|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se obdarujete
11.12.2015 17:47:54   
Stanislava_
S čim obdarite svoje bližnje?

S tiistim, kar si sami želijo? S tistimi, kar je všeč vam? S stvarmi, ki jih rabijo ali s takimi, ki si jih lahko samo želijo in ji realno ne rabijo? Kakšni so vaši finančni okvirji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se obdarujete
11.12.2015 19:37:01   
nejcko
Obdarujemo samo otroke. Skušamo slediti njihovim željam, če so te v mejah normale user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se obdarujete
14.12.2015 22:35:18   
miša99
Rada obdarujem tako otroke, nečake, tete, strice, sebe user posted image ... Vsako leto se za vsakega nekaj najde, enkrat več drugič manj. Včasih so to domači piškoti, drugič kakšno šivanje, tretjič pa povabilo na skupno druženje ali skupen ogled kakšne predstave. Včasih si je potrebno odtrgati malce lastnega časa, dodati malo dobre volje in morda vzbudiš iskro v očeh.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se obdarujete
15.12.2015 12:49:03   
RIJA*
Za malega, kar si pač zaželi....ga že uspem tak preparirat, da so želje izvedljive user posted image ...letos računalniška igrica
tastari bi itak pretiraval...pa ga pravočasno ohladim user posted image
staršem kar rabijo...tašči nekaj iz onih vitrin v kaliji, ko so zaklenjene user posted image

ostalim pa res majhne pozornosti v vrednosti max. 5 eur po glavi...pa že to se nabere v nepričakovane višine user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
21.12.2015 19:26:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se obdarujete
21.12.2015 19:28:23   
liliana
Božič je samo enkrat na leto.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se obdarujete
21.12.2015 20:51:15   
mojcaziga
Sin, 13, ima svoje želje, ki jih skušam uresničiti user posted image Je načeloma kar prizemljen, tako da ni nekih problemov s tem user posted image se pa nekako držim načela, da mu ne podarjava tistega, kar itak rabi - oblačila, obutev.
Med nama je podarjanje lahko ali na praznike ali med letom, ko nekdo nekaj rabi ali pa samo za dušo. Lahko so to malenkosti, ki jih rabiva ali pa tudi malo večje / dražje stvari. Obdariva še starše, bratov in sester nimava. In je to to.

lp

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se obdarujete
22.12.2015 4:01:26   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Božič je samo enkrat na leto.......user posted image


Tako je nase mnenje, celo ko vidim sina (7 let), ki se verjame v bozicka. Jaz sem pa itak nora na ves bozicni kic. Nekako se obdarujemo v mejah normale- mogoce za koga pretirano, za koga premalo, za nas glih prav. 7 letnika mi uspe se zmasirat oz ga usmerit, velikokrat tudi narocimo iz Amerike, ker nas lahko pride 2-3x ceneje, se nam je tudi ze zgodilo, da smo enkrat malemu podarili rabljeno stvar.... sledimo zeljam. Vcasih smo obdarili bliznje sorodnike, zdaj ko jih ni blizu pa bliznje prijatelje (2-3 druzine)- vendar gre bolj za kako malenkost, razen otrokom spet sledimo zeljam.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se obdarujete
22.12.2015 21:09:01   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


Tako je nase mnenje, celo ko vidim sina (7 let), ki se verjame v bozicka. Jaz sem pa itak nora na ves bozicni kic. Nekako se obdarujemo v mejah normale- mogoce za koga pretirano, za koga premalo, za nas glih prav. 7 letnika mi uspe se zmasirat oz ga usmerit, velikokrat tudi narocimo iz Amerike, ker nas lahko pride 2-3x ceneje, se nam je tudi ze zgodilo, da smo enkrat malemu podarili rabljeno stvar.... sledimo zeljam. Vcasih smo obdarili bliznje sorodnike, zdaj ko jih ni blizu pa bliznje prijatelje (2-3 druzine)- vendar gre bolj za kako malenkost, razen otrokom spet sledimo zeljam.


Moja hči je stara 8 in pol in še vedno verjame v božička........in že ta nedolžen občutek pričakovanja je skoraj več vreden kot darila, ki jih dobi......verjetno zato, ker vem, da kmalu več ne bo verjela v božička (itak je ena redkih njenih generacije, ki še verjameuser posted image )......ima pač še razkošje otroške nedolžnosti in naj to uživa, dokler še lahko, jaz ji ne mislim razbijati iluzij o božičku s svojim realnim pogledom na dotično problematikouser posted image .....

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se obdarujete
23.12.2015 12:05:40   
Vijoličarka
Jaz sem, kar se daril tiče, vedno pod stresom, ker bi rada, da bi obdarovanec dobil nekaj, kar mu bo všeč, kar bo koristno, da ne bo samo nekaj, 'samo da je'. Postaja pa vedno težje. Ponavadi o tem razmišljam vnaprej in ko kaj med letom vidim ali si zamislim, to ali kupim ali naredim.

Letos bo vse štrikano, delno šivano in upam da bo v redu.

Sama nimam nobenega odnosa do Božiča, zame sta bila vedno glavna Miklavž in Dedek Mraz. In na nek način sta še vedno. Sploh Dedek Mraz. Še vedno nekako na pol verjamem, da 'je prinesel Dedek Mraz'. V bistvu niti ne toliko, da je nekaj prinesel, ampak da je. Dejstvo, da ga v resnici ni, meni nikoli ni odvzelo čarobnosti. Na nek način sem večno dete. user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se obdarujete
3.1.2016 20:37:07   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

S čim obdarite svoje bližnje?

S tiistim, kar si sami želijo? S tistimi, kar je všeč vam? S stvarmi, ki jih rabijo ali s takimi, ki si jih lahko samo želijo in ji realno ne rabijo? Kakšni so vaši finančni okvirji?

Za darila družinskim članom nikoli ne dajem stvari, ki jih potrebujejo za vsakdanjo upo/rabo tekom leta... Torej nikoli spodnjic, nogavic, kuhinjskih pripomočkov in podobnega... In tudi meni tega domači ne kupujejo/podarjajo.

Predpogoj je želja in če se jo da uskladiti s financami, potem je to to... Strogega finančnega okvirja načeloma ni, gre pa lahko do cca. nekaj sto €... lani je g. Mož dobil PlayStation, letos sta on in Mladič dobila Samsung Galaxy, Pubertetnik in jaz elektronsko cigareto, jaz še komplet za kaligrafijo... pa še manjša darilca v vrednosti nekaj €.

Mislim pa s tem tako na decembrska darila, kakor tudi tista za rojstne dneve in ostalo, kar praznujemo.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se obdarujete
14.1.2016 16:22:02   
ronja
Podpis pod lili in vijoličarko.

Obdarujemo se s starši in seveda otroke, svoje in nečake, tete in strici ne več.
Seveda poskušam za vsakega najt to, kar je všeč obdarovancu. koliko mi to rata, je odvisno od več dejavnikov: koliko poznam človeka in koliko on sam/a ve, kaj si želi (recimo moji tasrednji zadet v črno, je otročje lahko, pri taveliki je pa veliko težje, ker sama nima tako zelo izdelanih želja, ničesar si tako zelo ne želi kot njena sestrica nekaterih reči).
Finančno je zelo različno, bilo je eno novo leto, ko sem prišla pri darilih za punci z 20€ čez (za obe skup!), so pa tudi taka, ko dava 2x 200€. Odvisno od želja, idej, načina izvedbe, itd... Enkrat stane ogromno, drugič nič. Kitara je draga, orglice niso tako drage, recimo. So stvari, ki jih nočeva kupovat zanič in so drage. In so stvari, ki jih lahko narediš z minimalnimi stroški.

- Očetu vedno kupim kakšno knjigo in vedno je je vesel. Navadno imam srečo, da izberem tako, ki mu je všeč, ker ga poznam in mi to ni problem:). Vedno se čudi, le kje najdem jaz te dobre knjige, ki jih on nikoli ne vidi:D. Pri tem ne gledam na ceno, če vem, da mu bo všeč knjiga, jo kupim, te knjige so itak navadno od 10 do 30 €. Mu pa kupim včasih eno, včasih dve, odvisno, letos sem našla dve fajni: eno, ki mu je bila zelo všeč in eno, za katero vem, da jo bo rabil, zato je dobil obe. On ima tudi rd decembra, tako da zanj moram vedno najt dve darili, tokrat lepe posode, šalce itd... z morskimi motivi, ker ima rad vse v zvezi s čolni:). Njemu vedno zadanem darila:).

- Mami smo s tamalimi okrasili lučko, kakršno je imela na morju, na enak način, za v njeno novo bivališče. Ne vem, če to ravno nujno rabi, sem bila pa precej prepričana, da ji bo všeč. Mislim, da ji je bila zelo, dokler je mislila, da je luč iz Ikee, zdaj pa ne več toliko, ker je iz Momaxa:D. Ona pač prisega na Ikeo, mi pa redko gremo tja, kaj češ. Glavne so itak otroške rokice:). Sama luč ni bila draga, je bilo pa precej dela not vloženo. Pri njej je veliko težje zadet darilo, ker se ji okus in želje zelo hitro spreminjajo in moraš prav trofit...

- Lubi je dobil pentablet, ker ima probleme z roko, če dela predolgo z miško. Pa nekaj sladkarij v kovinskih škatlicah, da bo imel lahko not trnke. In en pok boxarc, ker mu razpadajo:D. Kasneje je po pošti prišla še metuljnica, ki si jo je želel. Njemu tudi ni problem zadet darila, je veliko stvari, ki jih nima, pa bi mu prav prišle:).

- Otroci so imeli dokaj skromne želje (pišemo dedku Mrazu, tako da ta ve, kaj prinest;) in ja, še vedno vsi vejo, da je resničen:):
* modrookica si je želela jogamat, to je dedek mraz rekel, da mora bit dobro in je dobila airex za 58€. Boljše kot nek junk, ki bi kmalu razpadel, na tem bo lahko dolgo delala svoje zvirancije in ker ne drsi, je manj verjetno, da se bo pri tem poškodovala. Take stvari rajši kupujem dobre. Bedarije so pa lahko poceni.
* Mali si je želel orglice in je dedek mraz rekel, da morajo bit uglašene in dobre, da se bo dejansko dalo gor igrat in kupil take za 15€ namesto unih za par € iz otroških štacun. Na dolgi rok se to bolj splača, ker bi še ene dobre itak nekoč kupila, tako pa ne bo treba kupovat dvojih. Inštrumente vedno kupim dobre. Želel si je še plišastega Nemota, točno določene velikosti in z eno manjšo plavutko - ta je nastal iz ostankov blaga, tako da je bil poceni:).
* Zlatolaska si je želela dve vedri in krtačo za njenega gugalnega konja (tega je dobila lani od dedka Mraza). To sta bili dve mali pocinkani vedri po 3 € skup z rožami, ki naj bi jih not posejal. Krtačo sem imela že od prej, nekoč mi je nekdo dal neko sisalovo praskalo za pod tuš, vendar je tako grobo, da ga nisem nikoli uporabila. In je dobila to in bila presrečna. To je bilo to, kar so si zaželeli.

Dobili so pa še vsak 2 knjigici, ker knjigo vedno dobijo za rd, za novo leto,... Pa ostalih daril se je precej nabralo, ker sem jih že kar precej časa zbirala... Nekaj ustvarjalnih, nekaj takih luštnih lesenih igračk, vsak dva pulija, lanterno, miško s tisto sladkorno liziko... Tako da letos se je dedek Mraz kar izkazal:).

PS: midva tudi do lani nikoli nisva otrokom dajala stvari, ki jih itak rabijo, samo knjige, igrače in tako. Lani pa sta maladva od drugod dobila vsak eno veliko škatlo, kjer so bile not tudi zobne paste, zobne ščetke, puli, itd... in bila neskončno vesela. Tako da letos so vsi trije dobili eno škatlo takih reči:).
Pa če se le da, vsaj kako malenkost naredijo škratki, že samo za občutek.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se obdarujete
14.1.2016 23:04:53   
liliana
Se opravičujem, če sem spregledala Ronja......a se mi zdi, da nikjer nisem zasledila, kaj si pa ti dobila......oz. s čim so tebe obdarovali......? Pa ne da so ti decemberski dobri možje prinesli oni električni močo za tla pucati.....?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se obdarujete
15.1.2016 11:46:14   
ronja
Haha, nene, dedek Mraz ga pa tako ne biksa, ono pucalo tal smo kupili kar skup, meni se samo malo noro zdi to zdaj, ko ni več tako potrebno, če se prej ni splačalo, ko bi res prav prišlo - ampak saj bo še dolgo delal, upam:D.

Jaz sem pisala dedku Mrazu za računalnik, ker mi je stari crko (zato sem bila tudi malo bolj odsotna na spletu nekje od septembra dalje), sem ga dala popravit, pa ni kaj dosti pomagalo... Tako da je darilo zame, tako kot sem si ga želela:). Zraven sem dobila še dve knjigi, ki sem si ju sama izbrala in Fimo maso, to je bilo pa presenečenje:).
Od očeta sem dobila denar z navodilom, da naj si privoščim kaj, česar si sicer ne bi in čokoladne bonbone (res ogromno količino:D), od mami rdeč puli, ker pravi, da mi pulover, ki mi ga je kupila, ne paše, če mam spodaj črn puli, drugega, ki paše, pa nisem imela in držalo za knjige, od tašče in tasta pa knjigo Kape, da te kap (si povemo, kaj si želimo, je lažje;).

Za njuna darila je tokrat skrbel lubi, tako da je bilo bolj tako tako (tast je ostal brez), ampak konec koncev je on njun sin, se bojo že zmenli:D. Počasi ugotavljam, da mi ni treba skrbet za vse in da ni moja odgovornost to, kako bojo zadovoljni z darili - ja, vem, je trajalouser posted image , ampak hej, saj še ne mislim jutri krepnit, mam še veliko let pred sabo, da se splačauser posted image . Mi je bilo sicer malo smotano, ker nismo meli nič za tasta (lubi pozabil naročit še zanj (sem bila prepričana, da je, ker je naročil za malega ribiško palico in je bilo zmenjeno, da bo še za tasta kaj vzel zraven, pa je pozabil:D). Na srečo tast ni preveč mahnjen na darila:D. Tašča je dobila semena (to sva skup naročila in kupila) in semenski koledar (tega je pa sam kupil), pa še nekaj prčkarij za vrt.

Nečakom pa sva kupila enemu set za delat vulkan, drugemu nek otok zakladov, ker se ne igrata z ničemer razen z Legokockami, ki pa jih imata že skoraj vse sete (z babico so zmenjeni tako, da kupi kar svakinja, tiste, katere ve, da še nimajo in ji potem dajo nazaj denar), tako da je zanju res težko kaj najt... Za najmlajšega nečaka pa sem naredila grelno blazinico. In vsem trem sem sešila kape.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se obdarujete
15.1.2016 12:49:45   
ronja
Aja, še popoln spisek, kaj so dobili moji mali, pa enkrat v obrnjenem vrstnem redu:
* mali princ:
- orglice: to je pisal dedku Mrazu
- ribiška palica: to sva vedela, da si zelo želi in seveda je bil ves srečen in jo je že sprobal (sta šla z bico na bajer:D) in seveda uspešno vse zafecljal:D
- lupilec jabolk: totalna terna! Ni bil drag, je uporaben in ima z njim več veselja kot z večino igrač - pa še jabolka za štrudl olupi:D
- lev za pretikat: mislim, da je še malo premajhen za to
- knjigi: Medo jaka in Gremo v ZOO: knjige imajo tako vedno radi:)
- Nemo sestavljanka: to je pisal dedku Mrazu in jo večkrat sestavlja
- 2 pulija: že nosi, itak:D
- plastelin: karkoli, kar je za modelirat, ne more bit slabo pri mojih malih:D
- selotejpi in vrvica: eno najboljših daril:D
- robčki z delfini,ker je nor na vse morsko
- 2 zobni ščetki s čebelico majo in še nečim, kar si je želel, zobna pasta in tušgel: do po vzoru od lani, da so tega tudi veseli oz. se jim dobro zdi, če je velika škatla polna malenkosti, čeprav so take, ki jih itak rabijo:)
- bonboni - za te je pisal dedku Mrazu in miška z liziko

*zlatolaska:
- 2 mali kovinski vedrci in krtača za njenega gugalnega konja, kar je pisala dedku mrazu
- velik zaboj lego kock, ker je nora na lego, zelo navdušena:)
- knjigi Mali medo in Kako narisati konja, ker je nora na konje: je že risala po njej in knjigico tudi bere, čeprav sta ugotovili, da imata to zgodbico v eni zbirki.
- mala budilka, rdeča in kovinska, ki cinglja:), kakršno si je želela
- set štanc: nori na štance, takoj sprobali
- gobelin konji, ker je nora na konje - tega še ni uporabila, ker je toliko drugega (ima še rd takoj po novem letu), mogoče je tudi malo premala za to
- flukiji za okna: še niso sprobali, sem pa precej prepričana, da jim bo všeč:)
- 2 pulija
- rdeča lanterna: zelo posrečeno:)
- 2 zobni ščetki, zobna nitka in tušgel
- miška z liziko

* temnolaska:
- jogamat: to je pisala dedku Mrazu
- lučki za na kolo, taki kot ma mami (to si je želela. dobila je pa malo boljše, da bojo bolj svetile:D)
- šah: čista terna:) Z očijem šahirata, dvojno dobro:)
- Fimo kids set Vile - ker si je zelo želela delat s Fimom, ker mene vidi in je bila zelo srečna s tem (in zlatolaska malo žalostna, da samo ona ni dobila nič za modelirat, pa glrih najrajši modelira - res nisem pomislila na to...), ni pa še uporabila (kar je precej podobno njej - si želi, ampak potem dolgo ne uporabi, to ma mal po tašči:D)
- barvice, za katere je pisala dedku Mrazu in stojalo zanje v obliki ježka, to so pa škratki na svojo roko zraven naredili. Zelo zadovoljna, imata zdaj ene barvice zgoraj na mizi v svoji sobi, ne samo v ustvarjalnem kotičku (to je bila želja:)
- škarje in svinčnik z radirko v obliki lisičke (nora na vse gozdno) - tudi za v sobico (poleti je lubi zbrusil prastaro mizico, ki jo je obnovil oče za naju s sestro, ko sva bili midve mali. Zdaj jo je lubi zbrusil in jaz naoljila za najini punčki:). Luštna mizica, ampak praktično neuporabljana, ker hoče velika delat naloge pri nas, v kuhinji:D)
- flukiji za tekstil (ona bi imela vse, kar imam jaz, moji so pa od njihovih uporabljanj že precej bogi:D) - ni še preizkusila
- set štanc in embossing - to sta sprobali in jima je bilo všeč obema
- 2 pulija: že nosi, trenutno na zimovanju (še dobro, da je dobila, ker sicer ne bi imeli 4ih pulijev za s sabo ji dat)
- bela lanterna: vile so v bolj nežnih barvah;), tudi že uporabljeno
- knjiga Pingvinček Pok in zvezek sudokuja, ker jih ima rada in Matematika za 3. razred, kar si je že en čas želela - to je vse že uporabila:)
- miška z liziko

Od dedija:
- mali: traktor s prikolico in čokoladni kovanci
- zlatolaska: twister in čokoladni kovanci
- set za čarovnike in morali bi bit čokoladni kovanci, pa so se nekje izgubili

Od babi in deda (tu si je želel in dobil dedek Mraz namige;):
- mali: plastični žebljički za vtikat: mu je zelo všeč (sploh ker je na škatli narisana riba:D), se pa še več s tem igra zlatolaska (ugotavljam, da se ona največ igra z vsem od vseh:D)
- zlatolaska: playmobile - seveda zelo všeč, po pričakovanju:)
- temnolaska: scrabble: čeprav sem bila prepričana, da ji bo ta igra všeč in čeprav si jo je nekoč že želela, ni pokazala nekega navdušenja. Mogoče bo boljše, ko se bomo skupaj šli... Ali pa je bila še razočarana zaradi barbike (glej spodaj)

Od strica in tete:
- punci: barbiki (temnolaski je bilo hudo, kako dedek Mraz ne ve, da ona res ne mara barbik)
- mali: lego duplo: to je seveda fajn, čeprav zdaj počasi prešaltava na tamale kockice...

Od božička pri bici si pa nisem zapisala, v glavnem je sestavila razne stare igračke in nekatere so bile zelo posrečene, recimo babuška za tamalo, ena še od moje babice (mamine tašče):) in pa en mali gumijast Nemo za malega. Dobili so še vsak svoje barvice in en set ravnilo, svinčnik in radirka, te stvari vedno prav pridejo pri nas:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se obdarujete
18.1.2016 15:25:01   
chezAnA

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Od strica in tete:
- punci: barbiki (temnolaski je bilo hudo, kako dedek Mraz ne ve, da ona res ne mara barbik)



Zakaj pa skupaj ne spremenita barbike v gozdno vilo (ali kaj pdoobnega)? Nova oblekica, krilca in je že čisto druga stvar. Lahko ji dedek Mraz pošlje pismo, da so škratki zamešali oblekice (ali pa da se je morala po vohunsko našemit v barbiko, da ne bi kdo nepovabljen vedel, da je v resnici gozdna vila)in da je punčka oblečena narobe in ji pošlje material za ta pravo oblekico ali pa že narejeno?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se obdarujete
19.1.2016 12:42:09   
ronja
Zakaj pa skupaj ne spremenita barbike v gozdno vilo (ali kaj pdoobnega)?

Luštna ideja, samo ona res ne mara celih plastičnih punčk, rada ima mehke punčke ali pa tiste moje stare z gumijastim/plastičnim obrazom in mehkim trupom. Bo bolj srečna, če ji naredim eno spredeno vilo. Mogoče če bi ji še makeup odstranila in na novo narisala obraz, da bi šlo...

Je pa sicer barbika v setu, kjer ji sam kreiraš oblekice, zato je teta tudi izbrala to, ker je vedela, da sta mahnjeni na ustvarjanje in da bosta sami naredili (poslikali itd... oblekico) - lepa gesta, samo pač njej ni všeč. Mala se je odločila, da jo bo dala za darilo kakšni prijateljici, ki si jo želi, za rd. Jo bom vprašala, če je za, da jo spremeniva, sicer bo pač romala h komu, ki mu bo všeč:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?