|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 19:38:11   
Anonimen
Mene pa zanima, kaj nosijo vaši malčki... Tako, doma, pa ko greste ven.

Jaz najraje svojega miša doma vidim v trenerki (tiste, ki jih imajo v H&M do št.86 so mi bile fuulll ok), sedaj, ko pa je večji, pa komaj kaj pametnega najdem. V zimski kolekciji je imel Benetton ene fajn, pa še cenovno ugodne (bile so 4.500 SIT). Drugače mu jih sedaj kupujem na ebayu, če najdem kaj pametnega.

Za ven pa ponavadi oblečemo kavbojke in kakšno malo boljšo mikico. Meni osebno so daleč najboljše od No added sugar in Edwarda Sincalira ali pa tiste klasične benettonove (samo z napisom), a kaj ko jih zadnje čase nikjer ni za dobiti.

Sem mu pa sedaj v Okaidiju kupila ful luštkane majice (na razprodaji), ki se lahko nosijo na obe strani (si eno zapaca, pa ga v trenutku imaš čistegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ).

Obuvamo pa se zaradi težav z visokim nartom pretežno v superge.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 19:40:29   
Strawberrie Cherrie
Raho, sem ravno pospravljala od tamalega omaro...pa sem se spraševala, če poslikam to in dam na RRuser posted image

Mali ima najmanj 60bodyev, 20puloverjev, 30kratkih majc, 20hlač, 10trenirk...milijon štumfov....
Pa je star 2meseca...
Prav sram me je!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 19:43:16   
Anonimen
Jaz bom raje tihouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ideja o slikanju pa je dobra.user posted image  Daj, pripopaj slikice, da se potolažim, da nisem jaz edina, ki je čisto mimo usekanauser posted image . Pa da pokažem možuuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 19:43:34   
Strawberrie Cherrie
Čakaj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 19:49:20   
rija
Uh, jaz pa komaj čakam, da bo malce bolj toplo, pa mu oblečem babyDIOR jeans jakno, ki jo je dobil od ene RRovke za rojstni dan user posted image user posted image

Drugače pa imava novo kolekcijo vso v nekih firmahuser posted image , kar prej ni bilo, ker sem mu vse kupovala sama je nosil hm in kik diskont. Zdaj pa je dobesedno skoraj vse dobil pa sam s.oliver, benetton, esprit, midva pa sva nabavila nekaj hm in okaidija....ueber preveč......

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 19:57:31   
Strawberrie Cherrie
Evo...
je pa res, da je vse skoraj iz H&Ma in pa Obaibia...in pa št56 je ravno odšla ven, zapakirana za naslednjegauser posted image  

user posted image


user posted image

user posted image


Največja sramota je to, da sem to nakupila v 2mesecihuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil wahoo -- 23.2.2007 7:45:23 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 19:59:07   
Anonimen
Sram te bodiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

Kaj bo šele pri dveh letihuser posted image


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:01:31   
Strawberrie Cherrie
Rija - jaz čem videt babyDior jakno (kupila Raho???user posted image user posted image ), SLIKAJ!
Sej to ni kopalnica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:03:13   
Anonimen
London_Paris - Hočeš videti mojo najljubšo stvar od Črtomira? Sam mu je premala... Jo je prerasel. jaz pa v jok in na drevo...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:04:53   
Strawberrie Cherrie
Hočemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:15:46   
Anonimen
To mu je premajhno:
user posted image

To mu je pa še prav - je 2-4user posted image
user posted image

V tem mi je najbolj všeč.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:21:23   
petja
Lumpa je doma vedno v trenirki in kakšni čist navadni bombažni majčki iz H&M-a. Pa Star Child copatke ima.

Za ven pa ima kavbojke ali kakšne druge hlače, bluzico, majčko, pulover, jopico ...

Ko je bila manjša, sem skoraj vse kupovala v H&M-u, zdaj pa ne več, ker mi ni več všeč. Zdaj ima kar nekaj stvari iz Zare (če imajo pa tako lepe stvari za punčke), na sploh pa obožujem Mexx - imajo fenomenalne cote, res dobro kvaliteto, pa lepe barve. Ne maram namreč, da je vsa v roza.

Čevlji zaenkrat Geox, superge Nike ali Adidas.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:24:17   
Anonimen
Ja, jaz sem mu zdaj tudi končno našla ene geoxice, ki so mu prav.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem bila prav vesela.

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:40:23   
Anonimen
Tisto, kar je dobila, ker itak skoraj vse dobi.

Jaz jo najraje oblačim v obleke in krila, Mičica pa obožuje tanke fine žabice in Najkice. Potem jo pa prepričujem, da te ne pašejo k obleki.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:42:37   
muška
Največ H&M in ZARA , tu in tam Benetton , doma sta v trenerkici ali kar v kavbojkah, odvisno od tega, ali se mi ju ljubi preoblačit user posted image  . No čez viked sta seveda v trenerki ,ko pa gremo kam, pa magari v trgovino, pa se orenk oblečemo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:44:12   
Strawberrie Cherrie
Raho - tole Dior trenerko sem pred 5minut gledala na ebayu user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:44:42   
Marogica
Torej, da se vrnemo k tvojemu vprašanju...Doma nosita trenerke, za na vrt tudi, v vrtec tudi(ta večji kavbojke), ko pa gremo ven, pa ponavadi kavbojke ali hlače iz blaga. Zgoraj pa različne mikice. Odvisno od "dogodka".

Znamke? Večinoma no-name(kavbojke so včasih uničene po enem tednu, na kolenih), pa kar nekaj Benetton stvari- to kupuje babi.

Čevlje kupujemo različne od Fischer Price pa no-name, ker če zdržijo 2 meseca, smo frajerji. (isto se je zgodilo z zimskimi GOretex)

Seveda govorim predvsem za starejšega, ker pri dveh letih so njegova oblačila izgledala malce drugače. user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:46:36   
Anonimen
Aja, pa za doma jo oblačim najlepše.

Mi je važno, da je meni všeč in lepa; za druge mi je vseeno, kaj si mislijo o njenem looku.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:47:41   
ms3
moja user posted image  nosi Kris komplete iz pliša že od rojstva, so zelo kvalitetni, bodije pa različne, copatke seštrikane by babica, za ven pa oblečem čez pajac in je.

mam pa vse skupaj ene 4 komplete hlačk in jopic + 6 bodijev in majčk + 3 pajacke za spat + pajac, 2 kapici za ven + 2 para copatk + nekaj nogavičk in to je to, pa se mi še to zdi preveč. user posted image   nikoli ni umazana in več kot 2 dni ni v istem, pa imamo vsega dovol. do zdaj sem vsaka 2 meseca zamenjala garderobo, ker je vse prerasla (stara 9 mesecev).

punce, kje dobite dnar za toooooooooooolk oblekc?!?!?! user posted image    user posted image    user posted image    user posted image
A ga ne bi rajši bolj pametno poravbile. user posted image    user posted image    user posted image    user posted image      

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:48:12   
metkica1
user posted image Punce kako se vam zdijo, meni so full dobri, ne vem če ne bodo moji oz. od male.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:48:48   
Anonimen
punce, kje dobite dnar za toooooooooooolk oblekc?!?!?! user posted image    user posted image    


Saj jih lahko prodaš, ko jih otrok preraste user posted image .

(odgovor članu ms3)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:50:20   
kofetek2010
oblačila - Zara (srajčke, majčke, plaščke, hlače), Benetton (majčke in hlače), Okaidi (oblekce in žabe), S'Oliver (majčke in hlače), H&M (v glavnem pižame, spalke in bodije) 

obutev - Geox, Nike, Ciciban (za prve korake) 


user posted image  je v glavnem v hlačah (kavbojke ali žametke) in v majčki ali srajčki, na vrh pa kak plašček user posted image  

za oblečt pa ima še pa še user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 20:51:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

punce, kje dobite dnar za toooooooooooolk oblekc?!?!?! user posted image    user posted image    


Saj jih lahko prodaš, ko jih otrok preraste user posted image .


user posted image user posted image user posted image  sem mislila citirat ono da denar lahko bolj pametno porabiš....ja, ene smo pametne, pa te cunje fajn prodamo, ko jih ne rabimo več....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:07:54   
muki1
Kje pa jih prodate, na Bolhi?

Ker moja je že kar nekaj stvari prerasla, pa imam zelo lepo ohranjene, večinoma H&M, pa Zara in Okaidi se tudi najdejo. Sem mislila počakat do poletja, pa potem eno rundo prodat, čeprav za zdaj še tak ljubosumno čuvam te cotke in si mislim.... joj, morda bomo pa še kakšnega imeli user posted image .
Ampak bo verjetno user posted image , tak da se cotik moram znebit user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 21:09:56   
kofetek2010
muki - po mojih izkušnjah je mama najboljša user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?