|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se odločiti kateri voziček?
15.1.2008 18:33:30   
*anamor*
Zdravo,

zanima me kako ste se vi odločili kateri voziček bi kupile? Na zečetku sem vedela, da želim Peg Perego GT3, zdaj pa sem že čisto zmedena.
Kateri voziček mi priporočate, želim, da je trikolesnik?

Hvala za vaša mnenja.



_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se odločiti kateri voziček?
15.1.2008 18:35:40   
Anonimen
Glede na potrebe. Asfalt, makedam.
Glede na velikost prtljažnika avtomobila in pogostost potovanja.
Glede na sezono, globoka košara ali ne.
Na koncu glede na všečnost in kompaktnost vozička.

(odgovor članu *anamor*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se odločiti kateri voziček?
15.1.2008 18:49:05   
taras76
Tudi jaz sem skoraj diplomirala iz nakupa vozička. Bila sem že skoraj 100%, da bom kupila Peg Perego GT3 in
lupinico Peg Perego. Ker pa je naša mala rojena novembra, so mi svetovali še košaro, kar pa bi bilo pri
Peg Peregu precej drago. Na koncu sem se na hitro odločila za Quinny Speedi, maxi-cosi lupinico in Quinny Freestyle košaro Dreami. Naročila sem pri Sončku - dobila v dveh dneh vse skupaj  takrat  560€. Moram povedati, da sem zelo zadovoljna in mi ni žal, da sem se tako odločila.user posted image

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se odločiti kateri voziček?
15.1.2008 18:56:57   
*anamor*
Hvala za vaše odgovore, jaz sicer ne rabim košare ker imam rok konec junija. Tako, da bom vzela lupinico. Zanima me tudi Taras76 kaj preko sončka si kupila to je preko interneta ne?

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu taras76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se odločiti kateri voziček?
15.1.2008 19:04:37   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Glede na potrebe. Asfalt, makedam.
Glede na velikost prtljažnika avtomobila in pogostost potovanja.
Glede na sezono, globoka košara ali ne.
Na koncu glede na všečnost in kompaktnost vozička.


Se strinjam.

IZVIRNO SPOROČILO: ROMY1612

Hvala za vaše odgovore, jaz sicer ne rabim košare ker imam rok konec junija. Tako, da bom vzela lupinico.


Imam junijčka in julijko, pa smo pri obeh rabili košaro.

Ko sem kupovala voziček sem imela ugledanega drugega, brez košare in po pogovoru z trgovko mi je odprla oči in smo vzeli s košaro. Nikoli nam ni bilo žal. Lupinico smo imeli oz. imamo le za vožnjo v avtomobilu.

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se odločiti kateri voziček?
15.1.2008 19:05:03   
gaya24
Če ne boš kupovala košare, potem ti priporočam, da vzameš voziček ki se mu dno spusti do vodoravnega položja. Lupinica  ni za vsakdanjo uporabo za sprehode, ker je otrok not v puklastem položaju in to ni dobro. Poglej si voziček Jane Nomad- dno se spusti do konca, je izjemno lahek (6,5kg) in zavzame zelo malo prostora. Drugače je pa še Quinny 3xl Comfort, ki je meni osebno tudi zelo všeč, ima pa to slabost, da je precej težek in zavzame kar nekaj prostora.

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se odločiti kateri voziček?
15.1.2008 22:44:26   
taras76
http://www.soncek.si/si/ - nakup preko interneta.
Je bilo najbolj ugodno in največja izbira. user posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se odločiti kateri voziček?
16.1.2008 9:00:50   
majci23
poglej bebe confort high trek. jaz se navdušujem na njim, ker ima velika 3 kolesa in je zelo lahekuser posted image

(odgovor članu taras76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se odločiti kateri voziček?
16.1.2008 13:58:35   
Inigo
mi smo kupili Quinny buzz in maxi cosi. 

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se odločiti kateri voziček?
16.1.2008 16:01:20   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

mi smo kupili Quinny buzz in maxi cosi. 


Enako.

Drugače pa, jaz sem rodila avgusta in sem rabila košaro, zdi se mi spoh za prve tri mesece, da je boljše če otrok lepo zravnano leži v vozičku. Naš je ogromno časa prespal noter, tudi doma. Čez dan sem ga položila kar v košaro, ki sem jo imela na sedežni. Če bi rodila junija, bi naredila enako.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?