|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako citiram
11.7.2008 20:36:01   
TAŠKI
Zanima me ,ker sem čisto sveža uporabnica,kako citiram post od drugega uporabnika.Hvala,ter prijeten večer še naprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako citiram
11.7.2008 20:37:26   
Šarki
nad postom ti piše citiraj in tm klikneš

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu TAŠKI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako citiram
11.7.2008 20:43:31   
TAŠKI
Ja to vidim, a  samo kliknem in spodaj dodam še kaj svojega. ?  Hvala Tanci se še malo lovim.user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako citiram
11.7.2008 21:02:20   
Naja30
Ja, spodaj dodaš svoj tekst.

(odgovor članu TAŠKI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako citiram
11.7.2008 21:04:08   
TAŠKI
Hvala Najauser posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako citiram
11.7.2008 21:34:19   
Anonimen
Mene pa zanima kako jih vec v enem postu citiras,bi vcasi vecim odgovorila pa nimam pojma kakouser posted image .Sem bila zgleda v prejsnem zivlenju blont.

(odgovor članu TAŠKI)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako citiram
11.7.2008 22:21:49   
Jančika_
Kleopatra, za vsakega posebej odpreš svoje okno za odgovor, potem pa vse skopiraš v en post.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako citiram
11.7.2008 22:57:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Kleopatra, za vsakega posebej odpreš svoje okno za odgovor, potem pa vse skopiraš v en post.


Kaj bi jaz danes brez tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image .Hvala,bom sprobala kar tukaj.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako citiram
11.7.2008 23:00:19   
Anonimen
Nc,ne gre.Kam pritisnem,jaz lahko samo pri enem,ce hocem pa drugega se mi pa prvi zapre.Pojma nimam kakouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako citiram
11.7.2008 23:15:46   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Mene pa zanima kako jih vec v enem postu citiras,bi vcasi vecim odgovorila pa nimam pojma kakouser posted image .Sem bila zgleda v prejsnem zivlenju blont.


Evo, še js vem nekaj novega. A pol sm bla js tut blond?user posted image user posted image user posted image
Jančika, thanks.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako citiram
11.7.2008 23:43:07   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Nc,ne gre.Kam pritisnem,jaz lahko samo pri enem,ce hocem pa drugega se mi pa prvi zapre.Pojma nimam kakouser posted image .

Ja to pa ne vemuser posted image . Jaz lahko odprem sto okenc po moje, če bi hotela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako citiram
11.7.2008 23:48:29   
Anonimen
Tud men se odpre lahk sto okenc, sam ko bi pa iz enga želela kaj kopirat, pa ne gre. Kako pa to ustvariš?

user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako citiram
13.7.2008 14:40:47   
Jančika_
Ja z miško z desnim gumbom počrniš besedilo, ki ga želiš kopirat, potem na to počrnjeno besedilo klikneš z levim gumbom in izbereš copy. Pa imaš skopirano in potem greš v drugo okence in spet klikneš z levim gumbom in izbereš paste. Ali pa ctrl+c in potem ctrl+v.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 13.7.2008 14:41:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako citiram
15.7.2008 22:31:36   
Noel
Ja z miško z desnim gumbom počrniš besedilo, ki ga želiš kopirat, potem na to počrnJa z miško z desnim gumbom počrniš besedilo, ki ga želiš kopirat, potem na to počrnjeno besedilo klikneš z levim gumbom in izbereš copy. Pa imaš skopirano in potem greš v drugo okence in spet klikneš z levim gumbom in izbereš paste. Ali pa ctrl+c in potem ctrl+v.
jeno besedilo klikneš z levim gumbom in izbereš copy. Pa imaš skopirano in potem greš v drugo okence in spet klikneš z levim gumbom in izbereš paste. Ali pa ctrl+c in potem ctrl+v.



A tko?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?