|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj se dogaja s tem forumom?
17.8.2013 14:46:13   
PeggyBundy
Sicer ga bolj berem kot pišem, ampak še brati nimaš več česa?

Nekoč je bil ta forum dinamičen, zadnje leto pa crkuje na obroke?

Še kdo podobnega mnenja? Se bom morala začeti z Alom ukvarjati, bo počasi zanimivejši od Ringaraje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
17.8.2013 17:39:23   
ZARA
Zadnje leto? Že par let, kar se mene tiče. Saj so vse sterali s svojim "adminskim" obnašanjem. Še mene, pa imam trdo kožo.

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
17.8.2013 18:21:09   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Sicer ga bolj berem kot pišem, ampak še brati nimaš več česa?

Nekoč je bil ta forum dinamičen, zadnje leto pa crkuje na obroke?

Še kdo podobnega mnenja? Se bom morala začeti z Alom ukvarjati, bo počasi zanimivejši od Ringaraje.


Izgleda, da je vse več tistih, ki zgolj berejo in čedalje manj tistih, ki pišejo........user posted image

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
18.8.2013 13:58:22   
Maleal
Se pridružujem,res je beda postal ta forum,pred 8 leti sem bila vsak dan po večkrat gor,zdaj pa še komaj 1x na mesec.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
18.8.2013 16:28:12   
Colt
Bom malce omilil...dolgoletni nedotakljivi proračunski prejemniki v javnih službah, so se malce povprašali o lastni učinkovitosti in odvisnosti svoje plače glede na uničeno, izropano gospodarstvo. Ampak to je samo štart. Zaenkrat je še vse fletno na RRu ;) Sledi pa seveda kaos, katerega že dolgo omenjam..

< Sporočilo je popravil Colt -- 18.8.2013 16:32:12 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
18.8.2013 22:05:55   
patrino
Bom malce omilil...dolgoletni nedotakljivi proračunski prejemniki v javnih službah, so se malce povprašali o lastni učinkovitosti in odvisnosti svoje plače glede na uničeno, izropano gospodarstvo. Ampak to je samo štart. Zaenkrat je še vse fletno na RRu ;) Sledi pa seveda kaos, katerega že dolgo omenjam..

Sicer nisem dolgo tule gor, vendar bi lahko rekla, da mu takšnile kisli izvenkontekstni komentarji prepojeni s politično depresijo ne dvigujejo priljubljenosti. Vsaj mene kar odnese ponavadi iz takih tem- grem raje kaj kuhat ali peč.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
19.8.2013 10:39:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
19.8.2013 17:56:53   
aknela123
po moje je Colt napisal zelo dober približek pravilnega odgovora.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
19.8.2013 18:02:06   
Colt

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

po moje je Colt napisal zelo dober približek pravilnega odgovora.


Uporabil sem zelo splošne besede zavoljo kulturnega dialoga. To pa zato, da sanjski sektor ne bo prehitro dobil občutka preganjavice in da bo vseeno še kr fletno v klima pisarni in klikanju smrkcev pa futranju kravic na FB. Če rečeš bobu bob, pa je velikokrat malce tvegano. No...gledano na državni ravni...se bodo pa stvari enkrat počasi porihtale. Enkrat.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
19.8.2013 19:41:30   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

po moje je Colt napisal zelo dober približek pravilnega odgovora.

Po moje pa niti ne. Kolta sicer ne poznam ravno, vendar sem iz firbca malo "polistala" po forumu in nekako ugotovila, da na isto lajno vrti na vseh temah. Tako kot se nekateri ne znajo pogovarjati o drugih temah kot o vremenu, Kolt ne zna drugega, kot vleči v pogovor politiko in se prdačit na uboge javne uslužbence. Prav zanima me od kje on sname plačo. Nekaj mi pravi, da ni ravno v gospodarstvu.

Oprosti Kolt, ampak šele zdaj ko sem prebrala za nazaj nekaj prazgodovinskih tem, vidim, da si v tej smeri (kvazi politični)pa res nepremagljiv.

< Sporočilo je popravil patrino -- 19.8.2013 19:43:00 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
19.8.2013 19:51:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

po moje je Colt napisal zelo dober približek pravilnega odgovora.

Po moje pa niti ne. Kolta sicer ne poznam ravno, vendar sem iz firbca malo "polistala" po forumu in nekako ugotovila, da na isto lajno vrti na vseh temah. Tako kot se nekateri ne znajo pogovarjati o drugih temah kot o vremenu, Kolt ne zna drugega, kot vleči v pogovor politiko in se prdačit na uboge javne uslužbence. Prav zanima me od kje on sname plačo. Nekaj mi pravi, da ni ravno v gospodarstvu.

Oprosti Kolt, ampak šele zdaj ko sem prebrala za nazaj nekaj prazgodovinskih tem, vidim, da si v tej smeri (kvazi politični)pa res nepremagljiv.


No, tako ubogi pa vsi spet niso........user posted image

Kar se pa tiče komentarja, ki naj bi bil v kontekstu teme.....vabim vse tiste, katerim se RR zdi beda od bede in premalo dinamičen, da ga sami naredijo forum dinamičen na način, da podajo kak bolj dinamičen komentar od tega, "da je forum beda"......ne pa da samo čakajo na dinamičnost oz. na to, da se tri zafrustrirane babe skregajo......user posted image


< Sporočilo je popravil liliana -- 19.8.2013 19:55:38 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
19.8.2013 20:06:19   
Colt

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Po moje pa niti ne. Kolta sicer ne poznam ravno, vendar sem iz firbca malo "polistala" po forumu in nekako ugotovila, da na isto lajno vrti na vseh temah. Tako kot se nekateri ne znajo pogovarjati o drugih temah kot o vremenu, Kolt ne zna drugega, kot vleči v pogovor politiko in se prdačit na uboge javne uslužbence. Prav zanima me od kje on sname plačo. Nekaj mi pravi, da ni ravno v gospodarstvu.

Oprosti Kolt, ampak šele zdaj ko sem prebrala za nazaj nekaj prazgodovinskih tem, vidim, da si v tej smeri (kvazi politični)pa res nepremagljiv.


Res je, ne poznaš me. Lahko pa greva skupaj na drink in me boš spoznala. Častim. Moja ista ''lajna'' ki jo ogromnokrat omenjam..je pač rakrana naše države tukaj in zdaj. Od kje jaz snamem plačo? Hehe od mojih rok in zdrave pameti, mal inteligence.. plus neskončno nadur...da so lastniki v gospodarstvu zadovoljni...in še bolj...da je država s svojimi davki, za katere delam, delamo....zadovoljni. Daj povej mi..od kje pa tvoja plača?


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
19.8.2013 20:33:53   
patrino
No lepo. Sprejela bi povabilo na pijačo - vendar me malo skrbi da bi me s tvojo večno temo malo zamoril user posted image Od kje moja plača? Že precej let sem "sam svoj gospod" in se peham za svojo štruco kruha. Rezine le te so tudi pri nas v zadnjem času precej tanjše, vendar svojo jezo, razočaranje,nad trenutnim sistemom skušam spihat s tem da se zaženem v delo. Politika nam tako ali tako zija povsod v življenje- tule zato po njej ne vidim posebne potrebe. Če čutiš to potrebo ti- potrebo po tem, da se politično izjadaš tule gor- pa daj. Jaz obljubljam, da bom politično jadanje skušala preskočit kolikor se dauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
19.8.2013 20:49:00   
Colt
....osebno sem mnenja da nam politika že vsaj 20 let samo skače po glavi in nas deli..seveda z dobro računico zase...

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
19.8.2013 20:51:29   
mateyka
po moje patrino tud s Tomom Križnarjem ne more na drink - bi padla v (pre)hudo depro....

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
19.8.2013 21:00:09   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

po moje patrino tud s Tomom Križnarjem ne more na drink - bi padla v (pre)hudo depro....


Resnica je za marsikoga mal prehuda...da jo lahko sprocesira....in ponotranji...


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 11:37:33   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

po moje patrino tud s Tomom Križnarjem ne more na drink - bi padla v (pre)hudo depro....

Misliš? No, to se ni za bati. Mislim to, da bi ob drinku s Tomom Križnarjem padla v depresijo. Sem imela možnost , da sem ga kar nekajkrat v živo srečala in poslušala na različnih srečanjih in me ni nikoli prijelo da bi si zaradi njega rezala žile. Tudi zaradi tematike, ki jo ponavadi ubere na svojih srečanjih ne. Prej nasprotno.
Tudi drugače se čisto fajn zavedam kakšna je trenutna politična, gospodarska... situacija pri nas in v svetu , vendar če se mi ne da tega brati skoraj v vseh temah na RR-ju (očitno nekaterim pa), to še ne pomeni, da si mažem oči in se skrivam pred resnico oz. resnične situacije nisem sposobna ponotranjit... To pač v mojem primeru pomeni, da se mi o politiki in podobnih zadevah ne da razpravljati in poslušati povsod. In mislim, da nisem edina.
...in , če grem s kom na pijačo, definitivno ne grem zato, da bi razpravljala o svetovnih problemih in o najnovejših sprejetih zakonih pri nas- zagotovo najdeva s sogovornikom kakšne bolj sproščujoče in zanimive teme. S političnimi in gospodarskimi težavami sem se primorana ukvarjati pač v službenem času- drink s prijatelji in čvek na forumu pa pač ne štejem tja.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 11:49:40   
aknela123
ne vem zdaj, zakaj se je taka debata razvila, ampak jaz še vedno mislim, da je Colt s svojim prvim odgovorom dal približek pravilnega odgovora (malce ga je enigmatično zavozlal).

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 14:11:43   
alda
Colt prav maš!
Končno so nekateri doumeli, da med del. časom MORAJO delat za tisto kar so plačani in ne za klikanje in kreganje po netu user posted image user posted image user posted image

Malo za šalo malo za res!!
ampak mislim, da nam je vsem malo šlo na spolne organe počasnost delovanja RR, pa razni veleumni osebki, ki so mislili, da so vso pamet sveta dobili že z rojstvom, pa ...


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 17:40:54   
patrino
ne vem zdaj, zakaj se je taka debata razvila, ampak jaz še vedno mislim, da je Colt s svojim prvim odgovorom dal približek pravilnega odgovora (malce ga je enigmatično zavozlal).

In jaz še vedno ostajam pri tem da ne, temveč je temo zopet izrabil za izraz političnega nezadovoljstva. Niti pod razno po moje ni forum tako na suhem zato, ker so sedaj javni delavci začeli bolj zares delat prej pa so visel tule gor. To se mi zdi pa res malo grdo rečeno in brez veze- pa da bo jasno- ne spadam med javni sektor. Se bi pa raje globoko strinjala s tistimi,ki pravijo, da so za izpad krivi dolgotrajni programski problemi tule gor , pa tudi kakšen problem med uporabniki, ki ga je omenila Alda, je znal biti kje kriv.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 17:56:36   
liliana
Jaz pa vseeno mislim, da je glavni "krivec" poletje, lepo vreme, dopusti in izleti........user posted image

Da pa greš iz foruma zgolj zato, ker ti je en uporabnik enkrat nekaj rekel, kar ti ni bilo všeč, je pa milo rečeno otročje......

Programski problemi so pa bili lahko moteč faktor ja...ker nekaj mesecev je bilo tehnično delovanje foruma res na psu.....zdaj so vseeno to malo poštimali.......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 17:59:04   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
In jaz še vedno ostajam pri tem da ne, temveč je temo zopet izrabil za izraz političnega nezadovoljstva. Niti pod razno po moje ni forum tako na suhem zato, ker so sedaj javni delavci začeli bolj zares delat prej pa so visel tule gor. To se mi zdi pa res malo grdo rečeno in brez veze- pa da bo jasno- ne spadam med javni sektor. Se bi pa raje globoko strinjala s tistimi,ki pravijo, da so za izpad krivi dolgotrajni programski problemi tule gor , pa tudi kakšen problem med uporabniki, ki ga je omenila Alda, je znal biti kje kriv.

Primer zaključen. (In ne, nisem JU.)

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
20.8.2013 18:06:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj se dogaja s tem forumom?
20.8.2013 18:11:14   
Tippi
Men se zdi pa vse kul user posted image

ps. in kdo je al?

< Sporočilo je popravil Tippi -- 20.8.2013 18:15:56 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
20.8.2013 18:23:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?