|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšna krema za 26 letno mamico?
12.2.2007 14:32:12   
anckabancka
Do sedaj nisem uporabljala kakih kvalitetnih krem za obraz. Ponavadi tiste iz Spara ali Mercatorja za prbl. jurja...user posted image

Razmišljam pa, da bi si nabavila malo bolj kvalitetno kremico, primerno moji starosti. Gubic še nimam, so pa na poti - 2 mulčka jih vztrajno delata... user posted image

Za kremo bi dala tam nekje do 10 000 (40 EUR). Imate mogoče kakšno preizkušeno znamko, ki bi bila primerna zame? Kam naj grem pogledat in se posvetovat - drogerija, lekarna... user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
12.2.2007 14:37:09   
škratek
Jaz imam suho do mešano kožo in uporabljam hidratantno kremo od Matis-a. Kupim jo pri kozmetičarki, vem pa, da jo imajo tudi v drogeriji (v Mercatorju).

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
12.2.2007 14:39:23   
amalija
Najbolj pomembno je, kakšno kožo imaš. Npr. če imaš mastno, potem kreme ne potrebuješ, sploh ne za vsak dan, mogoče potrbuješ le vlažilno kremo. Če imaš suho kožo, potrebuješ hranilno kremo. Če imaš mešano kožo, potem uporabljaš ali vlažilno po celem obrazu (na delih, kjer je koža suha, jo pač naneseš večkrat, ali pa tam uporabljaš hranilno kremo).

Potem, ko določiš tip kože in njene potrebe, veš, kakšno kremo potrebuješ. Pa še to: ni pomembna cena, pač pa sestavime, ki jih krema ima.
Pomembno je tudi, ali potrebuješ zaščitni faktor v kremi ali ne (če ga imaš že v pudru, ga v kremi ne rabiš)...

Recimo, iz nižjega cenovnega so zelo kvalitetne Garnier Fresh (vlažilna) in Garnier total comfort (ta je hranilna), dražje pa recimo Clinique Super defence.

Toliko na kratko, če te še kaj zanima, vprašaj.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
12.2.2007 15:09:56   
san
No jaz bi se vmešala, če lahko in vprašala, kako sam veš kakšen tip kože imaš. Kakšne so značilnosti za določen tip kože?
Hvala, lp S.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
12.2.2007 15:15:45   
amalija
Najlaže ugotoviš tip kože tako, da si jo umiješ samo z vodo in potem po kaki uri ugotoviš:
- ali ti jo vleče kaj skupaj? Če ja, kje, po celem obrazu, samo po določenem delu? -> SUHA KOŽA
- se kaj sveti, imaš občutek maščobe, ki jo popivnaš z ročkom? - > mastna koža
- lahko je npr. mastna na T predelu (čelo, nos, brada), drugje normalna ali suha,
- ali ima koža kaj nečistoč, ogrcev, mozočljev, razširjenih por, kapilar ipd?

Potrebno jo je pač opazovati, se ji posvetiti, ne pa na slepo, zgolj po priporočilih prodajalk flosat na obraz vse, kar vam prodajo. KEr one so tam samo zato, da prodajo, njih en drekec pekec briga, ali bo vaši koži tisto, kar vam prodajo pasalo/zadostovalo ipd.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
12.2.2007 16:57:07   
lutka
amalija, tukaj se moram pa jaz oglasit, ker sem ena izmed tistih "ki jih drekec, pekec briga, kaj bojo prodale" , kot ti praviš.user posted image

Sem svetovalka v drogeriji, kjer prodajamo tudi kreme in mi ni vseeno kaj komu prodam . Veš stranke niso več tako naivne, da bi kupile karkoli. Verjemi mi , da se slej ko prej vrnejo če kateri kakšna krema ne ustreza. Tudi me smo se morale marsikaj poučiti o koži.

Jaz pa res ne morem vedet ali je stranka, ki pride kupovat kremo , alergična na kakšno sestavino , ki jo vsebuje krema, če tega še sama ne ve.

Tako, da ne vse metat v en koš .....

Pa še nasvet za tiste, ki imate zelo suho kožo. Zelo dobra krema je od Kahnetove s hialuronsko kislino, ki je namenjena zelo suhi in izsušeni koži. Preverjeno user posted image user posted image

lp



_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
12.2.2007 18:38:23   
dory
Jst sem dve leti starejsa pa predvsem uporabljam otroske kreme...ne vem zakaj, ampak ful mi pasejo,ker so dovolj mastne...

drugace pa  prisegam na vichy nutrilogie2

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
12.2.2007 18:57:37   
amalija
lutka, mogoče sem res preveč posploševala, ampak sem to napisala na podlagi svojih izkušenj.

Zagotovo prodajalka ne more vedet, da sem alergična na kako sestavino, to drži. Ampak če ji povem, da imam izjemno občutljivo kožo, ona pa mi svetuje 'eno fajn mastno kremco, ki mi bo nahranila kožo' in vsebuje super fino veliko količino alkohola, je to tako, kot če bi šla k zdravniku, ker imam zlomljeno nogo, on bi mi pa namesto mavca zlomil še drugo nogo. Malo karikiram, ampak 95% vseh prodajalk, na katere sem anletela jaz (v vseh možnih drogerijah) in promotork ne obvlada svojega dela.

Ker imam precej problematično kožo, se s tem kar veliko ukvarjam - in vse prevečkrat sem naletela na prodajalko, ki ne ve niti tega, da obstajajo slabi in dobri alkoholi, kaj šele, da bi vedela, v katero skupino kateri spada user posted image
Da o tistih, ki mi zato, ker sem tako bleda, svetujejo kakih 5 odtenkov temnejši puder, da bom zgledala bolj zdrava, ne bi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
12.2.2007 19:06:33   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: amalija

ki ne ve niti tega, da obstajajo slabi in dobri alkoholi,


user posted image

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
12.2.2007 21:24:26   
lutka
glej amalija, vem, da te razjezijo takšne stvari ampak poskušaj gledati tudi iz našega zornega kota. Delodajalec nam praktično ne plača nobenega izobraževanja ( ki bi bil zelo dobrodošel), ampak je vse odvisno od vsake posameznice. Jaz sem pač oseba, katero to zanima, zato preberem kar nekaj literature in revij v katerih dobiš kar nekaj informacij.

Kot pišeš imaš zelo problematično kožo, moj nasvet je da se obrni raje na kozmetičarko ali dermatologa, ki ti bosta  svetovala, kakšno kremo uporabljaj.

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
13.2.2007 10:48:06   
amalija
lutka, saj pravim, zagotov obstajajo tudi take, kot si ti, ampak ste na žalost v manjšini. In to, da bi morala gledati z vašega zornega kota, se mi zdi  malo čudno - kot jaz vem, ste prodajalke tam zaradi kupcev in ne obratno. Priznam pa, da je v vaši branži problem to, da ni tovrstnega 'vodenega' izobraževanja. Ker če bi jaz v moji službi delala tako, kot nekatere prodajalke, bi bila že zdavnaj na sončni upravi user posted image  Ker šefom trgovin - veliki večini- je važno samo, da se prodaja user posted image

Glede moje kože pa - sem si največ pomagala sama, kozmetičark sem dala skozi kar nekaj, pa se tudi med njimi najdejo take cvetke, da je joj. Sicer pa imam zadnje leto res lepo kožo, tako da ne bom ničesar spreminjala pri negi.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
13.2.2007 10:49:51   
amalija
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

IZVIRNO SPOROČILO: amalija

ki ne ve niti tega, da obstajajo slabi in dobri alkoholi,


user posted image


SLABI ALKOHOLI , ki jih kozmetični izdelki ne smejo vsebovati v večjih količinah, so: alcohol, alcohol denat., isopropyl alcohol, benzyl alcohol, ethanol, ethyl alcohol, methanol, alcohol SD. Vsi ti alkoholi so zelo slabi za kožo in jih izdelek ne sme vsebovati na prvih 4 mestih pod »ingredients«. Če so napisani »kasneje«, pomeni, da jih je v izdelku na srečo premalo, da bi imeli kakšen vpliv na kožo.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
13.2.2007 10:54:05   
Primoza
Kaj pa dobri alkoholi?

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
13.2.2007 11:00:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

Kaj pa dobri alkoholi?


Dobri alkohol pa imaš v vodki... Deluje navznoter in navzgor ali navzdoluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
13.2.2007 11:08:47   
amalija
Dobri so pa vodka, vino, konjak, vinjak user posted image user posted image user posted image

HEC.

Vsi ostali, ki jih ni na spisku :)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
13.2.2007 11:12:14   
amalija
raho user posted image user posted image user posted image

Ti misli delujejo v isto smer kot moje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšna krema za 26 letno mamico?
13.2.2007 12:21:12   
muška
Jaz imam zaenkrat  še Garnierjevo Total fresh in moram priznat, da sem super zadovoljna z njo, res pa je, da tudi na splošno nimam nobenih težav s kožo user posted image

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?