|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
27.4.2006 10:47:33   
mojcapr
Zanima me kako dolgo je treba čakat na  izvid krvnih  testov - alergoloških iz pediatrične klinike v LJubljani? Jaz čakam že 2 mesecauser posted image pa ni ne duha ne sluha.
Lep vikend.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
27.4.2006 10:55:15   
Dejča
Ta je pa res malo huda. V Celju sem jih dobila v enem tednu - je pa res, da sem pa na termin čakala 3 mesece. Na tvojem mestu jih bi malo podrezala - kliči vsak teden ali vsaka dva dni - mogoče pa bo kaj hitreje.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
27.4.2006 11:47:52   
tinatona
Oj!

Jaz sem jih prvič čakala dva meseca in pol - s tem da sem zadnji mesec ornk tezila - pol na koncu sem jiih sla pa sama iskat. Zdej v drugo sem jih pa dobila po pošti v dobrih treh tednih (me je skoraj kap). Sicer pa če te zanimajo samo izvidi (če jih
še ne poznaš) jih lahko tudi pokličeš (na isti dan kot ste bili v ambulanti; mi2 sva bila npr. v torek pri Glavnikovi in sem klicala v torek) na 522 96 00 (pa rečeš alergo. ambulanto) in ti bodo po telefonu povedal rezultate. Jaz sem obakrat klicala po enem tednu za rezultate, pol sem pa na izvide čakala. Samo se mi je v prvo mudilo, ker sem mogla pol dat že za podaljšanje porodniške.

LP Tina

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
27.4.2006 14:34:50   
mojcapr
Najprej sem bila v alergološki. Po 5 tednih pa sem imela pregled na gastološki. Zdravnica alergologinja mi je obljubila, da izvidi bodo do pregleda v gastro sigurno. No pa jih ni bilo. Šla sem podrezat v alergološko ambulanto in mi je sestra rekla, da izvidi še niso pregledani od zdravnika in da naj kar lepo počakam. No sedaj pa lahko čakam in čakam....user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
27.4.2006 19:38:54   
renbos
Pozdravljena,
mi smo čakali na izvide na alergološki približno tri do štiri tedne, tako kot so nam obljubili.

Vi pa res čakate že mal dolgo zato kar pokličite, kje se je zataknilo.

Lep pozdrav
R.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
28.4.2006 19:06:06   
KODA
Jaz sem zadnjič čakala na izvide 2 meseca.Sem klicala,pa so ugotovili,da se je zataknilo pri administraciji.
Najbolje,da pokličeš in vprašaš.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu renbos)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
29.4.2006 16:28:53   
coco
Joj, meni so čisto požrli živce. Po obljubljenih 3-4 tednih, smo čakali 2 meseca in pol. Saj ni problema dobiti informacijo o izvidu po telefonu, če pa rabiš nujno to na papirju, pa ni fletno. Po 4-tednih sem klicala in so mi rekli, da bodo pisno izvidi čez 1 teden...čakam in nič. Spet pokličem, pa mi rečejo, da so mi jih že poslali po pošti prejšnji teden (aaa?!). Ko povem, da so mi jih prejšnji teden obljubili ta teden, mi obljubijo, da jih bodo ŠE 1x poslali naslednji teden....spet čakam in nič. Pokličem in ko mi rečejo, da samo še zdravnica podpiše in mi jih pošljejo, pa znorim in zagrozim, da jih bom prišla osebno iskat. Drugi dan so bili izvidi podpisani, po pošti pa so spet hodili 1 teden. ZA ZNORET!!! Saj razumem, da imajo gužvo in naj tako rečejo, ne pa da te pa takole vlečejo za nos....
Očitno jim res peša administracija, tako da kar fejst zatežite za izvide!
Naslednjič smo šli k dr.Voduškovi in smo dobili izvide prej kot v 2-h tednih.
srečno!


(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
29.4.2006 18:53:34   
jakaracman
1mesec, pa sem večkrat klicala.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
5.5.2006 16:30:50   
mojcapr
Včeraj sem klicala in so mi rekli, da bo drug teden zdravnica podpisala in potem jih bom dobila, povedala pa mi je, da naj z dieto kar nadaljujemo celo leto, ker kontrola je šele čez 1 leto. Sedaj pa bom res šla še pogledat alternativceuser posted image . Držite mi pesti.

< Sporočilo je popravil mojcapr -- 5.5.2006 16:31:47 >

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
5.5.2006 21:49:16   
simona2
No jaz čakam na izvide že več kot en mesec. Posebej me jezi, ker so bili kožni testi negativni in ko sem klicala, so rekli, da so tudi krvni negativni, da pa moram počakat na uradni izvid in nadaljevati z dieto in počakati na termin na provokacijo s kravjim mlekom. Razmišljam celo o pritožbi na ministrstvo za zdravstvo, saj je to več kot svinjarija. Otročki že tako ali tako trpijo, ker so prikrajšani za določeno hrano (moja Maša je še posebej neješča), potem, pa se tam dobesedno norca delajo s tabo in se ves čas izgovarjajo na administrativne težave.

Vas občudujem, da ste tako potrpežljive in da niste nič ukrenile, jaz sedaj res ne bom več tiho, še posebej po tem, ko so me 5 mesecev ignorirali in niso hoteli narediti kožnih testov, saj so postavli napačno diagnozo - refluks. PO obisku bioresonance, pa sem odšla nazaj na pediatrično in zahtevala teste, ki so seveda bili pozitivni na km in jajca.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
23.5.2006 21:26:16   
jada
oj

jaz sem čakala na izvide obakrat po cc 1 mesec

lp

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
24.5.2006 14:20:53   
mojcapr
No končno smo dobili izvide po 2 in pol mesecih in so negativni, tudi kožni, kar mi je prej drugače rekla.
Dieta pa še vedno 1 leto. Za mleko morava držat zaradi intolerance ampak zakaj na jajce. Preklicala sem vse zdravnike in pediatre, ki jih poznam in ta v Ljubljani mi je rakla, da za preventivo še naj drživa dieto, saj alergija na jejce se v kasnejšem obdobju spremeni v astmo. In neki je lapala o provokaciji in sem rekla, naj me da na provokacijo, pa je rekla ,da za jajce naredimo kar doma. No hvala lepa. Kako pa bom vedela, da ni več alergična, če že prej ni imela nobenih znakov alergije????? Nobenih pikic, izpuščajev , ničesar, razen da je bolj drobna.
No alternativci pa so me še bolj presenetili, saj so mi rekli, da imamo alergijo na vso zelenjavo, riž, goveje, svinjsko, gosje in konjsko meso, vsa barvila in vse elmulgatorje. Sedaj sem pa res v dilemiuser posted image kaj pa ji naj sedaj dam za jest - jajce in polento. user posted image
Upam da boš hitro dobila izvide.


(odgovor članu jada )
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
25.5.2006 21:24:09   
KODA
Meni spet počasi vre.22.3 sva s tamalim bila tam.Izvidov pa od nikjer.....user posted image
Do konca tedna počakam,nato pa drugi teden spet kličem.....
Bog si ga vedi,kje so se pa zdaj izvidi"zataknili"?????user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako dolgo ste čakale na alergološke izvide
25.5.2006 23:33:54   
poliloni
mi smo čakali 3 tedne - drugič, prvič pa smo čakali in čakali in čakali, dokler nisem popi.... in klicala dol, so mi povedali le neuradne izide, uradnih pa še danes nisem dobila (tega bo že pol leta).
Drugič so ga pa testirali in na koži ni nič pokazalo, na krvi pa so naredili samo test za mleko, ki pa je bil pozitiven( se pravi, da so bili lahko tudi ostali lažni!).
Nad alergologi in njihovim delom oz.administracijo sem zelooooo razočarana...
Veš koliko časa sem čakala, da so mi na komisiji odobrili mleko na recept (mali je alerg. na kravje mleko) - pozor: 3 mesece!!!!!!!! Dobro, da smo takrat še živeli pri starših in nisem imela veliko stroškov,saj ne vem kako bi mi sicer uspelo kupovati to mleko!

No COMMENT!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?