|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naredite ala "Gorenske avbice"
26.2.2007 12:50:01   
Meggi
Neki takega se jim reče.

Rabla bi za tak mini otroški nastop. Misla sem, da bi dali kar na te obročke za lase. Pa ne vem ,kako bi naredili, kar iz papirja, ....

Gre za to , da bodo 5letnice 3 vnukinje imele take carti rdeče predpasnike, in bodo pele babici, pa ker je ona tako pevsko aktivna bi to mogoč pasalo. Ima katera idejo kako naj to izvedem?



_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako naredite ala "Gorenske avbice&q...
26.2.2007 15:36:14   
paris
Si predstavljam kaj bi rada naredila, samo kako, ti pa težko opišem. Mogoče bi kakšen kvadraten kos krep papirja rahlo nagubala v harmoniko, na obroček prilepila ali pripela s sponkami in nekako oblikovala kot nekakšno okoli obrnjeno košarico na spodnjem koncu pa spet zalepila skupaj.... ma ne vem no?
Jaz bi punčkam na glavice raje zavezala rutice, pa basta! user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako naredite ala "Gorenske avbice&q...
26.2.2007 18:29:54   
Meggi
ma dobra ideja. Jaz drugim znam predlagat ta iste rute za neki druga za to mi pa ni stegnal. V konči fazi je tud to rešitev, res!


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?