|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšna darila so primerna za krst?
11.3.2006 8:52:20   
smeško
Aprila imamo krst 5m punčke in me zanima kakšno darilo je najbolj primerno za krst ?
za odgovore se že v naprej zahvaljujem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšna darila so primerna za krst?
11.3.2006 9:11:32   
sonček*
Oj! Jst ne vem katera so najprimernejša darila, lahko ti pa povem kaj smo mi dobili. Za krst smo večinoma dobili oblačila, uhančke, babyfon, album.

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšna darila so primerna za krst?
11.3.2006 9:28:40   
tinica
Mi smo tudi dobili razna oblačila, obesek za verižico, verižico + obesek, igrače, denar,...

Lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšna darila so primerna za krst?
11.3.2006 9:34:11   
ona
Babyfon sem jaz kupila nečaku,lahko pa daš tudi denar,da si sami kaj kupijo!
Najbolje je vprašat kaj rabijo!

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšna darila so primerna za krst?
11.3.2006 9:49:54   
pika_b
Mi smo za krst kupili tricikl in pvc peskovnik (školjko, ki se lahko pokrije). Star je bil 9m. Se mi pa zdi tudi fajn kakšna oblekca, boni ali denar + kakšna majhna pozornost.

lp

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšna darila so primerna za krst?
11.3.2006 11:26:34   
Anonimen
mi smo dobili oblačila, kocke, denar, bone npr. za Babycenter.. Najbolje je, da vprašaš kaj rabijo.

(odgovor članu smeško)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšna darila so primerna za krst?
11.3.2006 11:49:47   
April
lahko kupiš kaj za spomin. Naš je dobil sveto pismo za otroke, igrače, nekaj za oblečt, majhno sliko, zlat obesek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšna darila so primerna za krst?
11.3.2006 16:17:07   
Stajerka
Odvisno ali si boter ali ne.  Mi smo od botrov dobili prvo sveto pismo, verižico s križcem in duplo kocke (za te smo prosili). Od vabljenih, pa smo dobili denar in kakšno igračo.



_____________________________

Če hočeš videti, moraš gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšna darila so primerna za krst?
11.3.2006 16:37:29   
k1
meni najbolj uporabno je bilo - stolček za hranjenje - je dalo par žlahte skupaj in so ga kupili. drugače pa denar, oblačila, boni,.... vse prav pride.

(odgovor članu Stajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšna darila so primerna za krst?
11.3.2006 20:48:53   
Sofi
Mi smo dobili od botra stolček za hranjenje, verižico in obesek, album, šopek, oblačila za krstin ostale krstne zadeve, od drugih pa bolj ali manj oblačila in denar, tudi igrače.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšna darila so primerna za krst?
13.3.2006 11:33:06   
Sulfinija
Jaz kot krstna botra sem kupila avto sedež,jahač,punčko in jo oblekla v oblekice ki so bile za nečakinjo,zlato verižico z križčem,za oblečti in pojšter ker smo jo krstili v zimi,in pa svečko z njenim imenom ki je bilo gori napisano ter torto punčko.
Drugače pa je dobila denar,igračke,za oblečt in pa medaljon ter zlate uhane eno svojne ali trojne.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšna darila so primerna za krst?
13.3.2006 16:41:44   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Stajerka
Odvisno ali si boter ali ne.  Mi smo od botrov dobili prvo sveto pismo, verižico s križcem in duplo kocke (za te smo prosili).

user posted image user posted image user posted image Nekaj v smislu vere, nekaj kar ostane ko odraste in nekaj za veselje.

(odgovor članu Stajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšna darila so primerna za krst?
21.3.2006 23:32:59   
Anonimen
Jaz bom botra deklici, ki se je pred nedavnim rodila. Moj sin je dobil 5 verižic in obeskov (zlatih) ter 4 zapestnice (vse zlate, narejene po istem principu). Od botter je dobil izjemno inteligentno darilo, vsaj meni je bilo všeč in bom zato kar njiju kopirala - zlatnik (dobi se v ZC, cena pa je med 15.000 in 30.000 SIT - odvisno od teže zlatnika). Meni je to izjemno posrečeno darilo.

(odgovor članu smeško)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?