|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako negujete volnena oblacila?
23.1.2006 15:31:29   
Seven*
S cim perete? Kako perete? Kako susite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako negujete volnena oblacila?
23.1.2006 16:18:16   
tadejaa
Jaz perem s Perwol balsam magic, taka roza flaška.
Meni noro dobro diši pa še puloverji so ful mehki.
Perem jih na 30 stopinj oz. na programu za volno.
Sušim pa na ravni podlagi (na posteljo dam malo večje
brisače in jih tam gor sušim).


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako negujete volnena oblacila?
23.1.2006 16:29:37   
fricka
Perem s praškom za volno- ne vem imena, v pralnem stroju na programu za pranje volne in sušim na ravni podlagi, običajno dan na stojalno brisačo in nanjo razgrnem pulover.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako negujete volnena oblacila?
23.1.2006 19:54:44   
Anonimen
Jaz perem normalno, le da dam na mrzlo  vodo in pazim, da boben pri stroju ni nabasan. Do zdaj sem uničila le en Tiborjev pulover. Pa še tisti ne ravno čisto uničila, le bolj filcast je ratal. Ostali volneni pouloverji so pa ven prišli lepo mehki, kot puhki. Pa imam centrifugo s 1.500 obrati.

(odgovor članu fricka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako negujete volnena oblacila?
23.1.2006 20:15:33   
NinaŠ
Perem v pralnem stroju na 40*, program volna. Sušim pa v sušilcu - program volna, ker pa ven pride še malo vlažno, dam za nekaj ur na ravno podlago (če se pa mudi pa še enkrat v sušilca :) ).

LP

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako negujete volnena oblacila?
23.1.2006 20:31:37   
artista7
perem na programu za volno, uporabljam perwoll ali sparov gel za volno. Perem pri 30 stopinjah in sušim na stojalu.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako negujete volnena oblacila?
23.1.2006 20:54:34   
Lunca1
Načeloma ročno s perwollom ali Wollitom, če pa sem budala, ga dam pa prat skupaj z ostalimi stvarmi in je potem skrčen primeren samo še za v smeti ali pa mogoče za v karitasov kontejner. Sem ravno zadnjič skrčilča eno jopico.user posted image user posted image

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?