|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se vam zdi Baška- Krk?
7.4.2011 19:26:39   
Medea10
Že naslov vam pove kaj me zanima. Namen imamo it v Baško na dopust (konec avgusta). Tisti, ki ste že bili tam- kako je?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
7.4.2011 19:52:10   
rogljicek
mi smo bli nekaj let nazaj z naso 2letnico in je blo super, tobogani, hrana ob plaži, marele najameš,... ampak nismo bli v najvišji sezoni in niti ni blo take pretirane gužve.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
7.4.2011 20:25:44   
muco
Mi smo bili trikrat ! Edina stvar, ki me je zmotila je bila gužva na plaži (špica sezone). Drugače pa je Baška res lepa, tako stari del mesta kot novejši, zvečer ful dogaja, stojnice pa to...Tudi okolica je zanimiva... npr.pokopališče na hribu in lep razgled dol....za hodit po hribih med ovcami user posted image .
Ja, jaz priporočam..... pa še blizu je !

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
7.4.2011 21:00:38   
Medea10
Super user posted image , sem vesela nad dobrimi izkušnjami. Hvala vam. user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
7.4.2011 22:16:06   
Colt
Jaz kot uporabnica, sem navdušena. Samo upam da te ne moti peščena obala, milion ovac v bližnjih hribčkih in dokaj konkretna vožnja do tja. Pa tudi Krčki most je zakon in vreden fotografiranja user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 7:41:13   
Hope2
Baška je super, ampak samo v času, ko ni top sezona. En kup igral, restavracij, štantov, v glavnem dogaja se sto na uro in mi z veseljem gremo na kak izlet čez dan tja, ampak samo zaradi tega. Kopamo se tam ne, ker si kot sardelice v konzervi. Brisača ob brisači, cel avgust. Še hodit se ne more med brisačami in zgodi se, da se hodi po brisačah, torbicah, oblekah.... celo otroci. Plaža je super, kamenčki, mivka, voda je čista, velikokrat so veliki valovi, če se vreme spremeni, pa še kar fajn piha.
Fajna sprehajalna steza med štanti in restavracijami, ampak v času top sezone nabito polna, otrok ne more s kakim poganjalcem ali kolesom vozit.
Imaš možnost vožnje z ladjami-izleti v manjše zalivčke, tudi gusarsko leseno ladjo in s speed boat-om, ter še druge vodne atrakcije.

Torej baška ja, ampak ne avgusta

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 7:43:19   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

in dokaj konkretna vožnja do tja.




Do Baške pa ja ni daleč user posted image Ali pa se nemara samo meni zdi, ker smo vajeni južnejših destinacij...

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 8.4.2011 7:44:11 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 7:46:18   
Andromeda
Se pa strinjam, da je Baška v špici sezone vse prej kot raj. Jaz sem bila tam 1x za prvomajske in 1x septembra - milina, bila sem tudi julija in avgusta, ampak no go, preveč gužve, kot so že ostale uporabnice napisale.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 8:57:55   
pingi
Ja, kot je že večina napisala - Baška je super izven sezoneuser posted image

Meni je ful fajn, ker imaš veliko možnosti pohodništva po okoliških hribih, pa ob obali do res lepih plažic.
Ampak, sredi poletja, po vročini to res ni izvedljivouser posted image  Pa vse nabasano do koncauser posted image

Mi zadnja leta prakticiramo kratke tridnevne oddihe okrog 1. novembra, ko je pri nas ponavadi že mrzlo in megleno, tam pa nas sonce vedno napolni z energijo. Pa še zelo ugodno je, če imaš otroke mlajše od 7 let oz. 12 let (pišem za hotel Corinthia, ki je edini še odprt takrat), pa tudi notranji bazen imajo, če se radi namakate.

Evo, ena slikca našega "nakladalca" peska iz zadnjega obiska Baške (konec oktobra 2010)
user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 10:01:56   
Hope2
Pingi to pa je ekstrem na plaži. Bom jaz dala slike od avgusta, sam se mi tako počasi nalagajouser posted image

Evo, baška slikana avgusta. Ne vem kdo si želi tak dopustuser posted image
http://www.mojalbum.com/visavec/baska-poleti

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 8.4.2011 10:04:42 >

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 10:38:58   
majčica1508
Baška....JA,ampak ne v glavni sezoni....tudi mi se z veseljem vračamo...Cortinija je pa itak super
hrana,bazeni,prijazni vsi......o,ja še pridemouser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 11:07:49   
pingi
Majčica1508, imaš tudi slikco v avatarju iz Baške, a ne? user posted image
Ja, meni je res carsko tam; kombinacija hribov in morja je zakonuser posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 12:45:02   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: pingi

Majčica1508, imaš tudi slikco v avatarju iz Baške, a ne? user posted image
Ja, meni je res carsko tam; kombinacija hribov in morja je zakonuser posted image



ja,ja slikica je iz Baškeuser posted image

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 14:37:08   
petruska
Kaj pa Stara Baška, jo katera pozna oz. kamp, ki je menda tam?

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 15:23:04   
pingi
V Stari Baški oz. kampu Škrila smo bili lani začetek junija in je bilo ful fajn. Zelo malo ljudi, cene so relativno nizke, kamp je urejen.
Je pa polovica kampa na soncu, polovica pa ima senco (glej slikco spodaj). Tam v senčnem delu je sicer kar polno pavšalistov oz. stalnih gostov. Mi za tri dni nismo komplicirali in smo kar na soncu postavili šotor. Če ste pa itak "sun freaki", je pa tako vseeno.
V glavni sezoni je tudi v tem kampu gneča (mogoče bo Skuštrana kaj več napisalauser posted image ), ampak v pred in posezoni pa je prava milina.
Nam je bilo všeč, ker je bilo mirno, pa lepe plažice naokrog na katerih si praktično sam.
Evo, še slikci:
user posted image

Takole smo pa užival na eni od sosednjih plažic do katere smo priveslali s kanujem:
user posted image

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 16:36:42   
oka

IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Kaj pa Stara Baška, jo katera pozna oz. kamp, ki je menda tam?


Kamp Škrilo? Je kar dober kamp. Šotorišča imaš v senci ampak so sredi sezone nabito polna. Potem imaš še prostor na čistini, kar pa za šotore ni ravno dobro, ker je res cel dan sonce in ko piha kar konkretno kasiraš (nam je, ko smo še imeli prikolico na čistini 2X strgalo predprostor). Sanitarije so tako, tako oz. spet odvisno kdaj si tam. Vodo vozijo s cisterno, tako, da ni pitna pa občasno je zmanjka.

Kar pa se plaže tiče je tako, da nima sence oz. je pod skalami čisto na koncu glavne plaže (jasno vedno zasedeno)user posted image , tako da rabš marelo. Sama plaža (pravzaprav so tri in ena FKK) je drugače super za male otroke, ker je droban pesek če pa imaš čoln pa je itak polno divjih in lepih plaž.

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 16:44:19   
ZARA
Sem bila pred ene 20+ leti tam in se spomnim samo tega da je krasno. Je pa spomin precej meglen.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 17:47:35   
majčica1508
ful lepo,sam men je tista cesta,ki se spuščaš mal groznauser posted image
drugač pa lepo

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
8.4.2011 21:14:56   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Jaz kot uporabnica, sem navdušena. Samo upam da te ne moti peščena obala, milion ovac v bližnjih hribčkih in dokaj konkretna vožnja do tja. Pa tudi Krčki most je zakon in vreden fotografiranja user posted image

Colt, .... uporabnica, navdušena user posted image . Da nisi ti morda opravil postopek odstranitve nečesa ? user posted image ...no, ker te nisem nič bral zadnje čase , ... nikoli se ne ve ! user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
9.4.2011 8:24:08   
skuštrana
Vodo vozijo s cisterno, tako, da ni pitna pa občasno je zmanjka.


Ma, tole ne vem čisto točno, ampak a ni po novem vodovod, ker mi smo vodo lani celo poletje pili? Pa zmanjklao je tudi ni niti enkrat. Drugo je da jim je parkrat ven vrglo elektriko, potem pa tudi vode ni bilo ker črpalke niso delale. Mi smo si hvalabogu ravno milnico sprali dol pod tušem, je bilo pa takih ki si jo še niso user posted image user posted image

Drugače pa ja - predsezona in posezona milina, drugače pa gužva. Kot povsod, a ne user posted image Govorim za Škrilo.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
9.4.2011 8:24:49   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

ful lepo,sam men je tista cesta,ki se spuščaš mal groznauser posted image
drugač pa lepo


Tista cesta je pa najlepši pogled na celem Krku.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
9.4.2011 9:29:41   
TomTaylor
bemu, tko hvalite tale krk, da sem že začela iskat in gledat...Kateri del svetujete, da bo primeren za 2 majhna otroka? Poudarjam, da pretirane gužve ne maram, zato gremo v začetku septembra v upanju, da bo gužve manj. V kateri del Krka priporočate, naj gremo?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
9.4.2011 22:32:01   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

bemu, tko hvalite tale krk, da sem že začela iskat in gledat...Kateri del svetujete, da bo primeren za 2 majhna otroka? Poudarjam, da pretirane gužve ne maram, zato gremo v začetku septembra v upanju, da bo gužve manj. V kateri del Krka priporočate, naj gremo?

Že ves čas hvalimo Baško, ti pa zdaj, kam na Krk naj greš ! .... mislm user posted image Ja v Baško ne !!!! user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
9.4.2011 23:40:39   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: muco

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

bemu, tko hvalite tale krk, da sem že začela iskat in gledat...Kateri del svetujete, da bo primeren za 2 majhna otroka? Poudarjam, da pretirane gužve ne maram, zato gremo v začetku septembra v upanju, da bo gužve manj. V kateri del Krka priporočate, naj gremo?

Že ves čas hvalimo Baško, ti pa zdaj, kam na Krk naj greš ! .... mislm user posted image Ja v Baško ne !!!! user posted image user posted image


ampak "blond" pa sem, a?user posted image Pa glih v Baško pa jz ne bi šla. Zna bit tudi septembra gužva, kolkr jo hvalite...? Mrzim množice. A je še kaj drugega tam na Krku razen opevane Baške?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako se vam zdi Baška- Krk?
10.4.2011 7:30:17   
skuštrana
Tom Taylor - Stara Baška user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?