|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 17:53:23   
Anonimen
Ker sem lahko edino še na tej strani anonimna bi vas rada vprašala za kak res pameten nasvet kako priti pri dveh plačah, ki skupaj znašata 1400 eurov neto do lastniškega stanovanja? Kam naj se obrnem in kako naj speljem zadevščino, otroka pa planiram v naslednjem letu? Ne me takoj napotiti na banko, ker to itak vem da bom morala tja. Je še kup drugih zadevščin za urediti in bi vas vprašala, kaj bi vi storili v mojem primeru?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 17:57:33   
Anonimen
Kje pa bi kupila stanovanje? Kolk imata privarčevanega? Službe za nedoločen čas?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 18:02:53   
Skratek46
Točno to kar te je moja predhodnica vprašala.ČE želiš, da ti podamo kakšen odgovor boš morala podat kaki bolj natančen podatek, ker je to kot da bi jst rekla imam 100EUR in hočem kupit avto za 40000EUR-opiši malo svojo finančno situacijo...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 18:48:25   
Pikec
Hmmm
Na forumu spolnost sprašuješ kako do stanovanja.


Odgovor je lahko dvoumen....

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 18:53:13   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Hmmm
Na forumu spolnost sprašuješ kako do stanovanja.


Odgovor je lahko dvoumen....


user posted image user posted image user posted image Ta je pa dobra, Pikec! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 19:08:05   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Hmmm
Na forumu spolnost sprašuješ kako do stanovanja.


Odgovor je lahko dvoumen....


Se strinjam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 19:13:57   
Muca Copatarica
Sem tudi jaz razmišljala kaj ima spolnost z nakupom stanovanja.....  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 19:26:32   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Muca Copatarica

Sem tudi jaz razmišljala kaj ima spolnost z nakupom stanovanja.....  user posted image  user posted image  user posted image


Lahko zelo veliko, če imaš starega, bogatega in na smrt bolanega spolnega partnerja.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 20:15:17   
Anonimen
Imama okoli 35000 eurov, jaz službo za nedoločen čas, on za določen čas, želela bi svoje stanovanje v Ljubljani oziroma v okolici.
Ali je kaka možnost za naju?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 21:30:39   
svaljkec
loto z veliko sreče,drugače pa najdita stanovanje pa na banko po razliko,ni druge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 22:00:18   
Kaliope
izven Ljubljane že ...

(odgovor članu svaljkec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 22:14:54   
snorlax
Starejše stanovanje, izven Ljubljane, pa kredit do daske na banki...

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 22:27:18   
Anonimen
Starejše stanovanje, ven iz ljubljane(sedaj si pa res takoj v ljubljani ko so avtoceste), kredit....
Bi šlo. Sam odločit se morta če vama res toliko pomeni živeti v ljubljani, ali bi mogoče nekje izven živeli v večjem in cenejšem stanovanju bolj udobno kot v garsonjeri v lj..

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako priti do stanovanja?
5.4.2008 23:54:36   
daddy
Ja, najtežje se je odločit, pol pa gre vse kot po maslu.

Pikec ..... ti ti ti .... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako priti do stanovanja?
6.4.2008 9:20:39   
Skratek46
In ne razumem ali ti misliš za 35000EUR kupit stanovanje???Al misliš vzeti kredit-nisem dobro štekala zadeve. ČE misliš, da boš za ta denar kaj našla-NE BOŠ! Kr na banko se odpravi po kredit-druge ni.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako priti do stanovanja?
6.4.2008 9:21:37   
Skratek46
Ne me takoj napotiti na banko, ker to itak vem da bom morala tja. Je še kup drugih zadevščin za urediti in bi vas vprašala, kaj bi vi storili v mojem primeru?


Jst bi na tvojem mestu lih na banko šla.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako priti do stanovanja?
6.4.2008 9:51:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker sem lahko edino še na tej strani anonimna bi vas rada vprašala za kak res pameten nasvet kako priti pri dveh plačah, ki skupaj znašata 1400 eurov neto do lastniškega stanovanja?


Tudi na Financah si lahko, kamor sodi to vprasanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako priti do stanovanja?
6.4.2008 9:51:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Je še kup drugih zadevščin za urediti in bi vas vprašala, kaj bi vi storili v mojem primeru?


In kaj vse lezi na tem kupu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako priti do stanovanja?
6.4.2008 15:08:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Imama okoli 35000 eurov, jaz službo za nedoločen čas, on za določen čas, želela bi svoje stanovanje v Ljubljani oziroma v okolici. Ali je kaka možnost za naju?

Ja, seveda je. Teh 35.000€ daš za polog (to je npr. 20% vrednosti stanovanja, kakor pri leasingu), po preostalih 80% greš pa po kredit na banko (pri službi za nedoločen čas ga boš dobila). Ker je partner zaposlen za določen čas in ne more biti porok, daš na 80% stanovanja hipoteko kot zavarovanje. Ali pa ga vzameš na leasing. Pokukaj na Hypo banko. Ampak pri vajinih višinah plače se kar pripravi na 20-letno odplačevanje, v kolikor vmes ne zadaneš na Lotu ali zamenjaš službe za 2x bolje plačano.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako priti do stanovanja?
6.4.2008 16:45:47   
Primoza
No osebno vsekakor ne bi šel v kak dodaten zaslužek, ki se lahko zadeva tematike foruma, kjer je bil post prvotno objavljenuser posted image .

Drugače pa je brez osnove izredno težko začeti kljub relativno visokim dohodkom. Obrestne mere so neugodne za posojila.

Najbolje je začeti petletni načrt varčevanja. Glede na to, da bodo v prihodnje nepremičnine cenejše tudi pri nas je smiselno da takrat nabirati gotovino in stvar čimbolj izkeširati.

Del sredstev je zaradi konzervativnosti vedno dobro imeti v bančnih naložbah, drugo pa razporediti v kake manj tvegane vzajemne sklade, najbolje indeksne, ki opisujejo gibanje določenih borznih indeksov.


< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 6.4.2008 16:46:07 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako priti do stanovanja?
25.4.2008 20:45:34   
ZmajTolovaj
Ker je partner zaposlen za določen čas in ne more biti porok

Tole pa neki ne štima, jaz sem tudi porok možu, pa ob sklenitvi pogodbe nisem imela službe, niti me ni noben nič vprašal ...


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako priti do stanovanja?
4.5.2008 17:33:42   
Poka
Ne, ni res, da se za 35000 eur ne da dobit stanovanja. V Ljubljani sicer ne, ampak v okolici pa. Midva bova drugo leto svojega enosobnega prodajala za 40 000 eur. Je pa 30 minut vožnje do Ljubljane. V LJ pa seveda za ta denar ni šans. 

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako priti do stanovanja?
4.5.2008 18:24:59   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Ne, ni res, da se za 35000 eur ne da dobit stanovanja. V Ljubljani sicer ne, ampak v okolici pa. Midva bova drugo leto svojega enosobnega prodajala za 40 000 eur. Je pa 30 minut vožnje do Ljubljane. V LJ pa seveda za ta denar ni šans. 


In kje se nahaja to stanovanje? Ker jst ko gledam tudi v okolici ni za tak denar stanovanja. Tudi garsonjere nisem našla.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako priti do stanovanja?
4.5.2008 18:33:00   
arabela*
Ja jaz tako pravim.Tisti z malo višjim dohodkom si lahko privoščijo,ni problem,saj še vseeno ostane denar za tekoči mesec.Če pa so dohodki nižji,pa je bolje poiskat kako drugo rešitev.Po moje je najboljša opcija kakšno neprofitno stanovanje z nizko najemnino.Pa ne me narobe razumet.Ker če vzameš kredit al pa laesing,se zna zgodit,da ne prideš skozi mesec z denarjem ,ki ti ostane.
Pa vso srečo pri iskanjuuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako priti do stanovanja?
4.5.2008 19:08:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Poka
Ne, ni res, da se za 35000 eur ne da dobit stanovanja. V Ljubljani sicer ne, ampak v okolici pa.

Bo držalo. Moja prijateljica je še ne tako dolgo nazaj (malo pred uvedbo €) kupila trisobno stanovanje v Postojni za bivših 12 milijonov SIT, torej sedajšnjih 50.000€. Ni novogradnja, ampak še vedno pa zelo prostorno, zelo funkcionalno in popolnoma solidno ohranjeno stanovanje v blokovskem naselju, tik ob porodnišnici. V Ljubljani za ta denar že tista tri leta nazaj nisi dobil niti garsonjere (morda kvečjemu kakšno kletno garsonjero v kakšni zasebni hiši).

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?