|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako pogosto seksate?
12.4.2006 18:56:29   
Anonimen
Zanima me, kolikokrat na teden seksate tisti, ki imate doma dojenčka? In poleg tega me še, če seksate manj kot 3 krat na teden, zanima, zakaj tako malo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako pogosto seksate?
12.4.2006 19:33:38   
Anonimen
4-5 x na teden,čeprav poskušamo vsak dan,pa ne gre user posted image
Zakaj tako malo,sama veš,saj mamice morajo skrbeti za otroka,moža,treba je kuhati,pospravljati itd
Ene to zlahka delamo,ene pa ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako pogosto seksate?
12.4.2006 20:14:10   
Mala Vita
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako pogosto seksate?
12.4.2006 20:55:54   
lelaval
Anonimna, zakaj pa nisi sama odgovorila na svoje vprašanje? Zdaj pa ne vemo, kolikokrat na teden je pri vas seks na sporedu.
Sicer pa jaz ne štejem, kolikokrat na teden - en teden večkrat, drugi pa manj. Odvisno, kako nama je in koliko nama dopuščajo otroci. user posted image  Vsekakor pa dovolj pogosto. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako pogosto seksate?
12.4.2006 21:09:10   
Anonimen
To vprašanje je postavil moški - moj dragi. Sexava redko, ker enostavno, ko sem cele dneve sama z dojenčkom in čisto sama skrbim za gospodinjstvo, mi zvečer potem več ni za sexat. Dragi namreč dela vsak dan do 5, potem se naje, nima volje se ukvarjati z dojenčkom in ko dam otroka spat bi dragi seksal, jaz pa vidim še samo posteljo.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako pogosto seksate?
12.4.2006 21:17:31   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

..., nima volje se ukvarjati z dojenčkom in .....


Nima voljeuser posted image Tega ne razumem. Včasih lahko energijo ki jo hrani za kasnejše urice usmeri na malegauser posted image pa boš imela tudi ti voljo in malo več energije zvečer.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako pogosto seksate?
12.4.2006 21:51:09   
SILVA
Vsak drugi dan,večinoma včasih več,včasih manj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako pogosto seksate?
12.4.2006 21:55:33   
srce00
imama 2 malčka in sexsava 2 na 14 dni,,,grozno na to da sem stara 22 a kaj čmo....

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako pogosto seksate?
12.4.2006 22:07:07   
Anonimen
imav enega otroka leto dni starega.Seksava nekje 3 do 4 krat na mesec.Jaz bi nonstop možu ni kaj dost do seksa.Pa tud če sem utrujena,mi zvečer paše kaka sprostitev.user posted image

(odgovor članu srce00)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako pogosto seksate?
12.4.2006 22:36:57   
Bubamaraa
4-5x na teden....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako pogosto seksate?
12.4.2006 23:48:33   
Olivija
pri nas je ravno obratno, ker je on cel popoldne okupiran z našo ta veliko punco (vmes pa še mal tamalo porihta), zvečer samo še dol pade user posted image . Trenutno tudi že smrči na kavču, tako da danes spet ne bo nič.user posted image






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 0:15:09   
Anonimen
Punce blagor vam. Jaz pa že eno leto in pol nisem. Sem zdaj samska... Pa bejbija mam, tko d ane morem domov nobenga pripeljat (če bi glih koga našla)... 

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 6:50:53   
jasnika
nevem zakaj vas večina izpostavlja da ima doma dojenčka al pa majhnega otroka, to so samo izgovori, saj pa vendar ne sexate vzraven otrokauser posted image user posted image vse se da če se hoče tud vsak dan!!!!!!!!!!!!!!!!!!
midva z mojim dragim sexama skoraj vsak dan al pa tud user posted image  nama ni ovira saj pa se ljubima in če se 2 ljubita se ne gabita en drugemu, sta brez pomislekov, dosti se vas ne strinja z menoj ampak tako je to, saj ko jeuser posted image  ni nujno da je to divji sex al kaj samo malo pa vseeno paše-obema.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 7:49:36   
dory
No mislim da je splosno znano, da sex krepi imunski sistem ne :)...zato smo pa pri nas tako zelo zdravi :)user posted image

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 7:57:57   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

nevem zakaj vas večina izpostavlja da ima doma dojenčka al pa majhnega otroka, to so samo izgovori, saj pa vendar ne sexate vzraven otrokauser posted image user posted image vse se da če se hoče tud vsak dan!!!!!!!!!!!!!!!!!!




  Res je user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 8:20:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

nevem zakaj vas večina izpostavlja da ima doma dojenčka al pa majhnega otroka, to so samo izgovori, saj pa vendar ne sexate vzraven otrokauser posted image user posted image vse se da če se hoče tud vsak dan!!!!!!!!!!!!!!!!!!
midva z mojim dragim sexama skoraj vsak dan al pa tud user posted image  nama ni ovira saj pa se ljubima in če se 2 ljubita se ne gabita en drugemu, sta brez pomislekov, dosti se


Jasnika saj nihče ni rekel da se kdo komu gabiuser posted image pa tudi zraven otrok ni nihče poudaril da seksamo, poudarek na otrocih je takrat kadar te izmuči in zvečer ves utrujen padeš v posteljo. Ne misliš na nič drugega kot na to da bi vendarle že v miru prespal kake 3 ure da boš slišal malega ko se bo jokal za nočno dojenje.
Če bi po celem dnevu ko nimaš niti ene urce da se spočiješ in non-stopnem zbujanju ponoči uspelo zvečer še misliti na seks.....ČESTITKE!!!!

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 8:24:53   
Anonimen
 
Kako pogosto?

Danes sva 4 krat
Danes -1 sva 8 krat
Danes -2 sva 1 krat

Danes = D   / krat = x

D-3 => 3x
D-4 => 2x
D-5 => nisva
D-6 => sem mel dve partnerke.. tko da sem jaz 28 x  in onedve cca vsaka 50%
D-7 => sva mela se enega partnerja.. tko da sem jaz malo manj x...
D-8 => sva bila v swinger klubu.. ne morem prestet 
D-9 => se vec ne spomnim.. ziher enih 5x
...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 8:25:24   
lelaval
To vprašanje je postavil moški - moj dragi. Sexava redko, ker enostavno, ko sem cele dneve sama z dojenčkom in čisto sama skrbim za gospodinjstvo, mi zvečer potem več ni za sexat. Dragi namreč dela vsak dan do 5, potem se naje, nima volje se ukvarjati z dojenčkom in ko dam otroka spat bi dragi seksal, jaz pa vidim še samo posteljo.


Anonimna, ne razumem, kako tvoj dragi nima volje se ukvarjat z dojenčkom (in tudi s tabo) user posted image  Moj nas prav pogreša, če se 1 dan ne vidimimo (vsaj pravi tako user posted image ). Če hočeš, se vse da - uskladit in najt čas tako za službo, partnerja, tako otroke, kot prijatelje. Če pa nočeš, se pač zgovarjaš na 1000 možnih načinov.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 8:35:34   
Anonimen
Pa tuki berem, da se mozem ne da seksat...

Meni na primer se ne bi dalo samo v primeru, ce bi se moja seks partnerka zanemarila.. recimo full zredila ali pa postala tecna, neigriva, ce bi zacela kadit.. postala prevec fina, pedantna, prfektna.. po regeljcih..
Potem bi si pac nasel drugo seks partnerko..

Da pa se mi kar takole lepega dne vec ne bi dalo seksat.. user posted image user posted image   To ni mozno.. ce si zdrav seveda..
Utrujenost.. ni nikoli toliksna.. ker seks je itak zdravilo za utrujenost..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 12:16:05   
jasnika
glede sexa meduser posted image  sem že večktar zasledila da se to marsikomu gabi zato sem to omenila, da pa mate otroke, dojenčke al karkoli izgovor da ne sexate pa to ni res, tud jaz sem dojila in veliko noči prebedela in bila utrujena, ampak če si res želiš sexa pol sexaš, če pa ne  pa če i utrujena pol pa se tak ni kaj za pritoževat da ne sexa. Vglavnem noben izgovor razen bolezni al kaj psihičnega po moje ni pravi, da dva ki se ljubita ne bi sexala, pa naj bo 5 min al pa 1 uro, siger pa se lahko samo zadovoljit en drugega tolk pa že menda spijo otroci. Se opravičujem da sem se razpisala, ampak me jezi da so nekatere sami izgovori, ČAS SI JE TREBA VZET.
lp pa čim več sexajteuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 12:18:21   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

ČAS SI JE TREBA VZET.
lp pa čim več sexajteuser posted image user posted image



   Ok .... grem kr ...

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 12:18:50   
Anonimen
pa če ste tako utrujene, zakaj pa se pol pritožujete da tako malo sexate???????????ni mi jasno kaj želite in mislim da tud vam ne

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 13:09:34   
HuAnita
nonstop!


........



razmišljam o tem, da bi, zvečer, preden svinjak vsaj delno pospravim, pa imam oči samo še za vzglavnikuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 13:16:52   
jasnika
saj jaz čist razumem da smo utrujene, tečne in še kaj in nam enostavno ni, ampak če si ne vzamemo časa pa ne obtožujmo naših otrok, ............mam malega otroka pa nimam časa-bedarija, če mene vprašaš niso malo otroci problem, kaj pa ko bojo stari 10,11,14 let in tako ko bodo že ki prisluškovali pred spalnico, no takrat pa bojo spet otroci krivi, ja pol pa res škoda da jih mamo, če nas prikrajšajo za sex
lp

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako pogosto seksate?
13.4.2006 14:30:34   
koala
Jasnika, tebi morda odgovarja, drugim ne. Eni otroci spijo vso noč, drugi ne. Nekateri otroci zahtevajo 100% pozornost, drugi se zaigrajo tudi sami.........Veliko je odvisno tudi od odnosa med partnerjema.
Kar se pa sexa med menstruacijo tiče, vrjetno si ena izmed srečnic, ki ji ne povzroča težav. Meni naprimer je 3 dni tako slabo in me vse tako bolj da komaj na nogah stojim, tako da mi sex niti na kraj pameti ne pade, pa ne zato ker bi se mi gablo, ampak zato ker me takrat vse boli, pa tudi z higienskega pogleda je dvomljivo in takrat smo še bolj podvržene okužbam rodil

Sama sicer še nimam otrok pa se vseeno kdaj zgodi da se enostavno ne počutim dovolj dobro za sex, da bi pa to počela, kot neko obvezo, ne hvala. Raje naslednji dan, pa je pol bolj sladko.


Sicer pa vsakomur svoje

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?