|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naj zmehčam posteljnino?
26.11.2006 17:46:49   
Vilma
Rabim nasvet. Dobila sem otroško posteljnino iz bombaža, ki je čisto trda, kot da bi bila povoskana in jo nikakor ne morem zmehčat.
Oprala sem jo na 90 stopinj, ni pomagalo, v drugi rundi sem jo oprala in posušila v sušilcu, pa je bilo še huje user posted image  
V obeh primerih je niti pod razno ne morem polikat! Vsa je pomečkana in ima tiste črte, ki se ne dajo razlikat, mi grejo prav na živce!
Ima kdo kakšen domač nasvet, kako naj ukrotim to bombažno platno, da bo uporabno? user posted image
Mogoče kis al kaj za vrga bi pomagalo?
Pa kako naj jo polikam a kar morko, da bo zgledala normalno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako naj zmehčam posteljnino?
26.11.2006 18:42:55   
ona
Ja,poznam ta problem!Sem zadnjič kupila za tasta posteljnino in jo nikakor ne morem zmehčat,deluje ful umetno in sem kar ubupalauser posted image Upam,da bo s časom mehkejša,ker se je sploh ne da zlikatuser posted image
Ja,dosti ti nisem pomagala,upam,da ti bo katera druga

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako naj zmehčam posteljnino?
26.11.2006 18:46:20   
Anonimen
Se javljam še ena s tako posteljnino. Je pa z motivom Medvedka Pooja, pa še kar draga je bila. Ma nič, jaz sem se je kar navadila. Zdaj je parkrat oprana, pa je mogoče celo res že malo boljša.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako naj zmehčam posteljnino?
9.12.2006 16:20:01   
pearl
Mogoče bo pomagala dvojna-trojna količina mehčalca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako naj zmehčam posteljnino?
9.12.2006 16:22:03   
Gina
Kaj pa parkrat v sušilec?

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako naj zmehčam posteljnino?
13.12.2006 16:42:44   
crci06
če gre za malo prevleko za kovterček, jo daj kar poleg vsake žehte in nato v sušilca... mislim, da bi se morala s časom "znucat"

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako naj zmehčam posteljnino?
13.12.2006 16:45:46   
triša
Kot je bilo že povedano večkrat boš prala boljše bo.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako naj zmehčam posteljnino?
13.12.2006 17:36:13   
Strawberrie Cherrie
Ampak men še vseeno ni smiselno, da ko kupiš posteljnino in jo opereš, je trda????
Hvala bogu, da še nisem naletela na takšno zadevo, jaz bi jo kar zapakirala in jo nazaj nesla user posted image

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?