|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako neizvirno
23.9.2007 19:59:39   
Raho
user posted image user posted image

Je bila reakcija moje znanke danes, ko sem ji povedala, da bo naši user posted image  ime Živa.

Sedaj pa razmišljam, ali naj ji dam raje ime Mercatora ali Špara ali kaj iz onega 7-stranskega seznama nenavadnih imenuser posted image , da bom izvirna. Ko se človek odloči, da bo otoku dal pač "povprečno" ime, takoj dobi servirano, da je neizviren. Sem nekaj časa bila tiho, potem pa sem morala vrniti udarec: Morda sem res neizvirna, sem pa izvornauser posted image

Vsi, ki pa vedo, kaj je ime mojemu sinu,m pa se samo muzajo (še posebej tisti, ki vedo, kaj sem po poklicu).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 20:02:42   
Maxica
Mah, folk mora kr nekaj komentirat, ne sekiraj se.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 20:02:48   
Anonimen
Je bila reakcija moje znanke danes, ko sem ji povedala, da bo naši user posted image  ime Živa.

Sedaj pa razmišljam, ali naj ji dam raje ime Mercatora ali Špara ali kaj iz onega 7-stranskega seznama nenavadnih imenuser posted image ,


Dodaj Mirna. Mirna Živa. A bo izvirno in izvorno? In dovolj dobra podlaga za komenntarje?

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 20:03:15   
Anonimen
A ne bo imela dveh imen pol?

Pa ne sekirej se zarad kolegic. Pa nej one dajejo imena ala Pi, Pu, Pam, Mu ipd. če so jim všečuser posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 20:05:05   
Seven*
Ziva je ful lepo ime. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 20:11:17   
Raho
To, ali bo imela dve imeni še ne vemo, ker jo je tudi ata, pristaš imena št. 1 začel klicati Živauser posted image .
Spet mama zmagalauser posted image  (in seveda sin)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 20:13:35   
Anonimen
ŽIVA bo vedno moderno ime. Meni je všeč user posted image user posted image
Za ljudi me pa boli, ker zmeraj se najde kakšen pametnjakovič.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 20:17:02   
lelaval
Meni je Živa tudi ful všeč. Pa poznam eno punčko s takim imenom - in je ful cartkana - in res živa.

Vsi, ki pa vedo, kaj je ime mojemu sinu,m pa se samo muzajo (še posebej tisti, ki vedo, kaj sem po poklicu).
- kako pa je ime tvojemu sinu?



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 20:17:10   
ElaM
Živa je čist fajn ime.user posted image  

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 20:36:40   
Blejka26
ah ne sekiraj se.so pač določeni ljudje ki ne razumejo,da so na svetu ljudje,ki imajo drugačen okus.Kaj pa bi bilo če nam bi bilo vsem isto všeč??

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 20:54:18   
Rubin.
Jaz sicer nimam nekega mnenja o tem imenu, se pa spomnim iz kar nekaj intervjujev (ko je bila še miss) Žive Vadnov, da je kar nekajkrat potožila, kar se tiče imena, češ da so jo v šoli zbadali, glede na njegov pomen.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 21:03:43   
Strawberrie Cherrie
Alice, potem nas je dosti neizvirnih, ki nimamo Pujev, pa Pakov in Makov.user posted image user posted image user posted image

Ah daj no, Živa je superca ime. Iraja pa tudiuser posted image user posted image user posted image Pa mislim, da se ti niti ne sekiraš (oz. povštrašuser posted image ) tja nekam do nebes, ker je ena kokoška takšno izpustilauser posted image . Glavno, da je tebi/vama/Črtomirju všeč. Sicer bosta pa in Črtomir in Živa nekoč ponosna na to, da imata lepa slovenska imena, pojasnit bosta znala izvor imena itd., ne pa samo, da bosta rekla: ''Mami in oči sta se odločila za to ime, da ga američani lažje izgovarjajo'' ... ja pa jadeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 21:08:40   
Anonimen
Pa res, Alice. Kako neizvirno.user posted image
Še dobro, da se tvoj sin še ne zaveda, kaj to pomeni. Po moje bi jo brcnil nekam v ....user posted image
Naslednjič, ko jo srečaš lahko rečeš, da ste si premislili in bo raje samo Ž.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 21:11:33   
Magi*
mogoče bi bla pa bolj kul, če bi bla Ži Va. user posted image

eni smo pač kmetavzi in dajemo svojim otrokom taka preprosta slovanska imena.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 21:12:49   
Strawberrie Cherrie
Le kaj je z nami?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 21:22:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

ŽIVA bo vedno moderno ime. Meni je všeč user posted image user posted image
Za ljudi me pa boli, ker zmeraj se najde kakšen pametnjakovič.


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 21:23:59   
BAMBINA_
Madona, Alice, zadnjič sem te pa imela za ex Dalijo user posted image user posted image user posted image . Ma važno, da buši raste user posted image
Meni je Živa user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako neizvirno
23.9.2007 21:24:00   
Pobalami
 
Nisi izvirna, ti ne imeti domišljija...

Zakaj bi hotela domišljijo sproščat na imenu svojega otroka?

Vsak po svoje. Ne vem kaj je za tvojo znanko izvirno ime. Tako da ga otrokova lastna stara mama ne zna izgovorit oziroma ga ima vsaj pol leta na hladilniku napisanega ker si ga ne zapomni?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako neizvirno
24.9.2007 6:20:32   
ašun
Živa je čist lepo ime user posted image user posted image user posted image . Ne smemo gledat kaj ime pomeni, ker če se poglobiš, vsako nekaj pomeni.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako neizvirno
24.9.2007 10:20:10   
Naja30
Aha, Alice, zdaj pa vem, katera si user posted image  

Živa je pa ja lepo ime?? Pa kaj te briga, če nisi izvirna? Kaj zdaj bomo pa morali taka imena izbirat, da bo folk kar pozijal, ko mu boš povedal ime? Že tako jih pol ne posluša (na raznih uradih) in moraš 3x ponoviti ime in pri priimek, potem ga pa še črkovati.user posted image

Živa je prav luštno ime!

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako neizvirno
24.9.2007 11:10:58   
jerikou
Živa je fantastično ime!!! Imam prijateljici,ki imata zelo nenavadni imeni,ki sta jih dobili od starsev vec kot 20 let nazaj in vem ko smo hodile ven in ko se je bilo potrebno predstavit sta si raje izmislile kako "obicajno "ime ker folk sploh ni dojel in ene 3x butasto pogledal preden je razumel ime. Tudi sama imam sicer staro slovensko ime,ki ni tako pogosto in sem ga kot otrok sovrazla danes pa sem prav ponosna ko se predstavim.Ga moram pa tudi vcasih ponovit 3x , da me zastopijo.

tako da Živa je user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako neizvirno
24.9.2007 11:11:07   
pety78
Oh, Živa je tak srčkano ime. Imamo eno dvoletno pupico Živo (družinski prijatelji), ki je bila včeraj na rojstnem dnevu od mojega sineka, pa je tak prisrčna.user posted image user posted image user posted image  

_____________________________



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako neizvirno
24.9.2007 11:16:29   
kofetek2010
Samo res, pismo, kako si lahko takšna? user posted image  

user posted image user posted image user posted image

Sicer pa ima naš skoraj 11.letni mulc ime Gal in je bilo prvih 5.let prav glupo, ko smo morali vsakič 3x povedat kako mu je ime. user posted image   In če se ne motim je renutno več Galov kot Lanov, čeprav se mi zdi, da je vsak drugi Lan. user posted image


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako neizvirno
24.9.2007 11:28:23   
April
Ja tko je. Vsak starš da otroku tisto ime, ki mu je všeč. Vsaj tako naj bi bilo. Ena imena so bolj priljubljena. Živa se mi že zdi da je med temi. Men grejo razni komentarji imen prav na živce. Če mi kdo pove kako bo imenoval otroka nikol ne komentiram, vsaj ne slabšalno. Tko na splošno že povem, če mi je kaj všeč ali ne.  Pri mojih dveh sem tud razne komentarje slišala. Ne sicer, da je neizvirno, pač pa druge bedarije. Vsak otrok je lep, ime je samo ime.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako neizvirno
25.9.2007 20:37:55   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Dodaj Mirna. Mirna Živa. A bo izvirno in izvorno? In dovolj dobra podlaga za komenntarje?


Ja tako je pri nas. Tamala Mirna, jaz pa Živa. Da ne povem, kako se je težko zadrževala bančna uslužbenka, da se ni smejat začela, ko sva račun odpirali.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?