|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj ustvarjati s 15 mesečnikom
12.10.2011 12:03:07   
.tojeto.
Pozdravček.
Hvaležna bom za kakšne ideje, kaj bi lahko počela z mojim 15 mesečnim navihančkom - se bližajo bolj turobni dnevi in bi mu rada malo popestrila deževne popoldneve.
Je pa ena omejitev - zeloooo rad nosi vse stvari v usta, torej odpade vse kar bi bilo škodljivo pogoltniti. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj ustvarjati s 15 mesečnikom
12.10.2011 12:14:38   
kajajaka
Naša je že kmalu po 1 letu zelo rada risala.
S suhimi barvicami, PRALNIMI flomastri ali prstnimi barvami (pripravi se potem na temeljito čiščenje)user posted image
Pa tiste puzzle z 2 ali 4 kosi so tudi zabava za kratek čas. Pa knjigice - naša jih je lahko ure dolgo listala ali pa pritiskala - tiste z zvoki... Skratka 15 mesečnika je precej lahko zamotit v primerjavi s 3 letniki user posted image

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 12.10.2011 12:15:10 >

(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj ustvarjati s 15 mesečnikom
12.10.2011 12:14:54   
LittleSun
Midva sva veliko risala s prstnimi barvami, to je najbolj užival.
Naredila sva tudi božične čestitke, jaz sem vse pripravila, potem pa sva z lepilom ki ga naneseš s čopičem nalepila na kartončke (jaz sem izrezala smrekice,zvezdice, snežake on je pa s čopičem napacal in sva prilepila).
Lepila sva tudi nalepke, jaz sem mu odlepila on je nalepil.

Najbolj priporočam prstne barve. Oblekla sem mu eno mojo veliko majico, mizo sem prelepila s papirjem in mu dala en risalni list in je resnično užival.

user posted image

(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj ustvarjati s 15 mesečnikom
12.10.2011 12:17:56   
kajajaka
little sun pri nas je izgledalo zelo podobno user posted image  (ampak oblepljena miza ni pomagala... je bilo precej dlje vse zapackano. Smo se pa neizmerno zabavali.
Aja... za zaščito oblačil sem uporabljala pvc predpasniček (kot majčka, ki se na hrbtu zaveže) Prestreže precej barve...

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj ustvarjati s 15 mesečnikom
12.10.2011 21:35:25   
lejla19
punce,kje pa se da kupit te prstne barve?user posted image sm mogoč malo blond, ampak, to so verjetno take, da se lahko izperejo iz rok?user posted image :)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj ustvarjati s 15 mesečnikom
12.10.2011 22:08:54   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: lejla19

punce,kje pa se da kupit te prstne barve?user posted image sm mogoč malo blond, ampak, to so verjetno take, da se lahko izperejo iz rok?user posted image :)


BC, pikapolonica, tudi špar in mercator, povsod jih imajajo. Grejo pa dol iz prstkov (iz vse ostale kože ki postane modro zelena med pacanjem) pa tudi iz oblačil, preverjeno user posted image

(odgovor članu lejla19)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj ustvarjati s 15 mesečnikom
12.10.2011 22:28:01   
chezAnA
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

little sun pri nas je izgledalo zelo podobno user posted image  (ampak oblepljena miza ni pomagala... je bilo precej dlje vse zapackano. Smo se pa neizmerno zabavali.
Aja... za zaščito oblačil sem uporabljala pvc predpasniček (kot majčka, ki se na hrbtu zaveže) Prestreže precej barve...



Predlagam, da si kupiš PVC prt za na mizo ( za zunanje mize jih imajo ljudje večinoma) in ga vedno uporabljaš za ustvarjanje. Ne premoči, malo zavaruje mizo tudi pred mehanskimi poškodbami (ko padejo kamenčki ali škarje iz rok).  Naš ustvarjalni prt je preprečil že veliko umazanije in razlitih tekočin. Se nihče ne sekira, tudi če madež ne gre dol z prta (pa se ga da super očistiti). Tako, ideja.
Drugače pa ... Sem ravno danes odgovarjalauser posted image
http://www.ringaraja.net/forum/m_5629807/mpage_2/tm.htm


(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj ustvarjati s 15 mesečnikom
13.10.2011 9:02:30   
.tojeto.
Super ideje (tudi tiste s sosednje teme).
Knjigice, kocke, barvice, magnetna tabla, stošci za natikanje obročev, vstavljanje različnih likov in sestavljanke so itak že v igri - vse našteto obožuje. Igre z vodo se gremo zvečer v banji - voda mu je res hudo zabavna. Velik užitek je tudi vožnja s poganjalčkom (po stanovanju user posted image  in zunaj). Pa ful uživa če ga preganjam po stanovanju, samo to se ne konča vedno prav dobro user posted image .
Prstne barve bomo pa preizkusili. Hvala za navodila pri izvedbi user posted image .
Fino se sliši tudi tisto iskanje predmetov med ovsenimi kosmiči in pacanje s testom, tudi to bomo preizkusili.
Hvala vsem.

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?