|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti sramoto
7.9.2007 9:32:37   
Jančika_
Danes zjutraj se nam je zelo mudilo v vrtec, tako da sem jaz tekla naprej z otrokoma, mož pa je zaklenil in prišel za nami. Za to ekspedicijo sem oblekla najbolj razvlečeno zeleno trenirko, črn flis in roza-vijolične kariraste GUMIJASTE škornje, trenirko zatlačeno v njih. Garderobe za malčke in za predšolske otroke so pri nas vsaka na svojem koncu vrtca, tako da je mož zrihtal tavečjega in šel v službo, jaz pa tamalega in domov. Potem pa se je začelo.

Pred vrati vrtca ugotovim, da nimam ključa od stanovanjauser posted image . Nepočesana in mokrimi hlačami tečem z marelo v roki ko zmešana po ulici dol, moža seveda nikjer več. Tečem nazaj v vrtec, sfehtam telefon (če nisem imela ključa, kako bi imela telefon, ne), mož se ne javi. Ja nič. Bo treba tako elegantno oblečena čez celo mesto peš v moževo službo.  In to jaz, ki niti v lokalno štacuno ne grem v trenirki, kaj šele v bata škornjihuser posted image .

Ne vem, če ste že kdaj hodile tričetrt ure peš v batarcah - naj vam zaupam, da se ti zokni zgužvajo nekam na pol stopalauser posted image . Udobno! No, pridem v moževo šolo, tam nisem bila še nikoli in med iskanjem knjižnice pokasiram nekaj milo rečeno začudenih pogledov od v nulo spedenanih najstnic. Stopim not, mož dvigne glavo izza pulta in reče: O JEZUS! S takim zgroženim pogledom, da bi ga najraje lopnila po glavi s tisto kapljajočo marelouser posted image . In mi da ključ s komentarjem - zdej pa bejž, da te kdo ne vidiuser posted image . Na njegovo sodelavko sem naredila čudovit prvi vtis. Sem jo prosila, če ima kako vrečko, da si jo dam na glavouser posted image .

In ker je treba ležečega na tleh seveda še dodatno zbrcati: končno doma, pa me ustavi pred blokom 82-letna soseda - "Jana, prosim, poglej, če se izpod mojih hlač fejst vidi, da imam gumijaste škornje, ker taka res ne bi rada hodila po mestu".user posted image

Zaključek? Al moram začet mislit na ključe, al pa še v vrtec hodit vsaj v kavboljkah in ne v batarcah.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:35:25   
total
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  si faca.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:35:32   
Seven*
Carica si Jana. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:35:47   
*maja
user posted image user posted image user posted image  o Jančika kako si me nasmejala user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:38:18   
srki
Hvala, da si mi polepšala dan!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:39:32   
skuštrana
No, ja...user posted image user posted image Vreščečim, vedno urejenim najstnicam si popestrila danuser posted image user posted image user posted image In prikazala kako izgleda, ko imaš otrokeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
7.9.2007 9:41:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:43:11   
Jančika_
Sem pozabila omenit, da sem na desni rami imela zdrobljen, prežvečen keks (Kajči je bil zjutraj takooo lačen). Odkrila sem ga šele na pol poti.  In sem res vesela, da nisem srečala ravnatelja, to bi šele bilo super. Nazaj grede sem se itak samo še režala, ker kaj pa češuser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:44:16   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

No, ja...user posted image user posted image Vreščečim, vedno urejenim najstnicam si popestrila danuser posted image user posted image user posted image In prikazala kako izgleda, ko imaš otrokeuser posted image user posted image user posted image


Ja, realnost je pac taksna, da vedno najprej oblecemo otroke, kako pa same zgledamo, pa se pogosto zavemo dosti prepozno. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:44:56   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:48:01   
Seven*
Je pa tud odvisno od moskega. Moj bi zvecer ziher rekel: A gumjaste skornje si imela in mokra si bila? Nisem opazil..

Racunalnicarji pac.. Tvojemu se pa na dalec vidi, da je fotograf. Prvi vtis pa to. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:49:24   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR
Tvojemu se pa na dalec vidi, da je fotograf. Prvi vtis pa to. user posted image user posted image user posted image


Resnično je bil ZGROŽEN.user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:51:05   
asso
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Joj si me res nasmejala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In se videla sebe v takšni vlogi, ker večkrat grem tudi jaz tako zelo urejena v vrtec... Bo treba kar v "kravati" začet hodituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:53:11   
Felicity
Sliko, sliko, sliko ,...user posted image user posted image  Pogumna si! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:54:36   
eva1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image si pa prva ki me je danes nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:56:14   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Sliko, sliko, sliko ,...user posted image user posted image  Pogumna si! user posted image user posted image user posted image

Jojmene, za sliko pa nsem dovolj pogumna, a-auser posted image !

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 9:57:27   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Sliko, sliko, sliko ,...user posted image user posted image  Pogumna si! user posted image user posted image user posted image

Jojmene, za sliko pa nsem dovolj pogumna, a-auser posted image !



Naj Joe popoldan poslika tole, bi blo res fino. Pa lase si zmoci za vecji ucinek. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 10:00:46   
StBarbara
user posted image user posted image user posted image  ti si faca; prov polepšala si mi jutro_tok sem se nasmejalauser posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 10:08:02   
Lunca1
user posted image user posted image user posted image , drugič pa samo še spedenana v kostimčku, s popolnim make-upom. Samo potem bi te sigurno tamal pobruhal.user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 10:08:12   
beba76
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem te mela pred očni tako "celo spedenano"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

CARICA SI, JANČIKA!user posted image user posted image user posted image

P.S.
Dan bo pa lepši samo zaradi tvojega posta.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 10:08:50   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Sliko, sliko, sliko ,...user posted image user posted image  Pogumna si! user posted image user posted image user posted image

Jojmene, za sliko pa nsem dovolj pogumna, a-auser posted image !



Naj Joe popoldan poslika tole, bi blo res fino. Pa lase si zmoci za vecji ucinek. user posted image user posted image user posted image



Sem se zdajle probala pofotkat sama, ampak s trotlco ne gre, ker je prevelik odsev fleša v špeglu. Tanobl mašino je pa Joe zgleda v službo vzel. Bom vidla pol, če se bo dalo kaj zrihtat. Saj če sem šla čez celo Celje, me pa tudi ve lahko viditeuser posted image .

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 10:10:11   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1
Samo potem bi te sigurno tamal pobruhal.user posted image

Ja, to pa 100%user posted image !

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 10:10:42   
Lunca1
a si še upaš venuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 10:11:08   
ZARA
No comment user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Najbolj hecno od vsega mi je pa, da si dala na forum Lepota in moda

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako možu (in sebi) zanesljivo napraviti ...
7.9.2007 10:13:58   
Raho
Hja, lep dokaz, da je jutro najbolj stresen del dnevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Bi pa res rada videla SLIKO

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?