|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj v voziček?
7.11.2007 17:03:24   
ajduska
Kaj ste imele ali pa imate mamice v vozičku (razen dojenčka, seveda)? Tisto dno od košare je trdo, pa tudi preveč toplo ni. Sem razmišljala o ovčki, dekicah,...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj v voziček?
7.11.2007 17:59:12   
Anonimen
Dekico.

(odgovor članu ajduska)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj v voziček?
7.11.2007 17:59:55   
poka1
Jaz bom imela dekico.

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj v voziček?
7.11.2007 18:32:15   
kajalin*
Js sem mela ovčjo kožo spodaj povrhu pa bombažno dekico in pri glavici tetra pleničko,kožo sm uporabljala dokler sm jo vozila v vozičku(pozimi)

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj v voziček?
7.11.2007 19:20:55   
Naja30
Ko je bila mlajša sem imela dekico, zdaj pri 11m pa ovčjo kožo.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj v voziček?
7.11.2007 19:24:24   
natasaom
pozimi sem imela ta velko deko lepo zloženo,da je ni zeblo v hrbet.pa še eno deko za pokrit

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj v voziček?
7.11.2007 20:28:31   
žarnica
Meni se pa zdi,da je dno košare dokaj mehko (dreami košara) indokler je bilo še toplo,je ležala kr na tisti podlogi in seveda pleničko pod glavico. Zdaj,ko je pa že tako čudno vreme,je pa v zimski vreči-

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj v voziček?
7.11.2007 21:10:13   
Anonimen
Tanjši kovterček in dekico.Pri starejši sem imela ovčko ampak se mi je mal zagnuslauser posted image Pomoje zato,ker moja ovčica ni bila bela ampak umazano belauser posted image

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj v voziček?
7.11.2007 21:40:01   
kajalin*
Js sm bla z ovčko ful zadovoljna,dobiš pa razne barve tud črno,temno rjavo.Ti priporočam,ker ne vem,če je katera dekica tko fajn topla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj v voziček?
7.11.2007 21:42:25   
SIBI
Mi smo imeli ovčko, ki jo tudi najbolj priporočajo, saj drži toploto!!!

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj v voziček?
7.11.2007 22:33:41   
mala pikica
Mi tudi vedno bolj razmišljamo o tem, da bi imeli ovčko. Pa nekaj še seveda gor po ovčki, kakšno dekico.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu SIBI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj v voziček?
7.11.2007 22:37:19   
cicido
jaz pa sem dala sivilji, da mi je na ovcko nasila zadrgo, iz ene plasti velurja in ene plasti vindstoperja pa sesila vrhnji del, ki sem ga pripela nanjo. 100% toplo, ne prepiha in super za mrzle dni.

(odgovor članu SIBI)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj v voziček?
8.11.2007 10:10:48   
Lolypop
Pa je ovčka v redu za tako male otroke? Mal sem skeptična zaradi kakih alergij in majhnih dlakic, ki jih otroček lahk vdihne. 

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj v voziček?
8.11.2007 10:12:12   
ciklame
živjo!

Mene pa zanima kje se da ovčko za v voziček dobiti, kupiti?

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj v voziček?
8.11.2007 11:38:10   
bina30
Jaz sem tudi tako mislila. Potem pa sem v Toysu v Avs kupila ovčko, na kateri piše "Medizinisches Lammfell", torej "medicinska ovčka, ki je obdelana z vsemi možnimi antialergijskimi postopki in se zato uporablja brez pomislekov. Ne bi pa kupila ovčke v trgovini s tepihi, recimo.user posted image

Dojenčka pa ne bom dala dirkt na ovčko, ampak bom spodaj še dala kako plenico ali tanko dekico.

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj v voziček?
9.11.2007 10:26:02   
Anonimen
Poleti sem dala notri brisačko, da je na njej ležala, ko je zahladilo, sem jo pokrila z odejco, sedaj je v zimski vreči, ko bo minus, bo pa še z odejco pokrita pod z. vrečo.

(odgovor članu bina30)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?