|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšen fleten kamp Istra / kvarner ...
10.1.2011 19:51:02   
viv_
A kdo ve za kakšen simpatičen, manjši kamp, da je senčen in tik ob morju v Istri, Kvarnerju, mogoče še Rab, Pag.




_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšen fleten kamp Istra / kvarner ...
11.1.2011 1:23:54   
gaya24
Lošinj-kamp Rapoča v kraju  Nerezine ali pa Čikat v kraju Mali Lošinj. Za ta dva vem, da sta taka družinska, ker mi skoz na Lošinj hodimo na morje.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšen fleten kamp Istra / kvarner ...
11.1.2011 14:24:50   
neika
viv, jaz bi te usmerila na en forum sosednje države, ker pa se ne smejo podajti linki, ti ga lahko pošljem na zs. Tam debatirajo o večini kampov, je kar nekaj dobrodošlih informacij.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšen fleten kamp Istra / kvarner ...
11.1.2011 15:30:31   
viv_
no dej neika mi prosim pošlji zs

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšen fleten kamp Istra / kvarner ...
11.1.2011 21:18:31   
maja&m
Valkanela (Poreč, Istra)user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšen fleten kamp Istra / kvarner ...
11.1.2011 21:22:59   
tintin
jz bi tud ta link, pls neika

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšen fleten kamp Istra / kvarner ...
11.1.2011 21:23:58   
blak
cres: punta križa

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšen fleten kamp Istra / kvarner ...
13.1.2011 10:17:16   
voznikvozniku
Mogoče kampa San Polo in Colone v Balah pri Rovinju...zanimiva izbira, še pred časom sta bila to bolj robinson varianta, sedaj pa sta oba kampa urejena, s parcelami, ki imajo elektriko in vodo, dosti sence in veliko km plaže, tako da se lahko od glavnih delov malce sprehodite in poiščete svoj mir na obali.  Pa še cene so nekako ostale na normalni ravni: http://www.avtokampi.si/iskalnik.asp?tag=bale

Na Rabu sta samo dva kampa San Marino z mivkasto plažo in Padova III, nista ravno majhna, prav tako na Pagu sta velika Straško in Šimuni...obeta se sicer neka novost v enem do sedaj bolj češkem kampu v Povljani, ki je bolj na jugu Paga.

Mogoče še na Krku kampa Tiha v Šilu in Njivice, ki sta cenovno bolj ugodna od npr. sicer odličnega Ježevca ali kampov v Baški.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšen fleten kamp Istra / kvarner ...
13.1.2011 14:05:56   
viv_
voznikvozniku: hvala, Bale sem tudi gledala, ja... Hec je v tem, da gremo samo za vikend in se ne bi vozila nekam daleč.

Kar se pa tiče Ježevca, meni ta kamp res ni všeč... Mogoče za prikolice / avtodome... ampak ni mi pa všeč za šotore.

No, okusi so rzalični!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšen fleten kamp Istra / kvarner ...
13.1.2011 14:30:10   
voznikvozniku
potem ste na istem kot mi...šotorčkarji...Bale načeloma niso daleč, v dveh urcah ste vedno tam, pa še če greste čez Sočergo se izognete Dragonji, pol pa imate skoz do Bal hitro cesto. Nam sta bila kampa všeč, tko malo drugačna, pa ful lepe parcele imajo. Drugač pa cenovno mora biti ugodna še Pineta v Fažani, samo je precej manj urejen kamp.

Za Njivice še čakamo letošnje cene, v Šilu pa ne vem če je še kakašna pametna parcela še prazna. Lansko leto so prenovili tudi kamp Oštro v Kraljevici, samo je le za tiste, ki jih ne moti pogled na Reko in bližnja skladišča za mislim da nafto oz nekaj podobnega.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšen fleten kamp Istra / kvarner ...
13.1.2011 21:29:56   
viv_
Hvala... cesto do Bal poznam... imamo v Peroju vikend, ampak se rajš šotorčkamo okrog... to bi šli pa z nekaj prijatelji za konec šolskega leta.

Lani smo bili na Krku v Punatu, kamp Pila se mi zdi, pa je bilo tudi luštno...


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?