|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj podariti ob diplomi?
22.11.2011 12:42:42   
srce77
Svakinja je pred kratkim diplomirala iz zdravstvauser posted image in nas bo v ožjem krogu peljala na kosilo.user posted image Zdi se mi primerno,da ji nekaj podarimo-kupimo. Ampak ne vem kaj??
Kakšen predlog? user posted image

< Sporočilo je popravil srce77 -- 22.11.2011 12:44:26 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj podariti ob diplomi?
22.11.2011 13:54:54   
lilip
Morda kak bon za razvajanje (kozmetični salon, dve karti za kopanje, za savno...). Odvisno od vaših financ, jaz bi dala okoli 30€, veliko več ne.

(odgovor članu srce77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj podariti ob diplomi?
22.11.2011 13:58:32   
ajataja
http://www.diplomska.com/trgovina/razno-simbolicna-darila/medvedek-diplomant-15-cm/ Takega medvedka sem jaz kupila letos bratu za spomin,smo mu pa pripravili doma presenečenje zvečer ko je prišel s pojedino in torto tako da je bilo to naše darilo.

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj podariti ob diplomi?
23.11.2011 22:52:54   
Aika77
Meni se pa še vedno najlepša darila ob diplomi, magisteriju, doktoratu zdijo knjige. Jaz ponavadi v Mladinski knjigi, predvsem v tisti največji-Konzorciju vedno dobim super darila. Pa še kakšno lepo posvetilo lahko napišeš, se bo vedno, ko bo knjigo vzela v roke nate spomnila. Pa nikar ji ne kupij knjig iz njenega področja. Tega se je že med študijem preveč "nabrala". Jaz bi ji kakšno lepo zbirko poezij izbrala. Zadnjič sem videla v novoletnem darilem katalogu Zbrana dela frana Milčinskega Ježka. To je taka obsežna knjiga, lepo darilo. No, ne vem, jaz bi bila takega darila res, res vesela.

(odgovor članu srce77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj podariti ob diplomi?
24.11.2011 8:49:43   
t5t6
Ko sem jaz magistrirala so me vsi spraševali kaj želim, pa sem jim naročila atlas sveta, ankleško/slovenski slovar, globus, to so mi bile take st ari, ki sem jih želela imati v hiši in so mi bile ful primerne za jih dobit za tak dogodek, ker me res spominjajo nanj. Tako, da po moje s kakšno knjigo in posvetilom v njej ne boš zgrešila. Sama pa sem setrični za diplomo kupila malo boljši album, dobila je tudi en lep okvir, pa knjigo o potovanjih (ker rada potuje) vse to se mi je tudi zdelo primerno.

(odgovor članu Aika77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj podariti ob diplomi?
2.12.2011 11:41:37   
nova_tukaj
Tudi jaz potrebujem takšno darilo - sestrična je diplomirala.
Če imate kakšne izkušnje s knjigami, mi prosim povejte, katere so kaj primerne, pa še kakšnega lepega posvetila bi bila vesela.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj podariti ob diplomi?
2.12.2011 23:34:28   
malania
Jaz sem osebi, ki mi je zelo draga podarila swarovski štiriperesno deteljico.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj podariti ob diplomi?
3.12.2011 5:52:46   
nova_tukaj
Oh, malania kakšno naklučje. Govoriš o swarovskem.
Včeraj sem gledala muce in razne druge figurice in mi je takoj padlo v oči. Nekaj lepega, nekaj posebnega... Res pa je, da nisem stopila v trgovino in se pogovarjala s prodajalko, ker sem imela zraven svoja dva škrata in sem samo pogledala skozi izložbo.

S ti potem npr. deteljico, dajo v takšno škatlico kot nakit? In to je lepo darilo user posted image .

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj podariti ob diplomi?
5.12.2011 0:13:10   
malania
Ja, v swarovskem ti vse lepo zapakirajo v škatlico in če rečeš, da je za darilo ti še lepo s tako pentljico zavijejo.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj podariti ob diplomi?
19.1.2012 14:50:03   
dreamhorse
Nekaterim so take majhne pozornosti všeč, nekaterim pa so to predmeti za nabiranje prahu. Četudi je to swarovski... Sicer pa same poznate prijateljice, kaj jim je všeč ali ne.

< Sporočilo je popravil dreamhorse -- 19.1.2012 14:53:36 >

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?