po pet kil, če ti bo pomagalo. Seveda, če verjameš tašči. No, očitno ji, če praviš, da je šlo veselje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajdish)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj pa kostanji??
12.10.2008 20:03:36   
caligula
po moje ne more kostanj vplivat na epilepsijo... mogoče če na pol surovega ješ ampak pošteno pečen ali skuhan, ne bi smelo biti težav.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj pa kostanji??
13.10.2008 12:19:03   
alijana
Pozdrav,

tudi jaz sem se ga najedla. Imam zelo rada pečene ali kuhane kostanje. Ko sem bila prvič user posted image  sem ga tudi jedla, čeprav sem bila malo do poroda. Sedaj v drugi user posted image , pa imam še kar nekaj časa do srečnega trenutka.
skratka, meni paše in nič ni narobe.

Lp,
Alijana.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj pa kostanji??
15.10.2008 8:30:26   
VRTNICA84
Oj.

Tudi jaz jem kostanje. Sedaj še bolj, ko sem user posted image . Mi ne povzročajo nekih težav. Razen tega, da če jih pojem preveč me zgaga peče.user posted image user posted image

(odgovor članu alijana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj pa kostanji??
15.10.2008 14:39:26   
jadrnica
jaz jih tudi jem, ker smo jih nabrali. je pa res, da po njih kar dosti pukov spuščam user posted image user posted image user posted image  ampak to jih tudi ko nisem noseča.

tole za božjast/epilepsijo pa res prvič slišim. kaj šele naredijo konzervansi v hrani, rajš ne pomislim user posted image

po občutku in zdravi pameti je treba jest, sem jaz mnenja, pa bo nosečnici in detetu najbolš, kajne.

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj pa kostanji??
17.10.2008 11:34:47   
rmmaja
Obožujem kostanj in se mu tudi v nosečnosti ne odpovem. Pa tole si preberite o kostanju in božjasti.

http://med.over.net/forum5/read.php?19,1003667,1032773#msg-1032773

Pa dober tek!

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj pa kostanji??
17.10.2008 11:42:17   
brkn83
no tudi jaz jem kostanj, kljub nosečnosti. Sem ga letos že kr nekajkrat jedla, pa ni bilo nič narobe....... pa še enih parkrat ga zagotovo bom, ker si jeseni sploh ne znam predstavljati brez kostanja.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu rmmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?