|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako navaditi na nemiksano hrano?
5.4.2008 14:39:30   
_annela_
mene pa zanima kako ste ve svojeuser posted image navadle na blj gosto hrano(hočem rece kdaj ste nehale miksat ker jaz sem svojemu probala dati samo zgnečeno hrano pa se kr davi nemore pogoltnit)pa me zanima kako ste vi vase navadle,na ne zmiksano hrano?upam da razumete kaj hočem reči!!

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 5.4.2008 22:05:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako??
5.4.2008 18:47:11   
mateyka
zmiksi, ene par žlic pa vzemi stran in pretlači ter not zameši med zmiksano hrano, da je kak košček sem in tja. potem pa večaj delež koščkov v obroku.

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako??
5.4.2008 18:49:27   
piko12
Probi malo manj zmiksat. Če prej nehaš, tud malo večji koščki ostanejo. Drugač pa tako, kot je rekla mateyka-postopoma. Če je do zdaj jedel čist spasirano, je normalno, da se davi.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako??
5.4.2008 19:03:30   
saskija
zelo odvisno od otroka in njegovega razvoja,s eveda pa tudi od starosti. hčerki sem zelo dolgo pasirala tam do 10 meseca, obema sinovoma sploh nikoli ni bilo in  ni potrebe

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako??
5.4.2008 20:37:12   
Paštetka
dati samo zgnečeno hrano pa se kr davi nemore pogoltnit


seveda jo lahko pogoltne. Brez skrbi. Problem je edino, ker ni vajen pretlačene hrane in ko mu košček pride nazaj se začne kao davit. Brezskrbi. Se bo hitro navadil na koščke. Samo naučiti se mora.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako??
5.4.2008 23:12:05   
dreamz
Ko sem mojemu prvič ponudila le pretlačeno hrano, se mu je zataknilo in je bruhal. Od takrat naprej pa je pretlačeno brez problemov. Zgleda, da se je po prvem poskusu navadil.

_____________________________



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako??
6.4.2008 8:15:56   
Ronči
Pri nas sem bila jaz večja cicija kot user posted image . Prvič je že sprejela nepasirano hrano, jaz sem se pa tresla zraven, če se bo davila ali ne user posted image

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako??
6.4.2008 11:48:51   
Naja30
Nikoli ji nisem miksala hrane. Niti pomisla nisem na to, no razen če je kdaj kak frutek pojedla, tisto je zmiksano. Samo pretlačila sem in je lepo jedla že od začetka.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako??
6.4.2008 18:55:24   
kaya2007
jaz bi jo tudi že rada navadila na nepasirano hrano, pa ji ni čisto nič do tega user posted image  kaj bom, še celo poletje z mikserjem hodila naokrog?? user posted image  user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako??
6.4.2008 20:35:03   
januskica
se stinjam s paštetko. tudi mene je kmalu kap k se je začela kao davit. potem sem nekje po 8 mesecu začela delat tako kot je napisala Mateyka in je prešla v enem mesecu iz zmiksane hrane k hrani v koščke. sedaj, če ji slučajno kaj preveč pretlačim (npr. zelenjavo v juhi) mi spoh ne je. morajo bit koščki, tako da jih sama z roko jemlje. user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako navaditi na nemiksano hrano?
7.4.2008 9:08:41   
kristinaj
jaz sem naši miksala do enega 6m, potem sem pa samo fajn pretlačila, dodala sem še kruh na mizo ali pa meso, da je sama jemala in to je to......

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?