|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dati zdravilo enoletniku
30.12.2005 20:27:12   
Nia30
Moj miško je danes dobil Hiconcil. Ker noče nič jest, tud sirupa ni hotel vzeti po žlički. Sirup smo potem s plastično pumpico na silo stisnili v grlo, pri tem pa je najmanj četrtina stekla po bradi. Sploh ne vem kako nam bo to uspelo ponoči.

A imate kake ideje, predloge?

Lp
Nia
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dati zdravilo enoletniku
30.12.2005 20:35:23   
gamini
No, tudi mene to zanima...
Naša pikica bi morala nocoj vzeti zadnjo dozo Summemeda,
pa je že sinoči skoraj vse "spljuvala", sem ji potem dala v
stekleničko, ko je spala (skupaj s čajem), pa je naredila
dva požirka in nič več...user posted image

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dati zdravilo enoletniku
30.12.2005 20:36:21   
dory
Jst sem cez dan uporabljala razno razne trike in animacije,da je slo po grlu dol, ponoci pa itak fajn spi, jest pa sem bla hitra in spretna, tko da se preden se je zavedel je bila pumpica ze zunaj :)

Je tezko, ampak je treba bit vztrajen in doslen, pa cetud vcas mal na silo...zdravila so le zdravila...

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dati zdravilo enoletniku
30.12.2005 20:37:17   
JASNA D
Ne vem sicer, kakšen tip si (mehek ali bolj šarf). Ker zlepa ni šlo, sem ga položila na hrbet, se napol usedla čez njegove noge, z eno roko razprla usta (ob strani lepo stisneš) in mu pumpico porinila čim bolj na koren jezika. Na brzino spustila noter vsebino in mu glavo pridržala, da je ni mogel zmakniti levo ali desno. Vaja dela mojstra. Ponoči je bilo lažje, ker je bil zadet od spanca. Če imaš pri roki moža/fanta, je vse skupaj lahko še lažje - pri nas sem raje sama, ker sem ga vsaj orng prijela, dedu se pa otrok smili, pa ga je bolj šlataluser posted image user posted image user posted image , kot orng zagrabil.

Jasna

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dati zdravilo enoletniku
30.12.2005 20:38:52   
Anonimen
Ja, s tisto plastično brizgo iz Dalerona, tista je dobra. Saj v začetku je najbrž povsod jok in stok (in brc in tepuser posted image ), potem pa počasi poštekajo, da je bolje za njih, če se ne upirajo preveč. Hudo, ampak se sčasoma navadijo.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dati zdravilo enoletniku
30.12.2005 20:39:50   
Anonimen
Ja, jaz sem tudi počela v začetku nekako tako kot Jasna. Nimaš kaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dati zdravilo enoletniku
30.12.2005 20:47:58   
san
s plastično injekcijo in to točno tako kot je napisala jasna d
lp s

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dati zdravilo enoletniku
30.12.2005 21:17:21   
CUKRČEK
Jaz sem ji vedno sirup nalila v cucelj od flaške iz katerega je potem rada posrkala sirup. Druge varjante ni bilo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako dati zdravilo enoletniku
30.12.2005 21:42:02   
JASNA D
Splišni-počasi skopčajo, kdo je šefuser posted image . Proti koncu jemanja antibiotika je ponavadi hodil za mano in prosil za šeuser posted image . Je ugotovil, da je dober.

Jasna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako dati zdravilo enoletniku
31.12.2005 5:52:14   
Anonimen
Hahaha, Jasna, pri nas je isto. Sicer mu lahko dam samo 1,2 ml Cedax sirupa, ampak vseeno, je fuuuuuuuuul dober. Obvezno ga dobi po injekciji, ker sicer ne bo odprl ust. Ko pa ugotovi, da je pa to dobro, je pa že prepozno, ker ga je tako zelo malo. Takrat pe pocuza tisto malo ven, kar je ostalo. Drugače pa sem imela isti princip. Midva sva običajno delala v paru. Ati ga je držal za telo (roke in noge), jaz sem ga prijela za nos, da je odprl usta in mu na brzino stisnila sirup v usta.

Da ne govorim o sirupu Sanostol - to so vitaminski dodatki. Ne dajem mu ga preveč pogosto, temveč samo tiste dni, ko noče kaj dosti jesti. Mali samo stekleničko zagleda, pa je že čisto fertik, kaže s prstkom na njo in dela: "M... m... m!" Prevod: "V trenutku mi daj ta sirup, če ne te bom ugriznil!!!" user posted image

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako dati zdravilo enoletniku
31.12.2005 9:43:58   
Cikica
Pri nas je nekaj krat šlo z lepega,je sam vzel brez joka in stoka,sedaj pa spet na silo.Ati ga drži jaz pa mu dam v usta,malo že polijevaoz.izpljuva ven pa mu dam še malo.Sedaj ko mu dajem sirupuser posted image kot nor.Sem mu probala dati v čaj pa ne pomaga ker ga itak vse ne spijeuser posted image škoda.pri nas trenutno gre na silo,pač mora dobiti to pa pika.

lp,Cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako dati zdravilo enoletniku
31.12.2005 21:00:44   
Iztok18
Pri zdravilih je zelo pomembno, da otrok poje predpisano dozo, saj antibiotik v premajhni dozi ne koristi prav dosti.

v mojih izkušnjak je otrok(13 mesecev). vsakič, ko je bil čas za sirup (Ospen) začel jamrat, in kazat proti sirupu.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako dati zdravilo enoletniku
10.1.2006 10:12:38   
Anonimen
Če pije še po flaši lahko poizkusiš dati v cucelj.
Pri nas tudi ponoči k sreči ni problema in vzame sirup po žlički. Drugače pa bi poizkusila po brizgalki. Druge ideje nimam.user posted image

(odgovor članu Nia30)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?