|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:39:46   
Anonimen
Torej, zadeva je taka: moj otrok je prišel na idejo, da bi njemu bilo ime Maks in ker se mi je zdelo hecno, sem rekla O.K., boš pa Maks, ni problema. Nakar je zvečer poklical po tel. vse sorodnike in jih obvestil, da on ni več Tibor ampak Maks in da je mami dovolila.

Naslednji dan zjutraj se mi je zdelo smešno, ko sem se na to spomnila. Sem mu že hotela kaj v tej smeri reči, pa raje nisem, da mi ne bi začel najedat, da moram pa zdaj v vrtcu vzgojiteljici rečt, da je on zdaj Maks. Ker on to potem ne neha in ne neha navijat. No, pa se k sreči ni spomnil.

Potem pa pridem ponj v vrtec, pa mi ful resno reče, da morava zdajle na občino. Ko sem ga vprašala, zakaj pa na občino, je rekel, ja da zato, ker se tam uredi vse v zvezi s spremembno imena in da greva zdaj tja. Sem se zasmejala in rekla, da kdo mu je pa to povedal, pa je rekel, da Nataša (vzgojiteljica). Ker je bila zraven naju ena mamica, ki je delno slišala pogovor, sem ji v smehu povedala, za kaj gre, in Tiborju je bilo malo nerodno in je takrat nehal s tem.

Pa ne za dolgo. Popoldne, ko sva se odpravljala ven, se je spet spomnil in celo začel jokat, ker sem rekla, da ne bi šla še na občino, da kaj pa če mu bo čez par dni pa kako drugo ime všeč, da potem bova pa spet morala iti, pa da vse veliko stane, da je treba vse dokumente zamenjat in to.
Ampak ne, on vztraja, da hoče biti Maks in nič drugega in da hoče na občino in to uredit.

O.K., saj je hecno, ampak kako naj se pa zdaj izmažem? Kakšen predlog mogoče?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:42:51   
Anonimen
Ko sem prebrala , sem najprej pomislila : Kaj tudi to nas čaka? user posted image

Ne vem, mogoče mu narediš v fotošopu tako "kao osebno izkaznico" kjer piše da je TUDI Maks (ne vem če zna brati).

Me prav zanima kako bosta rešila. Kaj pa je rekel zakaj pa mu Tibor ni več všeč?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:43:28   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image  Ideje nimam. Mi je pa mali faca. user posted image user posted image  Mogoče mu lahko poveš, da boš šla sama po papirje na občino. Mu jih prinesi domov, pa tam kao nekaj izpolnita, a na koncu naj spodaj da odtis svoje dlani. Kao, od zdaj naprej si pa Maks.

Aja, pa nabavi več papirjev. Mogoče bo drug teden potrebna sprememba. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:45:15   
Maxica
user posted image user posted image user posted image  Ne vem, k sreči pa pri nas ne bo teh problemov, ker že imamo Maxa.user posted image  Faca, ta vaš "Maks", res. Ej, ne vem, počakaj, da ga mine. Kje pa je našel prav Maksa? Mu je všeč kakšen, pa bi mu rad bil podoben?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:47:25   
natasaom
pejt k moji sestri na občino pa nej ti nardi par papirjev-kao sprememba imena user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:47:27   
Marogica
Splišni, ste pa face, pri vas doma....user posted image  Res, kako se sedaj izmazati???? Ne vem, mogoče bi palilo, če mu rečeš, da bi bila ati in mamica zelo žalostna, ker sta Tiborju izbrala najlepše ime in sedaj bi pa rad on drugega.

Od kod mu pa ime Max? Ima kakšnega prijatejčka s tem imenom?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:48:10   
mert
Ja kdo mu je pa prvi večer telefonske številke od sorodnikov vrtel??
Mislim, da je bila že tam storjena prva in osnovna napaka. Otrok je verjel in mislil, da bo res tako in da se to da kar tako zamenjati. Potrebno bi ga bilo že na začetku ustaviti in mu dopovedati, da se to ne da in pika - je kot je.
Če sem čisto odkrito si za moje pojme sama naredila napako.
Sedaj pa ti ne preostane drugega, kot da čakaš, da ga mine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:48:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Kje pa je našel prav Maksa? Mu je všeč kakšen, pa bi mu rad bil podoben?


Ja, Maxica, najbrž. Sicer ne vem, kateri je bil odločilen, ampak v bloku imamo enega 20-letnega Maksa (ta bi znal biti odločilen), potem pa imajo v vrtcu Maksa, pa od bratranca otrok je tudi Maks.

Aja, lahko ga kličemo tudi Maksl, ni problema.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:48:40   
kofetek2010
Povej mu, da bo lahko šel sam na občino, ko bo star 18.let. user posted image  


Kaj drugega ti ne znam svetovat, ker naš (na srečo) ni nikoli kakšne takšne prijavil.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:49:27   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

pejt k moji sestri na občino pa nej ti nardi par papirjev-kao sprememba imena user posted image


Mogoče to ni pametna rešitev, ker otrok bi potem vse prepričeval, da je sedaj Max, pa še papirje ima iz občine. Lahko pride še kje do kakšni resnih zapletov.  Nekako ga je treba "zmutiti", da mu v glavi klikne, da ni MAx..user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:50:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mert

Ja kdo mu je pa prvi večer telefonske številke od sorodnikov vrtel??
Mislim, da je bila že tam storjena prva in osnovna napaka. Otrok je verjel in mislil, da bo res tako in da se to da kar tako zamenjati. Potrebno bi ga bilo že na začetku ustaviti in mu dopovedati, da se to ne da in pika - je kot je.
Če sem čisto odkrito si za moje pojme sama naredila napako.
Sedaj pa ti ne preostane drugega, kot da čakaš, da ga mine.


Sorodnike je poklical sam, ker jih ima v spominu v telefonu. Pa tudi če bi mene prosil, bi jih. Meni je bilo vse skupaj smešno. No, saj mi je še sedaj, ampak zdaj postaja že malo bolj zapleteno vse skupaj.

Pa saj če mu ne bi vzgojiteljica tiste občine omenila, bi bilo kul. Jaz bi rekla O.K., potem bi ga pa itak minilo. Ampak zdaj pa mi navija s to občino.

(odgovor članu mert)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:52:42   
viv_
Sej ga bo minilo user posted image

Ko je ena prijateljica rodila punčko Tajo, je imela naša Mirna tudi vaje in je bila Taja, ampak takrat je bila komi 2 leti.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:53:36   
natasaom
sej nisem mislila da naj uradne papirje zrihta.skopira navadn a4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:54:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Ne vem, mogoče bi palilo, če mu rečeš, da bi bila ati in mamica zelo žalostna, ker sta Tiborju izbrala najlepše ime in sedaj bi pa rad on drugega.


Tisto od kje mu Maks, sem že napisala.user posted image

To, da bo oči žalosten, sem tudi že rekla, ker mu je on izbral ime. Sicer ima očija fuuuuuul rad, vedno npr. v trgovini kakšno traparijo, magari sladkarijo hoče, da kupiva tudi zanj, ampak v to, da bo oči žalosten, pa se nekako ni dal pepričat.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:54:50   
Lunca1
Splišni po moje bi bilo najbolje, da se z njim zmenite, da ga lahko kličete Maks, ampak uradno spremembo imena pa bo lahko sam naredil, ko bo star 18 let. Moja sestra se je tudi pri 18 preimenovala, je bila prej Janina, vsi pa so jo klicali Nina.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:55:49   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

sej nisem mislila da naj uradne papirje zrihta.skopira navadn a4


Saj sem razumela....vendar za Tiborja bi bilo to smrtno resna zadeva, potem pa bi bil Max zapečaten...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:56:17   
natasaom
kaj pa če bi bila ti žalostna??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:56:40   
Lunca1
Naša se je pa odločila, da bo imela sestrico Anjo, čeprav najbrž čakamo bratca.user posted image user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:56:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Sej ga bo minilo user posted image

Ko je ena prijateljica rodila punčko Tajo, je imela naša Mirna tudi vaje in je bila Taja, ampak takrat je bila komi 2 leti.


Ja, saj to tudi jaz mislim. Ompak ta smotana občina .... samo tu je zdaj problem. Ker on ne neha navijat. To ima pa po meni, priznam. Se še spomnim sebe, kako sem navijala in navijala in navijala ... do nezavesti.

Saj jaz sem tudi enkrat vmes hotela biti Natalija. Se prav spomnim, ko je oče rekel, O.K., pa me seveda potem ni tako klical. In sem bila vedno ful huda in mu zabičala, da sem zdaj natalija in je vedno rekel, da ja, da O.K. In tako dalje in tako dalje.
Sem mislila, da se bom jaz tudi tako zvlekla, ampak zdaj je vmes prišla občina ....

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:57:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

kaj pa če bi bila ti žalostna??


Ne, to pa ne pali. Vsaj po moje ne. No, bom poskusila, ampak ne verjamem.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:57:41   
Marogica
Kaj pa kakšno "podkupovanje"?

Npr. Tibor gre za en teden smučat, Max ša žal ne more. V glavnem nekaj, kaj Tibor zeloooo rad počne, tisto Max ne more. Sedaj si moraš še samo izmisliti pojasnilo ZAKAJ Max tega ne moreuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:58:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

sej nisem mislila da naj uradne papirje zrihta.skopira navadn a4


Saj sem razumela....vendar za Tiborja bi bilo to smrtno resna zadeva, potem pa bi bil Max zapečaten...user posted image


Ja, to bi bilo res prenevarno.user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:59:18   
natasaom
al pa če ga res pelješ na občino in mu na inf.razložijo,da se ne da kar tako imena zamenjat.prej pa pokličeš in poveš zakaj jim boš težila user posted image .sej je prijazna.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 11:59:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Kaj pa kakšno "podkupovanje"?

Npr. Tibor gre za en teden smučat, Max ša žal ne more. V glavnem nekaj, kaj Tibor zeloooo rad počne, tisto Max ne more. Sedaj si moraš še samo izmisliti pojasnilo ZAKAJ Max tega ne moreuser posted image


Kolikor ga poznam, to ne bi vžgalo. On ni tak, da bi se mu dalo preusmerit pozornost ali ga na finto vreč. On ve, da sta Tibor in Maks samo imeni in da on hoče biti drugo. Je tak ful realen fantek. Včasih.user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako naj se zmažem - hoče biti Maks
7.11.2007 12:00:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

al pa če ga res pelješ na občino in mu na inf.razložijo,da se ne da kar tako imena zamenjat.prej pa pokličeš in poveš zakaj jim boš težila user posted image .sej je prijazna.


Hvala za idejo, ampak ne, na občino ga ne mislim voziti, moram prej tole ustaviti.user posted image

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?