|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:04:00   
muška
Ste vseeno naličene vsaj malo ali nič? Kaj pa obleka? Raztegnjene trenerke - se pravi udobje, udobje, udobje,.. ali pa si vseeno oblečete recimo kavbojke ali kaj temu podobnega?


Jaz sem nedavno nazaj zmetala stran vse rategnjene trenerke, majice, jopice,... vse , in tako zdaj nosim za doma kavbojke ali kargo hlače zgoraj kakšno oprijeto majico, ki je še vedno vredu pač mogoče kao da ni več čisto za v javnost.
Naličim pa se čisto po občutku- torej če se mi da. Frizuro imam vedno isto tako za doma, kot če kam grem, le da si doma dostikrat naredim čop, ali spletem kito, da me lasje ne motijo in da ne ležijo vsepovsod.

Mi je pa prav všeč, da ko pride kdo na obisk zdaj pri tem mojem novem domačem imiđu user posted image  , reče a greš kam ? user posted image  
Ja, pa pred poštarjem me tudi ni več sram user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:10:36   
CUKRČEK
Jaz doma navlečem nase eno trenirko in pa majčko ali puli....po možnosti je vse skupaj bolj ko ne umazanouser posted image  LAse si spnem tako, da me ne motijo...ličim se pa doma tudi ne. Če se pa kak obisk napove, se pa hitro v kavbojke vržem in vsaj trepalnice namažem.

Za doma pa res ne mislim komplicirat in v fensi cunjah sekret pucatuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:12:46   
petja
OBLEKA: spodnji del trenirke ali jazz hlače (imam "normalne" trenirke, ne maram starih, razvlečenih, strganih ... user posted image ), kakšna majčka s kratkimi ali dolgimi rokavi (ne maram razvlečenih)

MAKE UP: krema za obraz, korektor, maskara, urejena frizura

That is it! 5 minut dela user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:14:16   
Pajaca
Doma sem v trenirki pa kakšni majčki. Itak me tamalčka prej ko slej umažeta s kakšnimi umazanimi rokami, si obrišeta nos vame..... je treba kaj pospravt pa se pol kaj zapacam.

Če pridejo obiski se preoblečem v kavbojke.

Mažm se itak ne, frizuro si pa vsako jutro nardim isto a sem doma al grem ven.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:15:48   
srki
Trenirka, dokaj neraztegnjena, majčke ali polovarčki, ki so bili nekoč za "boljše priložnosti", ki so sedaj sprani in imajo kakšno luknjico na rokavuuser posted image , v kavbojkah zelo zelo redko, mogoče kakšne hlače, ki so bolj udobne, ki so bile tudi včasih mišljene za "malo boljše", ki so sprane, mogoče še odrobljeneuser posted image .

Za vikend se ponavadi malo namažem z obravano kremo, da kakšen mozoljček prekrijem.

Med tednom pa ostane šminka še od jutra-kolikor jo pač ostane.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:16:19   
nizozemka
uh, jaz zelo grozno. V nasi kulturi je, da se preobleces, ko prides domov. V trenirko, oz. najslabse, kar premores, sam da je komot.user posted image
ko pa sem zivela vec ko eno leto pr tasci na podstresju, me je blo pa kr sram. Ona v petkah, nasminkana, s salom okrog vratu, da ko je gospa aristokratinja jedla juhco, je z desno srebala, z levo pa si drzala ta butast sal.user posted image user posted image user posted image  Sam k nima kej drugega za pocet, ko nonstop kofetkat in cvekat po telefonu...

mi pa moj moz vcasih gnjavi, da kako sem oblecena, pa naj se malo uredim. gospod nimajo niti ene trenirke al pa kake sportne opreme, ampak so skoz v srajckah domauser posted image . sam zdej sem ga ze prevzgojila. da se preoblece ko pride domov v take simpl benettonove majcke... zacetek je...user posted image user posted image

_____________________________

Slovenija: 19.9.-30.9.2008 :):)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:16:39   
kofetek2010
dokler ne grem kam sem kar v pižami user posted image

ko pa pridem nazaj domov pa kakor kdaj... včasih se preoblečem (spodnji del trenirke, kakšna majčka), včasih pa ne user posted image

lase si spnem samo kadar grem kuhat user posted image


aja, pa na mažem se tud preden grem, razen obraz si s kremo namažem že ob prvem obisku kopalnice user posted image

< Sporočilo je popravil jana73 -- 8.3.2007 12:17:07 >

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:17:34   
Felicity
Nič posebnega.
Trenerka oz. kombinacija trenerka/majica/pulover.
MAke-up: Ne, samo krema za obraz.
Lasje speti da ne motijo, po možnosti še kakšne sponkice .

Podobno kot cukrček, bolj ali manj (oz zelo hitro) umazano ali vsaj popackano.

Sproščeno - popolnoma!user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:22:02   
Anonimen
OH ja!Včasih sem se našminkala takoj ko sem vstala,Pa so časi miniliuser posted image
nič se mi ne da,da bi vsak dan packala po faci.Oblečem pa se komot.
Spodnji del trenirke pa kakšno majico,ki jo več ne nosim za ven.
Poleti pa kar pareo,pa kakšno čim krajšo majco.

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:30:24   
pety78
Frizura kot ponavadi, strešica, natopirana in polakirana, čop. Oblečena sem pa največkrat v eno bluzico z volančki, ki jo imam v beli in črni barvi, da mi je pa udobno imam pa spodaj šuškavo trenirko na patent in najlonke. Če moram skočit v trgovino si pa samo še salonarje obujem.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:31:11   
srki
Nizozemka user posted image  user posted image  user posted image

Drugače pa sem jaz iste kulture, že od vedno imamo to navado, ko pridemo npr. iz službe, šole, zdravnika.....se hitro preoblečt v najslabše. No, pa saj je prav tako, je škoda lepih stvari, da jih zapacam.

(odgovor članu nizozemka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:31:14   
total
Trenerka+majčka,našminkana v mejah normale,včasih spete lase,včasih razpuščene,kak imam dan...user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 12:47:25   
Taula
Trenerka, majčka, kaki pulover ki ni več za na lepše. Vse kar je strgano, znucano ful vržem stran.  Oblečem se pač na komot.user posted image
Ličila...lase speti oz. spuščeni, po želji, maskara, vazelin in zakrijem podočnjake.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 13:02:27   
solatja
spodaj v trenirki, zgoraj pa kaka majca, ki ni več za v javnost (ta je predolga, včasih pa ni blauser posted image ), pa trenutno ena zmuckana jopa čez.
ličil ne uporabljam več, zelo zelo redko preden grem ven (podočnjaki, puder, šminka pa obvezno!!) - po porodu se mi ne da niti za ven mazat, itak tu nobenga ne poznam.
lasje spuščeni, dokler me user posted image prvič ne pocuka (in populiuser posted image ). user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 13:10:55   
soncece24
Zjutraj ko vstanem se umijem in namažem s kremo, potem se pa do kakih 11-ih ponavadi v pižami user posted image user posted image in delam za računalnikom, potem pa se med prvo pavzo stuširam in oblečem v trenerko in majčko, čez pa flis jopca, da me ne zebe. Lase imam spete v čop, mažem se pa doma nikoli ne, ampak se namažem in oblečem, če grem kam od doma.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 13:18:23   
Maxica
Sam da sem komot. Torej bolj športno, športne hlače in kakšen T-shirt. Za doma se načeloma ne ličim, jutranja obveznost je edino zobna ščetka, krema za obraz in glavnik.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 13:19:13   
Anonimen
ko vsatnem se najprej neki časa valjam po stanovanju v pižami :) potem pa ko zrihtam vse mulce, pofruštkamo, povisim mal na rr-ju in drugih forumih potem se pa odvlečem in se umijem obvezno našminkam, nardim frizuro in se oblečem al v kavbojke in kako majico, al pa jazz hlače, pa ene plišaste trenirke imam samo spodnje dele. če vem da bom kam šla recimo v trgovino se takoj oblečem v kavbojke ker se mi ne da miljavžnkrat preoblačit.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 13:19:52   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Frizura kot ponavadi, strešica, natopirana in polakirana, čop. Oblečena sem pa največkrat v eno bluzico z volančki, ki jo imam v beli in črni barvi, da mi je pa udobno imam pa spodaj šuškavo trenirko na patent in najlonke. Če moram skočit v trgovino si pa samo še salonarje obujem.




user posted image user posted image user posted image   ti ga pa pihneš... a si iz olimpijske vasi? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 13:28:52   
cmokec
Za doma imam trenirke, redno kavbojke in majčke. Sploh bi težko rekla, da se uredim, ker poleg umivanja in česanja ni kakega urejanja. Lase imam v čopu.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 13:37:07   
srki
Sem se spomnila ene punce iz našega kraja. Se peljem mimo njihove hiše, pospravljajo drva, ona pa v fensi kavbojkah in štiklih, da te kap, seveda s uštimano frizuro in make-upom.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 13:38:49   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem doma strogo nenaličena, trepalnice in obrvi pa si itak 1x msečno barvam pri kozmetičarki. Si pa zjutraj obraz tudi lepo očistim, pa dnevno kremo in to je to.
Oblečena pa sem ponavadi v trenerko, Adidas ali Nike tako da tudi če pridejo obiski sem normalna user posted image
Lase pa sedaj, ko si puščam dolge, si strogo spnem z lasnicami in gumicami, da so ob obrazu, drugače imam take tršate lase, da sem kot strašilouser posted image
Pa očala - odvisno od razpoloženja user posted image user posted image
--------------
Ko sem doma mi zjutraj v kopalnici vzame največ 15minut - hitro tuširanje, obraz, čupa, mleko/olje za telo in to je to.
Se pa tako prav fino počutim in grem takšna tudi v trgovino - nenamazana in v trenerki.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 14:00:54   
Magi*
ker moram biti v službi urejena, sem doma oblečena bolj sproščeno in brez make-upa. pustim koži, da mal diha. frizura - čop.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 14:01:09   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Frizura kot ponavadi, strešica, natopirana in polakirana, čop. Oblečena sem pa največkrat v eno bluzico z volančki, ki jo imam v beli in črni barvi, da mi je pa udobno imam pa spodaj šuškavo trenirko na patent in najlonke. Če moram skočit v trgovino si pa samo še salonarje obujem.




user posted image user posted image user posted image   ti ga pa pihneš... a si iz olimpijske vasi? user posted image user posted image user posted image


Ne. Zakaj?user posted image


_____________________________



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 14:08:53   
lelaval
Najraje kakšno trenirko - pa ne razvlečeno, pač pa bolj oprijeto, ali pa spodaj trenirka, zgoraj pa kakšna majčka. V kavbojkah nisem tako komot. user posted image  
Ličim pa se tudi doma - navadno po 12. uri - ko pridem k sebi user posted image  - maskaro in malo senčila, pa nasmešek do ust in to je to. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako pa se uredite "za doma" ?
8.3.2007 14:10:21   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

pa nasmešek do ust in to je to. user posted image


Misliš do ušes? user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?