|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pomeni 116. mesto?
9.7.2011 20:02:03   
PC Baby
Na ta zadnjem centralnem seznamu za sprejem v vrtec (LJ) smo splezali gor za 10 mest in smo 116. Če je tukaj kdo, ki je bil lani na podobnem mestu, me zanima kje je skončal? koliko ste še splezali gor med letom, a ste bili mogoče sprejeti ipd. Da dobim malo feelinga kaj to pomeni. Jasno mi je, da se šolsko leto ne more primerjat z drugim in da je odvisno od vrtca, ki si ga hotel ipd, ampak vsaj približno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pomeni 116. mesto?
14.7.2011 14:17:07   
rozilu
Mi smo bli približno 600-ti, pa so me danes klicali naj pridem vpisat otroka v prvo izbrani vrtec user posted image . In nisem dala izbire katerikoli vrtec.
Vem pa da niso vsi, ki so imeli več točk kot mi še dobili vrtca - najbrž zelo odvisno katerega daš pod prvo izbiro....

Upam, da ga že imate!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pomeni 116. mesto?
14.7.2011 22:23:31   
novakatja
Nas so s 515. mesta prejšnji teden poklicali na vpis v vrtec prve izbire. Sem še vedno šokirana, da smo noter - juhuhu.
Ravnateljica je rekla, da je bil kar velik izpad v prvi rundi vpisov, da jih je presenetilo.
Očitno je res vse odvisno, kako popularen vrtec izbereš.

Držim pesti za vse na čakalni listi!

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pomeni 116. mesto?
15.7.2011 15:23:48   
zaspancek1
Pa je v vajinih primerih to vpis se v tem solskem letu,do septembra (ko pa zacne veljati nova cakalna lista na podlagi letosnjih vlog)? Tudi mi smo pred kratkim dobili vrtec,ampak na podlagi letosnje vloge(ker prejsnje leto sploh nismo napisali tega vrtca,sicer pa smo bili do nedavnega na malo prek 400. mestu te,trenutno se veljavne liste. Hm,a na podlagi te sploh se vpisujejo? Sicer pa je res prva zelja zelo pomembna(v smislu kako oblegan je vrtec).

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pomeni 116. mesto?
15.7.2011 16:09:28   
rozilu
Ne razumem točno vprašanja. S septembrom naj bi začela, ja.

Vlogo sem dala marca (lani sploh ne), dobila sem obvestilo, da vrtca ne dobimo in da bomo uvrščeni na čakalno listo. Na junijski listi smo bili pribl. 600-ti.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pomeni 116. mesto?
15.7.2011 21:02:19   
PC Baby
A res? The best. Čestam! Mi smo dali Andersena (ker je starejši bratec že tam) in nismo dali katerikoli vrtec. Smo 116. in čakamo...

Ampak se i dozdeva, da je Andersen too much popularen, glede na to, da se samo 2 nista vpisala od sprejetih :(

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
To storite, ko se otrok grdo obnaša
Kaj storiti, ko se otrok grdo obnaša? Ga kaznovati? Kričati nanj? Ne, strokovnjaki pravijo, da je v takšnih primerih naj...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?